0 Items
WOOCS 2.1.8
Vyberte stránku

Pro Ženy – Někteří muži nejsou na vašem levelu! A vaši lásku si nezaslouží!V dnešní době je naprosto šokující, potkat normálního vyspělého muže, ktery zaujme roli rovnoprávného partnera pro život. Dnešní mladí muži a nejen ti, připomínají plyšové medvídky s nelogickým a neaxeptovatelným chováním, kteří nehledají partnerky ale sexuální matrace, uklízečky a spolubydlící k placení hypoték . Když nás ve škole hodnotily za chování, tak jsme si vůbec nikdo, nedovedly představit co to špatné a nezdravé až toxické chování vůbec je. Nevím jestli je to tím, že nechodí na vojnu, nebo tím, že se jim doma nikdo nevěnuje, papa jim dává peníze, hlavně ať dají pokoj a vypadnou aby byl klid. Ano není na ně čas! Zdá se že si z ženských vytváří jakési terče, aby si léčily své zranění z dětství, jednají jako ulhaní hlupáci kde pravá ruka neví co dělá levá.

Po práci místo toho aby něco udělaly pro rodinu, zasednou na online seznamky a začnou nahánět ty co ty jejich hry ještě neprokoukly a nechají je zmást jejich špinavou hrou. Ano vztah je práce a za všechno se musí platit! Je mi líto všech opuštěných holek které narazily na tyto blbečky ať je jim kolik chce.

Nějak těm hochům chybí zdravé vzory, a to nejen emoční vyspělost ale i morální řád aby si uvědomily co se dělat může a co ne!

Z překrásných holek se stávají svobodné matky, utrápené skořápky a zraněné labutě, žebrající o alimenty od těchto chudáčků představující naše partnery. Ženy které se rozhodly chovat jako muži, potom tak nějak zatvrdnou . Všichni na tomto světě hledáme domov, zázemí a perfektního partnera, kterému chceme dát srdce aby jsme na všechno nebyli sami. Co sleduji i ve svém okolí mě skutečně děsí. Chyba je v mužích nikoliv v ženách…..Neříkám že jsou všichni stejní ale většina jich, takových je.

Osobně si myslím že v našich školách chybí vůdci, vzory a hlavně alespoń základ náboženství a to je i cílem mého psaní ……. Naprosto mě šokují hoši kteří připomínají hladový pouliční psi. Kteří nehledí ani napravo ani nalevo, kteří si neuvědomují jaký vliv má jejich chování i na jejich duchovní růst, nehledě na emoční dopad jejich manželek a milenek. Sex není na hraní, ničíte si karmu! Tak jak zaseješ tak sklidíš!

Aby jsi mohl povýšit ,svůj duchovní růst musíš mít k sexualitě respekt, vyvarovat se hříchu a plýtvání energie.90 procent dětí se rodí z náhody ne z lásky, a tak to taky na světě vypadá!

V našem fyzickém světě to není tak rychle vidět ale mít rodinu žádná sranda není.

Sex je ve školách tabu, přitom v našich životech hraje nejdůležitější roli ….. pokuď muži nejsou schopni ovládat svoji sexuální energii, pak s nimi my ženy nemůžeme ve vážném vztahu být.

V momentě kdy je vám muž ,několikanásobně nevěrný nikdy z něj dobračisko nebude. A to by jste si měli pamatovat všichni, jenže nás to nikde neučí.


V knize posvátné sexuality, píšou že pokuď chtějí partneři , potkat skutečnou lásku musí pustit všechny své strachy a naprosto se odevzdat své vlastní zranitelnosti. Teprve potom se stane posvátné zasvěcení.


Jenže jak víme, muži jdou většinou do sexu jen s tím aby si užili – a potom je to tady, ženské se zamilují a chlapík vlastně neví co si s tím počít.Tak začne zdrhat .. v momentě jak se to týká, vašeho partnera nebo manžela, onen muž zaseje semínko v milence a ta začne nenávidět jeho ženu tzv. nechá zlé oko a jeho žena začne nenávidět milenku a je to na světě.

