Tohle je Malachim. Andělská Abeceda která se vám může objevovat ve vzduchu po probuzení varuje vás a upozorńuje vás na vaše vyšší dobro či zlo, nebo na situaci která se děje a vy nevíte proč! Mám osobně tuto zkušenost za sebou a tak mě napadlo ukázat více různých případů .))) A k tomu mi dopomáhej Bůh …. Cílem většinové společnosti je dostat vás od boha co nejdál a by jste si mysleli že jen to co vidíte je pravda a to řídí satan a jeho otroci! Ten je strůjce všeho hlavně aby jste si mysleli že není bohužel je! Je v lidech podle toho jak se chovají tak sbírají sucuby, atd…. Dívejte se kolem sebe jak se z veselých lidí stávají trosky, nemocní a vyčerpaní, strhaní jedinci! Masová globalizace zabíjí naše duše a chuť do živita a bez boha ráno nevstanete ani z postele!

M

Jde o hebrejské slovo značící anděly či posly. Celou andělskou abecedu představil světu Heinrich Cornelius Agrippa během 16. století ve své knize „Okultní filozofie“. Později s ní pracoval Francis Barrett.

Podle Agrippy i jiných pozdějších mágů a okultistů má Malachim sloužit k hladší komunikaci s andělskými bytostmi.

Její kořeny leží v hebrejské a řecké abecedě a píše se zleva doprava. Rovnými, pokud možno nepřerušovanými tahy.

V knize o historii svobodného zednářstva jsem se nedávno dokonce dočetla, že snad je tato abeceda používána i mezi vyššími hodnostáři Svobodných zednářů. Osobně jsem u žádného jejich rituálu nebyla, a ani nikdy nebudu, neb jsem žena, a tak nezbývá než spolehnout se na informace z knihy, kterou napsal muž – zednář.

Z knihy Francise Barretta „Magus“, kterou si můžete prostudovat v angličtině (a nevím, jestli existuje český překlad) je právě návod, jak napsat žádost andělským bytostem. Podle autora rádi vyhoví, pokud je váš požadavek v souladu s vaším karmickým nastavením, a pokud by vám v budoucnu neuškodil. Andělé totiž neudělají nic, co by vás poškodilo současně nebo do budoucna.

Vychází se z toho, že logicky jako vyšší forma inteligence vědí podstatně víc a znají souvislosti se současnými ději v budoucnu, kde se podle slov z knihy jakési pomyslné linky střetnou v jednom bodě, ze kterého zase vycházejí, aby se později zase střetly. Je to zajímavé, vypadá to trochu jako DNA.

Jak napsat žádost?

Snadno. Předně Malachimem, který máte výše. Nejraději prý tuší nebo obyčejnou tužkou. Nejlépe na pergamen. Je to ručně vyráběný papír a lze ho sehnat například v čarodějném obchodě v Praze.

Buďte struční: „Pokorně žádám o… děkuji a celé jméno.“

To je vlastně celé. Dopis neschovávejte. Můžete ho dát kamkoli. Můžete ho prý dokonce i umístit na zahradu svého domu na polici kamkoli.

Pokud bude vaší žádostí vyhověno, doporučuje se dopis vrátit. Spálit nebo s díky poslat po vodě.

Dobré je, že andělské bytosti nejsou náročné na způsob provedení rituálu. V knize se říká, že vlastně už ve chvíli, když píšete, o tom vědí. Hezké, že?

Když si člověk představí, že mu Anděl právě načuhuje přes rameno a říká si „Jo, holka, tohle by mohlo jít docela dobře, tak se připrav a jdeme na to.“

Nebo „Tak tohle je zapeklitá věc, to nepůjde. Zkusíme ti nadělit něco jiného, ale tady to je v pytli, v budoucnu sama uvidíš proč.“

Můžete to zkusit, rozhodně nemůžete Anděly nijak namíchnout, neb takových věcí jsou prosti. Jsou totiž vlastně čistou a ryzí formou dobra.

zdroj: Goscha kanál TV1 – YOU TUBE

Svobodu musíte získat sami buď s duchovním Lámou, učitelem nebo sami zbavíte se tak karmického zatížení z minulých životů které vás brzdí ve vývoje duše.

Nepovede se to každému dle mentálního vývoje – stupně vědomí, někteří máte pomocné hybridní anděly dobra či zla, to se musíte naučit rozeznat, ti dobří vám pomáhají ti zlý vás táhnou dolů, viz Putin atd. k znovuzrozování na této planetě. Těm co se nedokážou zbavit svých škodících dětí, manželů, šéfů nebo přátel a nevěří ty lituji, vám pomoci není a máte před sebou dlouuuuuuuuuuuuhou cestu k nalezení boha! Energetická zátěž s postupujícím věkem s vámi bude tak dlouho mést, než s tím začnete konečně něco dělat, poku´d to identifikujete. Deprese,smutek,ztráta radosti ze života a neústálé problémy které se nabalují ničí zdraví a následuje sebevražda nebo kolaps – duchovní kolaps, kdo přežije projde klinickou smrtí a tito lidé vás mohou učit…

Pokuď se necháte unášet masovým vymýváním mozku o to to bude déle trvat co nestihnete v tomto životě budete zpracovávat v dalším!

Duchovní pomoc není ostuda jen to běžný psychiatři a církev nezvládají!