0 Items
WOOCS 2.1.8
Vyberte stránku

Ženská Síla v každé z nás – Třiďte své partnery ! Zasvěcení ! Jak nevpustit špatné partnery, k sobě domů


Lůna žen jsou ta nejposvátnější místo co planeta země má, když to víte dáte si sec sakramenský pozor koho do sebe pustíte a zabráníte tím budoucí pohromě ve vašich životech. To co dovolíte mužům, je vaše osobní zodpovědnost zahrnuje také to, co dovolujeme sexuálnímu pronikání do našich posvátných chrámů. Mějte prosím na paměti, že když dovolíte sexuální proniknutí do vašeho Yoni; dotýká se vašeho lůna; také přijímáte vše, co tato osoba snědla, vypila, její dispozice, její energie a emoce,deprese,a špatnou zkaženou energii do vašeho těla na vašich nejcennějších a zvláštních místech. Dělá vaše Yoni a lůno zranitelnými vůči všemu, čím tato osoba je. Zpomalte, udělejte si čas na VĚDĚNÍ, pokud je osoba, kterou zvete do svého nitra, hodna vašeho daru intimity. To zahrnuje muže i ženy.

Upozorňuji že špatné, toxické energie vašeho partnera nebo partnerky se velice špatně zbavuje. Obzvlášť když nevíte co se s vámi děje, běžná psychiatrie na to nemá žádné páky, protože se to děje v podvědomí. Můžete se dostat do mentálního únosu aniž by jste něco zpozorovali hned.V běžných školách se to neučí a může vám to otrávit mozek, bohužel to není hned vidět ale trvá to roky, cykluje se to. Situace se vám bude vracet, vždy po nějakém čase i roky po rozvodu, rozchodu! Infikují vám mysl – nositel o tom nemusí ani sám vědět, protože se stane nositelem. A vy budete mít dojem že váš život bez tohoto člověka nemá smysl a nedokážete se toho roky zbavit. Když to nebudete moct unést pravděpodobně si něco uděláte, protože budete mít časem dojem že vás něco nebo někdo ovládá. Kompletně vám to může změnit osobnost viz.Iveta Bartošová – která se to snažila přerazit práškama a alkoholem.Někdo to drtí prací aby zapoměl.


Zpráva pro rok 2021:

Vede vás posvátná energie. Proto se v poslední době distancujete od toho, kdo a co vám již neslouží a / nebo snižuje vaše vibrace. Místo toho jste začali přitahovat a dávat najevo, kdo a co vám slouží, povznáší vás, vyživuje a inspiruje, abyste každý den vibrovali výš. Umění zasvěceného.


Zjevení Já napsané v Genesis. Strom života je páteř, had propletený kolem stromu je Kundaliní, buditel našeho božství. Eva, božské ženské ve všech … Adam, božské mužské ve všem. Apple, cokoli, co pomáhá při probuzení Já. Zakázané poznání, zkušenostní poznání sebe jako božství, jako láska … jako jeden … ~ Mynzah


Lidská bytost je část celku, kterou nazýváme „vesmír“, část omezená časem a prostorem. Člověk prožívá sebe, své myšlenky a pocity jako něco odděleného od ostatních – jakousi optickou iluzi jejich vědomí. Tento klam je pro nás jakýmsi vězením, omezuje nás na naše osobní touhy a náklonnost k několika osobám, které jsou nám nejblíže. Naším úkolem musí být vysvobodit se z tohoto vězení rozšířením našeho okruhu soucitu, abychom přijali všechny živé tvory a celou přírodu v její kráse. ~ Albert Einstein


Zamysleli jste se někdy nad tím, kolik nešťastných mladých žen končí samotné s dětmi v ústavech a domovech pro svobodné matky. BEZ ALIMENTŮ!! Jenom protože se nevyučuje náboženství a přímo se ve školách o sexualitě nemluví. Nikde není napsáno nic, co by mladým nezkušeným holkám pomohlo zvrátit jejich osudy! Aby nechodily žebrat na sociální úřady pro dávky, nepracovaly jako prostitutky a nespaly na ulicích hladové! Protože je to ostuda? Můžeme poděkovat většinové, mužské části společnosti, která je jak ten jedovatý had!

Takže co se děje v běžném životě ……..

