0 Items
WOOCS 2.1.8
Vyberte stránku

Runanubandha – Co to je! vaše energetické tělo si stále aktivně pamatuje, co se stalo před milionem let!.

Runanubandha. Karma na druhé straně je cyklus každé akce počínaje záměrem, motivem, přes akci k výsledkům. Pojem Karma je plně integrován do každodenního života jednotlivce a je jedním ze základních konceptů spravedlivého chování v životě. Jak řekl Krishna, dharmayog hi karma, praxe dharmy je karma.

Tělo je úložiště vzpomínek Tělo má vlastní paměť. Dnes v tomto směru probíhá výzkum!

Zjednodušeně řečeno – řekněme, že váš otec, když byl malý, si rád hrál s kulatými předměty a vyvinul s nimi určitou míru spojení. Jako jeho dítě, aniž byste věděli proč, budete mít tendenci vybírat podobné věci. Je dokázáno, že k těmto opakováním dochází. Je to jednoduše proto, že nosíte určitý genetický materiál.A opakujete pravzor archetyp!

Existuje také něco, čemu se říká runanubandha, což je určitý druh fyzické paměti, kterou nosíte v sobě. Runanubandha nelze srovnávat s genetickými faktory, které se přenášejí z rodiče na dítě. Je to fyzická vzpomínka na to, odkud jste přišli – ne nutně z hlediska barvy pokožky, tvaru nosu, toho, jak jste stavěni atd. Prostě si tělo pamatuje jakýkoli druh intimity – nejen s jiným fyzickým tělem, ale s jakoukoli fyzickou hmotou. I když někoho držíte za ruku, rozvíjíte runanubandha. Proto vás v Indii lidé vítají se založenýma rukama. Nechtějí získat runanubandhu. Totéž platí pro předávání určitých látek, jako je sůl, sezamová semínka nebo půda – lidé je nikdy neberou z rukou někoho jiného, ​​aby se vyhnuli rozvoji runanubandhy. Runanubandha sbíráte mnoha způsoby, ale sexuální vztahy mají maximální dopad, pokud jde o množství paměti, které po sobě zanechávají.(pozor s kým spíte protože nevíte s kým spí tajně ten druhý).

Odtuď miska na peníze v obchodech poštách a bankách!

Když se fyzická paměť překrývá, způsobí fyzickou úroveň zmatku, což přinese určitou míru nepohodlí, nedostatek nadšení a zapojení do čehokoli kolem vás. Stanete se veteránem života. To lze opravit mnoha způsoby. Existuje mnoho způsobů, jak smýt runanubandhu. Existují určité festivaly, jako je pongal nebo bhogi, které se týkají vyjasnění vašich duševních a emočních zavazadel a vašeho runanubandha. Můžete také začít zpívat a vytvořit určitý dozvuk v těle. V určitých chrámech, jako je Linga Bhairavi, existuje rituální „požární mytí“. Toto je způsob vypalování fyzických vzpomínek, které jste získali. A samozřejmě, mytí vodou každý den. V době, kdy jsem měl hodně sadhany, bych měl někde mezi pěti a sedmi sprchami denně, protože váš systém se stává tak citlivým. Například sedíte na konkrétním polštáři a jste si vědomi toho, co s vámi tento polštář dělá, a tak ho chcete smýt tím, že necháte po těle alespoň téct vodu. Většina jogínů se koupe alespoň dvakrát denně.

V určitých obdobích, jako je posun Slunce z jižní na severní polokouli a opět ze severu na jih, jsou na indickém subkontinentu silné větry. Jeden jednoduchý proces je jít a stát ve větru, abyste dostali pořádný vzduch. Zkuste to-když fouká silný vítr, oblékněte si něco volného a stojte tam půl hodiny se zavřenýma očima. Otočte oběma směry tak, aby na vás vítr proudil zepředu i zezadu. Budete se cítit mnohem lehčí a lepší. Sadhguru je jogín, mystik, autor bestsellerů a básník. V roce 2017 mu byl udělen titul Padma Vibhushan. Isha.sadhguru.org

Další Poznatky o tomto tématu….

Může runanubandh přijíít, pokud použijeme Condom ?? Viz úryvek z dob Indie Akrita Reyar. Jak by se měla mládež, která je vychovávána v tradičním prostředí, dívat na předmanželský sex?

