0 Items
WOOCS 2.1.8
Vyberte stránku

Rok 2021 pod vibrací čísla 5! COŽ JE SILNÝ MĚNIČ PARADIGMATU!

Tento rok je vibrací čísla 5. Číslo 5 je silný – měnič paradigmatu. Když energie a vědomí stagnují, číslo 5 je duchovně provzdušní a ohlašuje krásný průlom.

Vibrace 5 je jedním z čísel Božského Ženství, spolu s 8 a 13.

Tato čísla se silně projevují po celý rok, spolu s čísly 7 a 22, obě se vztahují k harmonizaci s vyšší moudrostí. Posvátným účelem Božského Ženství je usnadnit osvobození všem bytostem.

Frekvence čísla 5 je výrazem její osvobozující inteligence.

Ti z nás na duchovní cestě vědí, že to může být někdy nestálé, dokonce chaotické.

Učíme se také, že je moudré důvěřovat procesu našich životních cest, spíše se zapojovat, než vzdorovat nebo se bát.

To, co se letos odehraje, poskytne naší duši energii, okolnosti a příležitosti k přechodu od patové situace ke kreativní.

Vesmírná hra v průběhu roku je předzvěstí hluboké změny. Zvu vás, abyste se stali odvážnými v srdci a současně se odevzdali Božské alchymii svého duchovního růstu. Pokud tak učiníte, bude to magnetizovat hojnou podpůrnou milost pro vaše srdce a pro náš svět.

5. čakra je centrum krku, Višudhi.

Funkce krční čakry je metabolizovat a upřednostňovat, organizovat a vyjadřovat. Její povaha je ochranná a očistná.
Je selektivní, bystrá.

Je živena pravdou, vyčerpána podvodem a neautentičností. Zatímco rok 2020 patřil základní čakře a temné Bohyni Kali, která oslabuje ego a učí nás o vzájemné propojenosti posvátného ekosystému, podporuje rok 2021 duši zpracovat, metabolizovat a vyjádřit to, co jsme se naučili, a důvěřovat naší tvůrčí síle, aby nastavila do pohybu nové reality.

Krční čakře předsedá Bohyně Sarasvati, světelné stvoření, kosmická labuť a Božský zvuk. Mluví a podle toho se formují světy.
Učí nás budovat naši integritu, sladění s našimi srdci a naší pravdou, aby naše slova získaly potenciál.

Mohou se tak stát nástroji pro uzdravení, pro budování mostů, pro odchod s pokojem v našich srdcích, pro budování vize.

Sarasvati je velkou mystriní projevu, zvláště zdánlivě nemožného.

Žádný názor ani karma nevydrží čistou sílu jejího neochvějného záměru.

Saraswati, vycházející z černého oceánu Kali Ma, který zachvátil rok 2020, je jasným a odvážným záměrem pro duchovní obnovu a posvátné znovuzrození. Společně jsou tyto Božské sestry osvícenými spojenci duše a nezastavitelnou transformační silou, která usnadňuje povstání tvůrčího vědomí, svobody a pravdy pro duchovní prospěch všech bytostí.

Energie čísla 5 není předvídatelná. Stejně tak i způsoby Božského Ženství.

Úspěch během takového roku vyžaduje jak flexibilitu, tak vnitřní stabilitu.

Když pracujeme na tom, abychom reagovali na život, místo abychom zatuhli nebo se zhroutili, existuje skutečná možnost překonat dlouhodobou stagnaci a osvobodit se z vězení mysli, těla a duše.

Mars vstupuje do znamení Býka 6. ledna, po neobvykle prodloužené tour de force během ohnivého znamení Berana za posledních 6 měsíců. Pokud se postaráme spíše o zpracování než o přemítání, upřímný a nezávislý Mars v Beranu uklidní a uzemní kolektivní energie v Býčí říši plánování, plodnosti, pokroku a uznání za prosté obnovující potěšení fyzické existence.

Vezměte v úvahu sladkost odpočinku a relaxace, kterou jste si zasloužili, a dosáhnete správné rovnováhy.
Novoluní v Kozorohu 13. ledna zahajuje nový obrat v manifestační spirále v našich životech.

Planetární tlak z těžkého stélia Kozoroha Pluto, Saturn a Jupiter, který dominoval v roce 2020, může nyní ustoupit jasnosti a perspektivě, protože integrujeme a aplikujeme to, co jsme se naučili během uplynulého roku, a jak se nejlépe posunout vpřed vědomým a kreativním způsobem.

Kozoroh je hluboce duchovní i hmotné (materiální) znamení.

V esosterické astrologii je znamením zasvěcence – toho, kdo je po celý život na silné duchovní cestě, toho, kdo se vášnivě věnuje probuzení duše a jehož cílem je využívat ego spíše jako učební nástroj než jako identitu.
Tento Nový Měsíc je příležitostí zauvažovat o tom, co by vám přineslo duchovní a materiální hojnost takovým způsobem, že je uctěno větší dobro a vaše vlastní duše.

28. ledna nám Úplněk ve Lvu, znamení srdce a slunce, žehná láskou a světlem.

Sabianským symbolem této lunace je „slunce na ranní rose“.
Mluví o požehnání, které má začít, o příslibu úsvitu, a povzbuzuje naše srdce, aby věřilo ve vše, co je letos možné.

O dva dny později Merkur odstartuje své retrográdní kolečko skrze Vodnáře.
Spíše než si dělat starosti a přemýšlet, jestli do roku 2021 pronikne více šílenství z 2020, pojďme tedy věci udržovat v perspektivě.

Rok 2020 přinesl hluboce procíťěné narušení.

Zpracovat tak hluboké narušení, dokázat z něj extrahovat něco pozitivního a poté jej aplikovat a integrovat do našich životů vyžaduje čas, reflexi, energii a především trpělivost. Zpětné cupitání Merkuru je šancí prolomit pevnost (stálost), která je typickým příznakem reakce Vodnáře na stres, a naladit se na brilantnost uvolněného myšlení Vodnáře, která je inspirující a inovativní.

Během tří týdnů retrográdní akce Merkuru a fáze stínu, která prodlužuje její účinek až do března, je čas vyjasnit si naše vize, naše aspirace, naše záměry – pro sebe a pro náš kolektiv. Znovu navštívit, revidovat, uvolnit, obnovit.

ZDROJ: Alana Fairchild
Sdíleno v radostném tanci stále se měnícího, dokonalého přítomného okamžiku,
Mikai.

Zdroj: Příznaky Transformace

Facebook

Pin It on Pinterest

Share This