Víte že někteří nemocní jedinci,muži sledují instruktážní videa na you tubu aby se psychicky připravily na svoji kořist (ženu) ne protože by chtěli milou a hodnou přítelkyni, matku svých dětí a parťáka ale protože hledají někoho, kdo je bude živit, kupovat jim auta,bezmezně je milovat, platit jídlo a úvěr, ať vám udělají cokoliv.

Že tito muži  tráví hodiny, sledováním videíí aby se naučily rozpoznat kdy jste nejvíce empatičtí, aby vás lapily do sití? Tito hoši nemají žádné city nebo svědomí komu ublíží a co komu způsobí, a ve finále se k vám chovají pokuď to dovolíte jako k hadru a na internetu vám předvádí nové a nové přítelkyně aby jste byli žárlivé? K smíchu to moc není protože u soudu si moc nepomůžete, protože proti vám obrátí všechno i vaši rodinu a příbuzné! A připraví vás o nervy a zdraví!

Pozor na odmítavé chování vašeho partnera – je to nemocný jedinec, který vás chce jen manipulovat! Většina těchto mužů loví na seznamkách , mají rozdělané nové a nové oběti a není to hned poznat. Zdá se že veřejnost vůbec nechápe – proč se na to některé ženy nevyprdnou a v takových vztazích i když jsou týrané zůstávají. Máte co do činění s nemocným jedincem bez hranic a ohromným egem který má radost když se trápíte a voláte mu a chcete znát vysvětlení – ničeho se nedočkáte – nemocná mysl bez hranic je infikována mimozemskými viry jako první, nato satan čeká.Nezapomínejte že jde o boj o duše!!!

ŽENY OD NICH NEMŮŽOU ODEJÍT ….. mají infikovanou mysl. A zdravotní stav se jim s roky jen zhoršuje.Toho partner jen využívá a systematicky vás bude roky likvidovat a zneužívat, nejen vás ale všechny přítelkyně ze kterých benefituje roky – Narcistická porucha jakoby všude kvetla. Dokážete si představit že tyhle hoši cvičí mimiku v obličji jako Hitler před zrcadlem,že trénují pohled a pohyby,jen aby oběť zmanipulovaly dokud ji potřebují? Děsivé je že to společnost přehlíží a trpí! Nebýt těchto lidí nemáme tolik sebevražd! A svobodných nebo rozvedených žen!

Co jsou to benefity pro tyhle ještěry a hady!

Jídlo,výlety,oblečení,dárky od vás,peníze,cigerety,benzín do auta ,veškeré finanční tažení domácnosti, jeho kreditu do telefonu,dovolených – on vám kápne pár stříbrných,dětem bude vyčítat dárek který jim dal vloni k vánocům! A bude vás oblbovat lhaním několik let.Co je šokující, že většina manželek ráda drahému věří roky a pak dopadne stejně jako ty předešlé!

Upozornění ……

Nikdy netahejte ženaté muže … a nečekejte na ně, vodí vas za nos, tak jako svoji ženu … není věrný ženě, nebude ani vám, co udělal ji udělá vám bez vyjímky, je úplně jedno jak vypadáte,jak jste hubené a inteligentní. Tihle muži, vám do života přinesou akorát smůlu, neštěstí a  stresové nemoci. Vyprdněte se na sebesabotující chudáky, kteří mají nízkou vibraci a nevědí na kom by vydělali dřív jen pro své potěšení. Co je šokující že většina těchto hochů, nemá vlastně nic navíc, kromě dramatů, depresí, neschopnosti přijmout za své činy zodpovědnost,lhaní a oblbování a udržování vás na sexu je vlastně to jediné co mají.Kdo manipuluje je vlastně slaboch neschopný rozhodnutí. O vaše děti se nikdy starat nebudou jediné co budou, budou vás pomlouvat,podvádět vás a škodit za zády! Na děti vám stejně nepřispějí Bez ohledu na to jak dlouho s vámi žily! Třeba 20 let! Vztah s takovým blbem je ztráta vašeho mládí a času!


Pozor na lháře a toxické podvodníky !

Zatímco v mládí ženám stačí že se jim partner líbí, v budoucnosti mohou doplatit na svou vášeň a špatné rozhodnutí že zvolily mizerného tátu svým dětem! A zničí život i jim!