Sadhguru: Nejde o to, co je správné a co špatné. Všechny existující látky mají paměť. Genetika je jen paměť; vaše enrgetické tělo si stále aktivně pamatuje, co se stalo před milionem let. Paměť vaší mysli je nepatrná ve srovnání s pamětí vašeho těla. Pokud se něčeho nebo někoho dotknete jen jednou, mysl by mohla zapomenout, ale v těle je to zapsáno navždy. Zejména fyzické vztahy budují paměť. V jógové kultuře se tato fyzická paměť nazývá runa nubandha. Když spolu lidé mají sex, mysl na to možná zapomene, ale tělo nikdy nezapomene. Fyzická paměť vás zaplete způsobem, který vaše mysl nedokáže ani zjistit a už vůbec ne pochopit (proto plné psychiatrie opuštěných a zhrzených žen i mužů). Pokud se rozvedete, bez ohledu na to, jak moc svého manžela nenávidíte, budete stále procházet bolestí, protože fyzickou paměť nelze nikdy ztratit. Pokud je do těla vtisknuto příliš mnoho vzpomínek, bude zmateno a bude v sobě bojovat mnoha různými způsoby. Je tedy velmi důležité, abyste se naučili být si vědomi toho, čemu vystavujete své tělo. Cílem je omezit fyzickou paměť na minimum.(pozor na promiskuitní lidi, kteří jen rozsévají satanovo semeno a rodí se nemanželské děti,které jsou odchovány nepravými otci)

Příklad z rozhovoru s guru –

Otázka: Zmínil jste se, že pokud máte intimní sexuální vztahy s různými lidmi, může to pokazit vaše energie. Jsem v takové situaci. Opustil jsem jeden vztah a teď jsem v jiném, ale cítím se provinile a zmateně. Sadhguru: Ať už cítíte jakoukoli vinu a zmatek, je to ve vaší mysli. To se vám může stát i bez fyzického kontaktu. Vina je sociální fenomén. To, co cítíte provinile, v zásadě závisí na tom, co vám lidé kolem vás řekli, a jak vás ovlivňují pokuď nemáte vlastní rozum, nebo to co vám řekli že je správné a špatné v jakékoli společnosti, ve které žijete. Něco, kvůli čemu se v jedné společnosti cítíte provinile, v jiné společnosti byste se necítili provinile.

V této souvislosti jsem měl na mysli runanubandha, což je určitý druh fyzické paměti. Runanubandhu sbíráte mnoha způsoby, ale sexuální vztahy mají maximální dopad, pokud jde o množství paměti, kterou opouštějí, ve srovnání s jakýmkoli jiným druhem dotyku nebo jakékoli látky, se kterou přijdete do styku.

Runanubandha u mužů a žen Runanubandha je fyzická paměť, kterou nosíte v sobě. Tuto paměť lze získat díky pokrevním vztahům nebo sexuálním vztahům. Pokud jde o sexuální vztahy, ženské tělo má mnohem více paměti. Pokud jde o genetický materiál, lidské tělo má mnohem více paměti. Obecně platí, že přes osmnáct až jednadvacet let má ženské tělo méně fyzické paměti než tělo muže. Hlavním důvodem, proč to příroda udělala, je to, že žena musí mít dítě od muže, který s ní není geneticky spojený. Aby mohla nosit dítě na termín, je velmi důležité, aby její genetická paměť byla menší.

Mnoho žen to může zaručit – v okamžiku, kdy otěhotníte, aniž byste věděli proč, vaše emoce vůči vašim rodičům a dalším pokrevním příbuzným do určité míry odezní. Alespoň v Indii, když jste těhotná, se z praktických důvodů vracíte zpět ke své matce a hledáte její podporu. Ale emocionální spojení se dramaticky sníží. Toto je součást přírodního systému, který umožňuje matce pohodlně umístit genetický materiál otce dítěte do jejího systému. Jinak, pokud má tělo matky příliš mnoho paměti svého vlastního rodičovství, nenarozené dítě, které nese jiný genetický materiál, bude bojovat.

Indická kultura je v náboženství našich životů !

Protože je tato kultura v zásadě orientována na osvobození, toto povědomí a tyto citlivosti zde nejsou proto, aby budovaly otroctví v životě, ale aby si ho udržely jen do té míry, která je naprosto nezbytná.

(Poznámka – otroctví buduje satan, tím že  navíjí lidi na sexuální touhy a vášně, tím postupně ovládá i vaše tělo a myšlení – vy si jen myslíte že jste zamilovaní a nemůžete bez nich žít, až vás vysaje energeticky, přeleze na někoho nového, to může být i vaše záchrana což oceníte později pozor na to)! Tyto bytosti žijí v lidech na základě arogance,promiskuity a rodinného zatížení vašho partnera a vás z minulých životů.Tomuto stavu se říká oprese – roky to není vidět, než začnete být nemocní a totálně bez energie – pak má satanovo vojsko sklizeň – dostat se z tohoto stavu je nadlidský výkon – většinou oběti končí smrtí nebo mentálním traumatem,sebevraždou, poškozením duše.Vzorek který byl v čr obecně vidět byla Iveta Bartošová  Kramný narcista atd…. 

