0 Items
WOOCS 2.1.8
Vyberte stránku

SEKHEM – energetické léčení

V průběhu staletí byly energetické léčebné systémy přítomny v mnoha civilizacích a nazývaly se různými jmény. Vše je připojeno ke zdrojové energii, ale je směrováno z různých proudů jedinečných atributů a vibračních frekvencí. Jedno energetické uzdravení, které si našlo cestu do mého života, je Sekhem.  Egyptský Sekhem je spojen s hvězdným systémem Sirius. Odtud pochází energie Sekhem. Ze Sirusu do Lemuiry a poté do Egypta a Atlantidy. Egypt byl kulturním centrem světa, vědci cestovali široko daleko, aby se naučili moudrosti učení v chrámech. Kněz ji praktikoval ve starověkém Egyptě a lze ji předávat z člověka na člověka prostřednictvím procesu naladění podobného Reiki . Když skončila egyptská dynastie a energetické systémy se rozptýlily nebo byly udržovány při životě v malých komunitách. Sekhem však později znovuobjevili Patrick Zeilger a Helen Belot. Sekhem je směrována energie, starodávné léčení energií je směrováno rukama lékaře ke klientovi nebo může být prováděno na dálku. Mnoho lidí se ptá, jaký je rozdíl mezi Sekhem a Reiki. Jedním z hlavních rozdílů je, že pracuje na vyšší vibrační frekvenci.

Sekhem je spojen se Sekhmetem s lví hlavou. Je bohyní války a vědy o léčení. Je strážkyní a ochránkyní energie. Rád pracuji se Sekhmet, protože ztělesňuje cykly, kterými všichni procházíme jako lidé, když procházíme vysokými a nízkými obdobími v našich životech. Když však dojde k minimům, může to připadat jako válka nebo bitva, ve které můžete mít pocit, že nikdy nevyhrajete, ale může tu být příležitost uzdravit se a vyrůst z války překážek a výzev v našich životech. Sekhmet rozbíjí to, co nám již neslouží, abychom mohli znovu stavět a proměňovat naše životy. Není to snadná cesta a musíte se propracovat přes překážky, kterým čelíte. Toto je nesmírně silný dárek, který dostávám, a hlavní důvod, proč rád pracuji se Sekhem. Funguje na všech úrovních fyzické, mentální, emocionální a duchovní, zrychluje náš osobní rozvoj a zvyšuje naši vibrační frekvenci. 4 Důvod vyzkoušet Sekhem Time out to be still Pokud se cítíte neklidní, ohromení nebo žijete ve své hlavě, s neustálým chvěním opic – když přijímáte energii Sekhem, můžete začít pociťovat, jak se na vás valí energie vnitřního klidu, což vás vede k pocitu klidu a uzemnění ve vašem těle . Poskytuje vašemu tělu, mysli i duši čas na restartování a dobití, což je zásadní, když vedeme rušný život s rodinou, přáteli a dalšími závazky. Jednou z podstatných částí léčebné cesty je věnovat čas tomu, aby jste byli. Posílení léčitele uvnitř Sekhem zmocňuje a umožňuje vám proniknout do léčitele uvnitř a zároveň je podporován léčivými nástroji, které vám byly dány. Sekhem je tu, aby vás podporoval a odstraňoval blokády, systémy víry a akce, které brání vaší cestě. Když přijímáte energii, připomínáte si léčitele uvnitř a získáte jasnost v problémech, kterým můžete čelit. Mluvte svou pravdu Jaká je vaše pravda? Všichni máme mnoho pravd, některé pro nás byly vytvořeny prostřednictvím společnosti, rodiny a přátel, které považujeme za naše. Při práci se Sekhem odemykáme systémy víry, které mají dopad na naši Pravdu, a necháme ji rozluštit se. Síla Sekhemu vám umožňuje spojit se sama se sebou, protože vám otevírá to, co vaše pravé já hledá nebo potřebuje přijmout. Můžete začít spojovat se svým vnitřním hlasem, hlasem, na který jste se jinak nedokázali naladit.

Převzetí odpovědnosti za růst a práci Když zažijete energetické uzdravení, zejména Sekhem, vyžaduje to, abyste převzali odpovědnost za to, co potřebujete k uzdravení a růstu. Sekhem přináší do popředí vše, co vám již neslouží, už se nemůžete skrývat a jste nuceni dívat se do stínu a pracovat se svým světlem, abyste přinesli přijetí a lásku tomu, čemu čelíte. Nutí vás to postavit se sobě a neužitečným vzorům, což vám zase umožní dodržovat závazek vůči sobě, ostatním a světu kolem vás.

Technikou jakéhokoliv kvantového léčení se můžete zbavit traumatu z rozvodu , nemoci, deprese ze smrti, problémů z neopětované lásky, nebo letitého týrání a využívání např. narcisem, nebo jinak nemocným člověkem o kterém jste nevěděli a uvízli jste v letité pasti, zbavíte se depresí, stresu, nabijete baterky daleko rychleji než jogou sama jsem vyzkoušela naprosto fascinující, rychlé a mocné ale chce to trénink.


Po mnoho staletí bylo velkým tajemstvím, že strach odsává pozitivní lidskou energii, a umožňuje tak dostat pod kontrolu toho, koho strachem deptáme. Výzkumy v oblasti kymatiky (nauka o vlnění) prokázaly, že zvuk ovlivňuje energetické vibrace člověka. To je vysvětlení, proč mniši zpívají například mantry. Vibrace o nízkých energiích mohou ovlivnit náš život. Existuje mnoho prostých způsobů zvýšení svých vibrací.

Například: meditace. Nahraďte jimi sledování televize, které vám jenom škodí. Jděte na procházku, nebo sázejte květiny. Hrajte si s domácími zvířaty. Ta jsou zdrojem bezpodmínečné lásky, která vibrace zvyšuje vždycky. Dívejte se na hrající si děti, cvičte, odpusťte sobě i jiným, buďte vděční. Vypořádejte se se svými strachy a obavami. Jezte organickou stravu a vyhledávejte každou příležitost ke smíchu! Smích má velmi vysoké vibrační hodnoty, a to i když se smějeme sami sobě.

 

Facebook

Pin It on Pinterest

Share This