Jak poznáte že je muž ženatý a něco tají ? Rady…

Vyblejskněte se s ním na instagram, nebo na facebook a buďte si jisté že nové kandidátky se přihlásí samy..Nebo jeho žena…

Omrkněte jeho facebook,pokuď je ženatý ……  fotí se jen s pejskem a většinou sám bez rodiny a dětí, a vy víte že je má – něco není vpořádku

Pokuď se fotí jenom sám ve sportovním dresu a ukazuje svaly , pokuď není model nemá to v hlavě vpořádku .))))

Pamatujte si že kdo vám škodí a podvádí,vás nikdy nemiloval i když se tvářil roky že jste ta jediná na světě. Narcismus je nemoc, dnešních slabých chlapců kteří chtějí i mnaželku (služku) i milenky!!

Naučte se obracet zrcadla na svoji sebeobranu!

Bojujte o svůj duchovní růst , tyto partneři jsou jen nástrojem satana, jak vás zastavit a zničit na duchovní cestě k bohu!

Chytí vás na jeden ze 7 hříchů, jakmile takového muže kryjete jste to samé co on!

Tady na tom světě, jste jen na návštěvě, ale duši si berete s sebou! Udělené životní lekce, budete neustále opakovat v každém novém životě, dokuď nepochopíte, že máte dát ruce z kola pryč. Je to o to těžší, že se třeba jedná jen o toho jediného kterého jste milovali, třeba i v minulých životech, pak se dotyčný bude neustále vracet v jiném těle než zvědomíte a odseknete ho.To ale není žádná legrace.Jakmile muž má zvláštní úspěch u žen, ačkoliv není krásný a ani úspěšný je v tom jiná mimozemská energie,dar těm chudým duchem ale od pana černého.To je nevědomě uzavřená smlouva s peklem:…Právě proto to dostávají bipolární osobnosti co nerozumí že ubližují a nechtějí nést následky! Ale pozemské soudy na ně neplatí!

A teď když se rozsypete z psychického týrání, které je horší než fyzické, jako třeba známá Iveta B. kdo vám pomůže zpět na nohy? Psychiatr který zná jen léky a věří jenom na peníze?? Asi těžko že? Mě to trvalo 12 let zjistit co se to děje, jak to funguje a jak je to vůbec možné! Jakto že vám mizí energie? Jakto že o daného člověka dávno nestojíte a on se vás snaží energeticky manipulovat a brání vám ve štěstí s někým jiným. Skutečně to existuje není to žádná srandovní báchorka, bohužel….Sdílím s vámi  věci, které i mě samotnou a mé okolí šokovalo,no posuďte sami kolik toho opravdu víte o náboženství? kromě papoušků v kostele kteří čtou jen to co bylo a je povoleno říkat. Několik tisíc knih bylo spáleno, zesměšněno, na celém světě právě kvůli náboženství kde se o těchto jevech píše. Co tedy pak udělá člověk, který se stane obětí……pravděpodobně si něco udělá….Předcházet zranění manipulátorů a zkáze jejich chování,dovádí oběti k smrti a onemocnění. Žádná normální ženská, nečeká že by ji někdo chtěl jen využívat pro svůj prospěch a že by trénoval chování přes instruktážní videa a kopíroval chování z filmů, ale byla jsem svědkem děsivé situace,divím se že se to neřeší, že se nikdo nediví, proč tak stoupají sebevraždy a tolik rozvedených rodin. Zničených žen a dívek..Neignorujte červené vlajky,když se cítíte špatně z chování, vašeho partnera tak máte důvod není to jen pocit! Dělejte s tím něco, než vás to zničí, léčitelů, šamanů je tu už konečně dost ! Sami se z toho vyskrábete jen ve vyjimečných případech na světě existuje mnoho terapeutrických zařízení pro přeživší, narcistických obětí, ale upřímně si jsem jista že by tito lidé, po odhalení měli být zbaveni svéprávnosti a v ústavech zůstat na doživotí! Ne že to věřejnost a jejich blízcí ignorují!!!!! Jsou to nebezpeční lidé, právě kvůli svému vrozenému primitivismu! Kdo není schopen odpovídat za své činy, a neví pravá ruka co dělá levá a nechápe jak zrańuje ostatní jen kvůli tomu že nemá žádnou empatii on sám pak je nebezpečný sobě i ostatním!!!

Facebook

Pin It on Pinterest

Share This