0 Items
WOOCS 2.1.8
Vyberte stránku

Sky is The limit – Ruce!

Sedm hlavních čaker, které jsou umístěny podél páteře, je nejznámější, ale věděli jste, že vaše ruce a nohy také obsahují několik menších čaker? Sedm hlavních čaker je jen začátek, celé naše tělo je lemováno různými čakrami, které mají své vlastní jedinečné účely. Ruce jsou známy jako centra uzdravení a kreativity. Když si sednete k malování obrázku nebo kreslení, efektivně směrujete zdrojovou energii a přenášíte ji na fyzickou úroveň. To je důvod, proč se umělci při své práci často ocitají ve stavu lehkého transu. Když obdržíte uzdravení nebo masáž Reiki, probíhá podobný proces. Ruce fungují jako vedení k přenosu léčivé energie ze Zdroje přes jednu osobu na druhou.

Při práci rukama se tyto čakry otevírají a mohou se rozšiřovat. Už jsem mluvila o tom, jak vidět energii, ale co cítit energii? V tomto příspěvku chci projít některými způsoby, jak můžete aktivovat a otevřít čakry svých rukou a začít dnes pociťovat energii. Jsou vaše čakry ruky zablokované? Jak jsem zmínil výše, ruce jsou známé pro uzdravení a kreativitu, čakry rukou pokrývají mnoho aspektů našeho života a když jsou blokovány, všimneme si několika fyzických a energetických příznaků. Blokované čakry rukou mohou znamenat, že máme potíže s dáváním a přijímáním. Může to být ve vztahu k hmotným věcem nebo energetickým darům z vesmíru. Znamená to, že nepřijímáme pomoc, když je nám dána, nebo pociťujeme nedostatek hojnosti, a tak si vše hromadíme.

Ruce jsou ústředním bodem našeho výrazu, a proto mohou být blokované čakry rukou příčinou podhodnocení sebe a vašich darů. Pokud stále pochybujete o svém řemesle, umění nebo schopnosti pomáhat ostatním, je pravděpodobné, že jsou vaše čakry ruky blokovány. Ruce jsou také nedílnou součástí našeho energetického systému celého těla, takže když jsou blokovány naše čakry rukou, znamená to, že je zablokován celý náš tok energie. To se může projevit fyzickými bolestmi, ale také energetickými blokády, jako je pocit hustých emocí v určitých oblastech vašeho těla.

Takže si myslíte, že vaše čakry ruky mohou být blokovány, a přemýšlíte, co s tím můžete udělat? Zde je jednoduchá technika, kterou můžete použít k tomu, abyste začali cítit energii svých čaker rukou, otevírat je a rozvíjet své léčivé schopnosti. Začněte tím, že se dostanete do uvolněné polohy vsedě a soustředíte se na dech, až se vaše mysl uklidní. Poté začněte třikrát pevně třást rukama. Nyní chcete oddělit ruce a soustředit se na zbytkovou energii, kterou zde cítíte; může to působit jako vřelý pocit. Pokuste se tento pocit udržet co nejdéle. Jakmile začnete tuto energii cítit hmatatelněji, můžete dále rozvíjet své zaměření. Představte si malou energetickou kouli mezi vašimi dvěma rukama. Zjistěte, zda můžete zmenšit nebo zvětšit jeho velikost tím, že přitáhnete ruce k sobě nebo je roztáhnete dále od sebe. Jakmile to dokážete, pokuste se energetickou kouli odrazit mezi oběma rukama.

Nebojte se, pokud zpočátku necítíte žádné pocity, to je běžné, pokud jste nikdy předtím nepracovali rukama.Začněte pomalu, často trénuj a nakonec začneš cítit energii. Jakmile získáte základní představu o tom, že můžete dolů, můžete přejít k nasměrování této energie do různých částí těla. To je skvělé, pokud máte bolesti nebo si všimnete energetických blokád. Vytvořte mezi rukama energetickou kouli a zaměřte ji se zaměřením na část těla, která potřebuje uzdravení nebo úlevu. Můžete to udělat také jednou rukou. Položte jednu ruku na konkrétní oblast a vizualizujte energetickou kouli procházející skrz. Vizualizujte kouli energie, jak bílé světlo jemně rozpouští napětí nebo bolest v této části těla. Když poprvé provádíte jakoukoli energetickou práci, jako je tato, je běžné zažít trvalý pocit tepla, brnění nebo vibrace – není se čeho bát. Tyto pocity mohou často trvat hodiny po ukončení relace. Energetické příznaky mohou nějakou dobu přetrvávat, když poprvé provedete tyto cvičení, ale jak se vaše energetické dráhy budou v praxi více rozvíjet, pocity nebudou tak nepříjemné.

Otevření čaker rukou Spolu s pravidelným procvičováním tohoto cvičení můžete dále otevřít své čakry rukou malováním obrázku, kreslením nebo hraním na nástroj. Můžete někomu podat pomocnou ruku nebo mu nabídnout masáž, když to potřebuje. Kdykoli medituji, moje ruce jdou do nejrůznějších náhodných poloh a gest, takto se může energie životní síly nebo prána volně pohybovat tělem a proudit tam, kde je to nejvíce potřeba. Masírujte si ruce a nohy, když ráno vstanete nebo před spaním, aby byly tyto čakry otevřené a aktivní. Prozkoumejte různé mudry (gesta, která směřují jinou energii) a využijte je, když je potřebujete. Stejně jako u čehokoli, čím více budete cvičit, tím lépe na tom budete. Brzy budete schopni hmatatelně cítit a nasměrovat tuto energii s malým vědomým úsilím.

Facebook

Pin It on Pinterest

Share This