0 Items
WOOCS 2.1.8
Vyberte stránku

Setkali jste se s energetickým upírem! Emoční vyspělost a Tarot

STALI STE SE OBĚTMI ENERGETICKÉHO VAMPIRA?

Jak se přibližujeme k sirianské kultuře na této planetě, stále více z nás začíná být citlivější na potřeby planety a dalších lidí. Ne každý se však vyvíjí stejnou rychlostí. I když bychom mohli využívat a zvyšovat své vlastní frekvence cvičením větší sebelásky, existují další, kteří stále bojují s 3 dimenzionální existencí. Pamatujte, že vás nikdo nemůže vypustit, pokud se nerozhodnete dát jim moc. Dobrou zprávou je, že máte svobodnou vůli. Je zcela na vás, s kým se rozhodnete trávit čas, a tak dobře stanovte své hranice a udržujte svou vlastní frekvenci stoupající…

ZJISTĚTE A ZNOVU ?

Být empatem, tak vám může hrozit, že rozdáte příliš mnoho své vlastní cenné energie. Je zásadní sledovat, jak člověk ovlivňuje vaši náladu. Cítíte se v jejich společnosti podrážděni, vystresovaní nebo úzkostní? Přitom vám ten člověk nic neřekl a neudělal? Pak se vědomě odstraňte z problému a zvažte, kde stojíte. Pokuste se zjistit, jaké jsou jejich úmysly, a poté se rozhodněte, zda je váš vztah pro vás dobrý nebo ne. Pokud si myslíte, že vám vztah již neslouží, jednoduše jej přerušte. Pokud se však jedná o blízké členy rodiny, můžete zvážit spolupráci s profesionálním poradcem.

ZÍSKEJTE KONTROLU SVÉHO ČASU

Existuje mnoho lidí, kteří vyžadují vaši pozornost po celý den, od dětí, rodičů a kolegů z práce. někteří z nich mohou mít skutečný pocit, že vás ‚potřebují ‚, ale nezapomeňte, že abyste mohli prospívat, musíte si také věnovat péči o sebe a věnovat čas sobě.

ZASTAVTE HOVOR

Pokud se rozhodnete zahájit vášnivou diskusi s lidmi, kteří mají pro vás různé hodnoty a přesvědčení, není pravděpodobné, že to vyústí v šťastný konec. Nikdy nemůžeme změnit jiného člověka, dokud nebude ochoten zvážit jiný přístup, takže ztrácíte dech, čas a cennou energii.

HLEDEJTE VĚCI, Z KTERÝCH SE CÍTÍTE DOBŘE

Bohužel ne každý pro nás chce to nejlepší. Mohou dostat kop, když vás uvidí, jak se cítíte smutní, úzkostní a vyčerpaní, protože to odráží to, jak se cítí uvnitř. Je pravděpodobné, že se budou modlit za soucitné lidi s nižšími vibracemi, protože jsou to snadné cíle. Pokud jste citlivým jedincem, snažte se zůstat v životě pozitivní a hledejte pouze ty věci, díky nimž se budete cítit dobře.

Počkejte DALŠÍ TÝDEN

Pokud je vaše energie nízká, můžete se vědomě rozhodnout těmto energetickým pijavicím vyhnout. Počkejte, až se znovu budete cítit plní energie, a pak se můžete vrátit, pokud budete chtít. V každém dynamickém, dokonce i v toxickém, je třeba se vždy poučit. Pokud tyto výzvy dokážete překonat, někdy můžete získat hodnotné spojení, takže se snažte vazby úplně neroztrhnout, zvláště pokud se jedná o člena rodiny.

Tohle vám radí psycholog !

Já radím zmizte a nečekejte že se někdo změní, ztrácíte jenom čas ! Mrkněte třeba na tarotové karty, u které kartářky nebo kartáře to bude rezonovat , osobně  kartáře miluji, když nebyl internet chodila jsem k nim osobně .


Tarotové karty jsou průvodcem ve světě skrytém, nabízejí pohled za zrcadlo, ano tam kde nevidíte,ve fyzickém světě spoustu věcí nepoznáte, nevíte jestli to co vám kdo říká myslí vážně někdy budete překvapeni jak je to možné. Kartáře najdete na you tubu je jich čím dál víc nejen mezi ženami!Facebook

Pin It on Pinterest

Share This