Co se neučí!

Když přijde jogín hledá kam si sedne, bude chodit nahoru a dolů, dívat se sem a tam, cítit různá místa a pak se usadí na konkrétním místě. Protože jsou citliví na to, co je pro jejich systém vhodné. Tyto věci si budete vědomi pouze tehdy, pokud určitým způsobem pracujete se svým vnitřním systémem.

Nevěřícím a materialistům kteří jste otroky systému aniž o tom víte – Pokuď každý den jíte všechny druhy věcí, nad kterými nemáte kontrolu; pokud hodně cestujete, nemůžete to všechno udržet a stanete se unavenými. Obecně se ale lidé po dlouhou dobu nikam neposouvali. I před pouhými dvěma generacemi by se většina lidí narodila, žila a zemřela ve stejném domě a bez znalostí.

Dnes přicházíte do kontaktu s mnohem více lidmi a látkami a je stále důležitější uvědomit si, že se příliš nevyvíjí runanubandha.

Klesha Nashana Kriya je způsob spalování fyzických vzpomínek, které jste získali – ne nutně kvůli vztahům.

Většina jogínů se koupe minimálně dvakrát denně. Obvykle se jedná o ponoření do řeky – ponoříte se do tekoucí vody, abyste byli čistí.

V ášramu si všichni brahmachariové perou prádlo zvlášť. Důvodem je, že všichni dělají sádhanu a každý má svou vlastní specifickou vlastnost – nechceme, aby se to všechno míchalo. Dalším způsobem, jak zamezit záměně, je potáhnout oblečení zeminou při každém praní. Sádhuové a sanyasis vždy používají k barvení oblečení jemně prosetou červenou zemi. Oblečení je původně bílé, ale protože je neustále omýváno filtrovanou zeminou, zbarvuje se do bahna.

Podobně jsou budovy v ášramu natřeny zeminou a určitým lepidlem, aby se drželo jako barva. Ti, kdo provádějí intenzivní sádhanu, se musí buď prát samostatně, nebo si oblečení při každém praní potřít nějakým půdním materiálem, takže jediné runanubandha, které máte, je se zemí – ne s lidmi nebo věcmi kolem vás. Kromě toho, pokud nosíte oblečení, které je nějakým způsobem ponořené do rudé země, je to pro tělo připomínka toho, odkud pochází a kam půjde. Dalším způsobem, jak to udělat, je mít bahenní koupel, jako to děláme v Omlazovacím centru Isha. Myšlenka bahenní koupele je vše vyčistit.

Runanubandha doslovně znamená „Smlouva o dluhu“, to znamená příslib, který by byl splněn v budoucnosti nebo bude v příštím životě. Karma, která hledá svou vlastní touhu, je pouze tvým výtvorem. Zatímco tato smlouva se automaticky vytvoří určitými aktivitami dávat sůl do rukou člověka z tvé ruky Přenášení na půdu někomu z rukou Tato smlouva stanoví, že osoba, která obdrží výše uvedené věci, způsobí člověku, který ji dává, určitý smutek.( váš partner na vás může přehodit rodinný smutek ze 4 až 7 generací svého nečistého rodu, a rodu toho s kým byl ženatý či vdaná plus osobní skutky kterým ublížil ostatním ).Totálně se vám zatáhne slunce a přijdete o životní štěstí,nic se vám nebude dařit.Tito lidé nosí smůlu rodinám,vládám,jednotlivcům,kolegům jenže to není vidět a né každý to může vidět či cítit .Jak říká ježíš každému jak si zaslouží. V tomto stavu lidé nevidí a ignorují podvodníky kteří jsou vrazi,úchylác, lháři – nesmíte jim uvěřit! 

Srovnejte si podvědomí meditacemi a uvědomíte si že všechno je jinak než vás naprogramovali!

Proč jsou vztahy pro většinu z nás takový cirkus? Co je to za prvotní nutkání v nás, které vyžaduje pouto – fyzické, mentální nebo emocionální – s druhým? A jak zabráníme tomu, aby se toto pouto změnilo v otroctví?

Prověřovat si všechno, věřit varovným signálům a nepřehlížet je ! Netolerovat zrůdy kteří vám kradou sílu a rozum nedá se to naučit dokuď to sami neprožijete, nejsou na to léky – Covid je poslední těžká jízda, před příchodem nového světa! A bude oddělo semeno od plev!

Mohl by vás zajímat duchovní film na toto téma – 2:22 není to fikce mám za sebou něco podobného! Nejste šílení jen se o tom veřejně nemluví!

https://www.csfd.cz/film/313020-vzorce/prehled/

Facebook

Pin It on Pinterest

Share This