0 Items
WOOCS 2.1.8
Vyberte stránku

Příznaky inkarnované staré duše – Jak to poznat!

Být starou duší … Co to pro vás znamená? Je to utrpení? Je to příliš mnoho empatie? Je to prostě příliš mnoho? Nebo máte pocit, že jste předtím žili jiný život? Může to být něco jiného, ​​nebo to může být všechno výše uvedené. Pravděpodobně souhlasíte s tím, že západní společnosti mají sklon vážit si sobeckých představ a silných lidí. Realita je taková, že oduševnělí lidé se do této formy opravdu nehodí. Proto je mnoho oduševnělých lidí přitahováno k nemateriálním hodnotám a (občas) k východní duchovnosti.

Co je stará duše ?

Oduševnělí lidé si obvykle cení jiných věcí než lesklého majetku. Cení si svobody, duševního klidu, jednoduchých potěšení a života zenu. Většinou jsou hlubokými mysliteli a mají pocit, že tak docela nepatří. Mohou považovat extrémní povrchní chování za nudné, ale nadále respektují ty s „dětskými dušemi“, kteří stále lpí na předmětech nebo chtějí přijetí svých vrstevníků nad všechny hodnoty. Je to proto, že jsou moudří i po letech. Myslím, že někteří z nás mají starší duše než ostatní. Pravděpodobně jste stará duše. Proč? Protože vás předmět přitahuje. Chcete o sobě vědět víc, než to, co je trendy mimo vaše fyzické tělo. V tomto příspěvku budeme hovořit o tom, co dělá starou duši.

Otázka zní: Jak jsi starý?

1. Jste velký myslitel. Zajímalo by vás, proč se kolem vás dějí věci, proč se lidé chovají tak, jak se chovají, a jak vše zapadá do vašeho života. Mezi otázkami, které vás možná napadnou, patří: „Proč jsme tady a jaký je účel toho všeho?“ Jste člověk, který vždy hledá hlubší porozumění světu kolem vás.

2. Vždy jste byli dospělí, dokonce i v mladém věku. Když jste byli dítě, možná jste se cítili trochu trapně kolem dětí ve vašem věku. Cítili jste se zodpovědní za věci i za ostatní. Někdy jste odposlouchávali konverzace starších lidí. Vaši rodiče mohli mít své přátele nebo sourozence u konce a vy jste rádi poslouchali jejich příběhy.

3. Baví vás seberealizace. Můžete být vnitřně zticha a nemusíte se chlubit svými úspěchy, ale uvnitř vás je umělec, spisovatel, hudebník nebo někdo, kdo rád fotografuje. Rád se vyjadřujete v různých médiích. Schválení vašeho umění jinými lidmi není nutné. Jste nuceni se vždy něco naučit a zkoušet nové věci.

4. Hledáte moudrost nad penězi a majetkem. Rádi čtete, učíte se nebo sledujete informační videa. Vždy se díváte na moudré citáty, čtete knihy nebo posloucháte užitečné audioknihy, abyste získali nějakou moudrost. Dáváte přednost bohatství člověka s velkou myslí a duchovností před finanční hojností někoho jiného, ​​kdo může být sobecký a marný. Víte, jak okamžitě poznat narcistu, protože jste si vyvinuli nesnášenlivost k jejich způsobu sobeckého života. Možná nemáte bohatství, pokud jde o majetek, ale uvnitř jste velmi bohatí. Jak vaše duše roste, budete si nad věcmi vážit stále více znalostí a moudrosti.

5. Vážíte si toho, co je v životě důležité. Pokud byste dostali na výběr mezi mizerným milionářem nebo šťastným člověkem s malými penězi, pravděpodobně byste raději byli šťastní

Rychle poznáš že máš dost

Upřímně si myslím, že spoustě lidí chybí jeden z nejdůležitějších aspektů života, a to je koncept „mít dost“ HNED TEĎ. Pochopení této myšlenky vyžaduje, aby člověk trochu zpomalil, aby se soustředil na to, na čem v životě opravdu záleží.

Většina lidí si cení špatných věcí

Lidé často chtějí stále více a více „věcí“, na kterých opravdu nezáleží. Nikdy se nezastaví a neuvědomí si, jak křehký je jejich život a jak krátký může být. Pronásledují špatné „věci“ a přicházejí o ty důležité, jako je západ slunce, východ slunce, hraní se svými dětmi a vážení si „bytí“.

Zlom může přijít ve 33, 45 ,50 ti  letech vašeho života a pak se skloníš dobrovolně , nebo budeš donucen životními zkušenostmi ….. tzv. půjdeš na prdel .)) Mechanika fyzického světa je naprosto směšná ! Je to jenom bitevní aréna s překážkama,skutečně mi připadá že běhy Gladiátor jsou nazvané podle toho! Naše naivní vidění ovlivněné našema představama a tím co známe je tragédie.

Takže proč jsme tady na tom světě ? Sami jste si vybrali co se chcete naučit a záleží jen na vás kam až dojdete. Život je ta největší zkouška, každý máme čistý papír. Cíl je odmaturovat a posunout se dál v duchovním světě. Každý život se naučíš něco, co nesrovnáš teď,tě dožene v dalším životě, záleží jen na tobě.Ti co to zabalí začnou tam kde v minulém životě skončily. Chovej se k lidem a zvířatům, tak jak chceš aby se chovaly oni k tobě. Osobně chci docílit nirvány , znovu chyby neopakovat a pomáhat druhým.

 

 

 

Facebook

Pin It on Pinterest

Share This