0 Items
WOOCS 2.1.8
Vyberte stránku

Výměna sexuální energie {Jak používat a chránit posvátnou energii}!

Sexuální setkání nejsou jen fyzickým aktem, čemu věří většina lidí. Pokaždé, když máme s někým sexuální kontakt, máme také výměnu energie. Tento tok energie nás může buď pozvednout a posílit, nebo způsobit zablokování a absorpci nežádoucích energií.

Co je výměna sexuální energie? Na duchovní úrovni a na energetické úrovni, když máme sexuální zkušenost, ukládáme energii do svých sexuálních partnerů. Také si s námi vyměňují energii. Stejně jako mohou být nemoci přenášeny z jednoho partnera na druhého, lze sdílet také emoce a postoje. Vibrační energie, jako je podráždění, hněv a podobné věci, lze během sexuálního styku vyměnit. Jak využít sexuální energii k duchovnímu růstu a uzdravení mezi partnery Když máme s někým sexuální vztah, jsou naše hranice odstraněny a naše vědomí je změněno, což vám umožní překonat blažený stav. Dokážete vycítit věci o svém partnerovi a o vašem partnerovi, vás. Vzdát se jeden druhému vám umožní stát se sexuálním prostředkem.

Lidská extáze nebo blaženost je jen zlomek toho, čeho můžete se svým partnerem dosáhnout. Během výměny sexuální energie váš vztah není jen o vás dvou, jedná se o spojení s božským a vy a váš partner si to můžete navzájem přinést. výměna posvátné energie zahrnuje pozvání ducha do vaší zkušenosti, a to vytváří posvátný zážitek s vysokou vášní a láskou, vaše srdce a erotické energie se spojí do jednoho a spojí se a vytvoří posvátnou duchovní energii. Pokud jste nikdy neměli zkušenost s uvedením božského do milování, nebo pokud poprvé narazíte na toto speciální léčení tantrickou energií,

můžete jej využít takto: 

Nejprve musíte vytvořit posvátný prostor zajištěním prostředí, ve kterém se nacházíte, které vede k pozitivní výměně sexuální energie. Vypněte telefony, abyste se nerušili, zkuste zapálit nějaké kadidlo a svíčky nebo si dokonce navzájem potřít oleje. Chcete vytvořit smyslný a duchovně povznášející prostor, který je posvátný a krásný Vaše fyzické tělo vyžaduje také pozitivitu!

Při kontaktu s očima musíte držet jeden druhého. Dívejte se navzájem do očí a zůstaňte v objetí co nejdéle. Nechte své srdce dotknout se. Jedná se o nesexuální výměnu energie, která vám umožní otevřít svá energetická pole. Společné dýchání je dalším způsobem, jak vytvořit posvátnou sexualitu. synchronizujte každý svůj dech. dovnitř a ven. To vám umožní být intuitivně naladěni. Dopřejte si navzájem teplo a navzájem nasávat energii.

Nechte duchovní životní sílu protékat vaším partnerem a vámi. Až budete připraveni, je čas na pohlavní styk. Ve své mysli si řekněte slova „Kéž skrze mne proudí božské“ a zůstaňte otevřeni přijímání. Jakmile pozvete ducha k milování, pocítíte orgasmickou blaženost. Nechte své srdce otevřít se a odevzdat se božskému.

Nyní je čas společně relaxovat. Nechte tento posvátný okamžik setrvat a vydržet co nejdéle. Neskákejte z postele, ale zůstaňte se svýmh partnerem v milujícím objetí. Není-li ticho správné, nemusíte mluvit. Vážte si okamžiku.

Výměna sexuální energie a příležitostná sexuální setkání: Jak se chránit –

Když komunikujete s někým na sexuální, ale neformální úrovni a neznáte ho moc dobře, vlastně ani netušíte, jakou energii si dovolujete míchat s tou vaší. To může způsobit spoustu problémů. Možná si vzpomenete na probuzení po jednorázovém setkání s cizincem, který se cítí omámený, naštvaný a mizerný. Takto vám vaše tělo říká, že jste získali špatnou energii od osoby, se kterou jste měli pohlavní styk. POTŘEBUJETE se rychle zbavit této energie. Je možné mít příležitostné setkání bez negativní výměny energie, a to jsou úžasné zážitky. Jedná se o nižší vibrační energie, kterých se chcete zbavit. Mohou způsobit mnoho nerovnováh, když se uvězníte ve svém energetickém těle, některé dokonce způsobí nemocii.

Tady jsou 2 způsoby, jak se můžete očistit po negativním náhodném sexuálním setkání:

1. Slaná voda Koupel se solemi Epsom, přidejte trochu levandulového oleje a nechte se máčet

po dobu nejméně 20 minut.

2. Očistěte se Sage. začněte v horní části hlavy a pohybujte se směrem dolů k nohám ve směru hodinových ručiček.

Jak sexuální intimita ovlivňuje zvukovou energii Světlo svítící na hrudi ženy Když máme sex s někým, energetické otisky naznačují, že vysoká úroveň intimity se ve skutečnosti prolíná s naší sluchovou energií. Nečistěním aury po pohlavním styku umožňujeme, aby v nás zůstaly a hromadily se „duchovní trosky“. Naše aury mohou být díky tomuto ucpávání trosek zmatené. Čím více sexuálních setkání s více lidmi máme, tím více energie přenášíme! Přenášením více negativních energií začneme odpuzovat pozitivní energie a dokonce začneme přitahovat přesně to, co nechceme – více negativní energie. Čím blíže a důvěrnější jsou vaše sexuální setkání, tím více absorbujete do své aury. Když si myslíme, že sex je nesmyslný čin bez lásky a pravidelným partnerstvím s více partnery, naše aura se rozbije.

Závěr / závěrečné body / klíčová jídla Musíme si vždy pamatovat, že sex není jen fyzický akt. Uvědomte si, kde je vaše vlastní energie, než se zapojíte do jakéhokoli sexuálního aktu, a také během a po samotném aktu. „Nejmocnějším a nejenergetičtějším prostorem je vícerozměrná sexuální zkušenost.“ Před vstupem do sexuálního zážitku je nesmírně důležité nastavit záměr toho, co chcete ze zkušenosti projevit. Je to intimita, je to bohatství, je to zdraví, nebo je to jen čistá nefalšovaná rozkoš? Před výměnou fyzické energie určete, co chcete na emocionální, energetické a duchovní úrovni sexuálního spojení a projeví se to. “ 

Farnost Michelle Blair

Zdroj: https://www.qhhtofficial.com/self-discovery/sexual-energy-exchange/?fbclid=IwAR21MSfim2MZmxFZGRwN1IGfaXEIOYb6vr-GxCWjaUb16Ar2pOGhIOvrcNE
Když je muž plný několika negativních energiíí, odpuzuje ty pozitivní pak ze vztahu je dopředu dozadu a vy nevíte co se děje. Uvíznete v nesmyslném vztahu ze kterého není východisko. Vztahy dopředu dozadu nikdy nemůžou fungovat! Pak je také jasné proč ženy cítí nevěru .))

 

Facebook

Pin It on Pinterest

Share This