Karma se nalepí na všechny účastníky zájezdu. Zablokuje se energie a vy všichni budete tak akorát zevlovat a toužit po tom aby se krásné dny vrátily zpátky.To znamená, že se budete snažit přebrat vašeho milovaného dané ženě, to se vám ale nepodaří protože on je ženat a jak víme muži nejsou moc hrdinové a rozvede se tak jeden ze sta!

A vy budete roky čekat až zase přijde zpět a on místo toho aby přišel tak vás vymění za jinou a ji potom taky. Tomu já říkám ztráta času, protože by jsme si měli všechny pamatovat udělal to jí udělá to mě.Jenže jak jsme naivní věříme že jednou to bude zase takové jaké to bylo.

Nebude ! bude hůř ! Ženáče nebrat ! tento článek tu nechávám pro všechny co neposlouchají psychology a myslí si že se něco změní .)


Vždycky se dívejte na to jak se s dotyčným cítíte , zvažte všechna pro a proti , přemýšlejte o tom co vám takový vztah přináší např. jestli více radosti nebo bolesti. Dívejte se na to jestli je muž ochotný v restauraci zaplatit a přidat na nájem.A jestli vám pomáhá nejen sundat kalhotky ale třeba vymalovat atd. Jak začne chlapík pokňourávat jak mu všichni ubližují a on muzikant rychle pryč.

Né že roztáhnete křídla a budete mu dělat mamku, láska je bohužel slepá a můžete se dostat do takové situace, že se z ní nebudete moct dostat roky.Neignorujte červené vlajky…Na světě je mraky mužů, kteří o vás budou stát a budou si vás vážit, za to jaké jste a za to co pro ně děláte.

Chlap musí být vděčný že mu doma někdo vypere .))) Pamatujte si v partnerství a manželství musí být rovnováha ….. jinak to nikdy v dlouhodobém vztahu, nebude fungovat. Když budete tolerovat budete akorát ztrácet svoji sílu a šarm ! Všechny ženské jsou krásné, ale každá pro někoho jiného, nenechte se zneužívat tím že k vám někdo zaskončí na večeři a vám pak zase zbydou oči pro pláč. Některé muže nemůžete milovat protože jsou na nižší (zvířecí) energii, neroďte jen proto že si chcete muže udržet – neudržíte jej dlouhodobě! Nikdy!

Mám to všude kolem sebe na očích a kdysi jsem takovým vztahem také prošla a později jsem děkovala bohu, že utekl když jsem viděla, co dotyčný způsobil svým lhaním své rodině a dětem. V mém případě se jednalo o narcistu nikdy předtím jsem se s takovou osobností nesetkala a o to to bylo horší.Taky mě zapoměl oznámit že je ženatý a má 2 děti. Dneska už se tomu jenom směju ale vím!


Doufám že moje zkušenost vám může pomoc.

Naše neschopnost rozpoznat svůj plný potenciál a žít jako duchovní bytosti způsobuje narůstající utrpení a frustraci zejména mezi mladými lidmi. Sex by měl být hrou i modlitbou. Sexualitu můžeme využít k pozvednutí energie a vědomí na vyšší úroveň. Tomuto posunu vládne Uran (právě ve znamení  Býka) a znamená to, začít vědomě pracovat s evoluční energií Kundaliní. Špatným vztahem můžete ztratit sami sebe ani nevíte jak… Všechno je energie a na to je potřeba se zaměřit – zkuste se střetnout s tím kdo k vám patří – zvyšte svoje vibrační pole. Co vyzařujete to přitahujete!


Spiritualita jedince nepřichází s náboženstvím ale z vaší duše. Je to celoživotní práce dodržování neviditelného řádu .


  Lidé vstupují do náboženství protože se bojí že přijdou do pekla


                       Spiritualita je pro lidi kteří v pekle už byli

 

Facebook

Pin It on Pinterest

Share This