0 Items
WOOCS 2.1.8
Vyberte stránku

Spirituální, duchovní cesta – léčba – Pomoc Online! Znovu letět!

Nic není jak vypadá!

Na světě, neexistuje otázka na kterou by nebyla odpověď – jen musíte mít odvahu, nebát se zeptat! Z vlastní zkušenosti vím jak moc je to těžké, jak nechceme ani sami sobě přiznat, co se děje nebo co se stalo.Proč se nám opakují věci stále dokola, ať už ve vztazích, práci nebo s vlastní rodinou,dětmi,kolegy..Proč se na nás lepí pitomci?

Přiznat sami sobě, že jsme se chytli do vlastní pasti a je úplně jedno jaké je děsivá hrůza. Svět není jen to co vidíme, bohužel, někdy nejsme sami schopni, rozumně zhodnotit situaci a může nám pomoct pohled někoho jiného. Někoho cizího? Nevěříme doktorům kteří neléčí příčinu ale pouze následek,nerozumí nám vlastní děti a ani přátelé, nebo je s naším problémem nechceme optěžovat. Nevíme jestli věřit v boha, zdá se nám že jsme ztraceni, že jsme tkzv. zůstali viset, a se stejným problémem žijeme třeba i 20 let, když se probudíme je s námi, když jdeme spát je s námi zas. Motáme se roky v kruhu, začneme mít zdravotní potíže, a nikdo si s nima neví rady. Váš doktor vám píše čím dál víc léků a vy jste na tom čím dál hůř? Hnusíte se sami sobě a zároveń se stydíte že jste slabý a nedokážete s tím nic dělat sami, začínáte se nenávidět? Máte pocit selhání a ztrácíte vlastní sebehodnotu? Pak jste tady správně….

Problém musíte najít, pojmenovat, vyřešit a zahodit! Jinak můžete i umřít na Postraumatickou poruchu!

Proč to zkusit ?

  • Někdy je lepší jen tak zavolat a nebýt na problém sám/sama, někdo to fakt sám nedá 🙁
  • Třeba mi někdo píchne a řekne co mám dělat
  • Možná přijde Aha moment
  • Nikdo mě neuvidí protože je to jen telefon či email
  • Třeba ví hyndusky víc než já?
  • Už nebudu přemýšlet pořád dokola,když nás budete chtít odměnit je to jen na vás

    Psychickou a mentální odolnost máme každý jinou! Nabízíme duševní a spirituální pomoc slovem a radou! Pamatujte na tomto světě jste proto, aby jste duševně rostli, když spácháte sebevraždu dáte si to v jiném těle znova! Nikam neutečete…Jen svlíknete šaty!

    Rada pro vás : Cirkus ve vaší hlavě skončí navždy, pokuď ho přestanete navštěvovat a dávat mu svou vlastní energii!

Co nás k této pomoci online vedlo?

Vede nás ruka boží, máme totiž radost když zase ožijete a vrátí se vám duševní i životní síla. I vy nás motivujete svými telefonáty. Tak snad vám tahle malá linka na nás pomůže…

Telefonní číslo je v kontaktu

Facebook

Pin It on Pinterest

Share This