0 Items
WOOCS 2.1.8

Pozvánky Papíry, Motivy, Šablony na různé události v elektronické podobě – Postřehy Hynduse

Grafický Design –

JE PRO MĚ ENERGIE, ZÁVISLOST, LÁSKA NA PRVNÍ  POHLED.
Vítejte v mém světě . Projděte si moje výtvory, při jejich tvorbě si hraji s každým detailem, protože právě detaily dávají celkovému dojmu silný náboj.

Klasické přáníčka která jsou běžně v prodeji málokdy zaujmou a proto většinou končí v odpadkovém koši, mají velké množství textu které nikdo nechce číst. Tomu se chci  vyhnout.

Elektronická verze nabízí spoustu možností jak si natisknout přáníčka, pozvánky na narozeniny, odchodky do důchodu, scrapbookové visačky na vaše výrobky, záložky do knih, motivy na dárkové hrnky, samolepky,vizitky,letáky, milníkové kartičky k narození dítěte, rozvrhy hodin, papíry, placky, zrcádka, plakáty do rámu, spořiče obrazovek na počítači,decoupage papíry na polepy krabiček, nábytku ale i na potisk textilu, patchworkových panelů nebo látek.. Záleží na vaši kreativitě a fantazii.

Výroba co potěší…

Radost z toho že vyrobíte z těchto věcí něco sami je neuvěřitelná, navíc získáte originální dárek třeba do školy pro paní učitelku vašeho dítěte nebo na svatbu vaší dcery, příbuzné či kamarádky. Přidáváme i svatební přáníčka, vystavené jsou šablony jak můžou vypadat, texty a fotografie samozřejmě upravíme a na přání i vytiskneme co vás ale přijde dráž kvůli poštovnému.

Vyrobte si doma …

Stříhejte, tiskněte a tvořte cvikem se učíte časem zjistíte že to co trh nabízí se dá udělat i po domácku a někdy i lépe. Nemusíte utrácet za drahé pomůcky ale můžete i z mála udělat skvostný výrobek, pro vaše milé nebo pro sebe či další prodej. Mám ráda handmade ale ne všechno mě osloví, kladu důraz na kvalitu před kvantitou. Snažím se odbourat přesycený čínský trh se stejnými nebo velice podobnými věcmi. V né příliš dobré kvalitě.

Ukázky…. jak to může vypadat…můžete si vyrobit sami nebo koupit hotové…

Grafiky a Koláže jsou na látkách běžné v jednoduchém moderním a vintage stylu. V zahraničí designéři válcují trhy s nabídkou a jak to vypadá? vystavíte svůj design který si zakazník objedná a nechá natisknout na metráž, vy když budete mít štěstí dostanete za design a komerční využití nějaký peníz.Nevýhodou těchto prodejních serverů je že je velká konkurence a často se tam ztratíte.Proto jsem se rozhodla udělat malý shop se svou nabídkou. Pro malonáklad. A osobní využití.

Proč nejsme v jiných eshopech a galeriích…

Jsme malý , neděláme mainstream, a nechceme platit a živit překupníky, kteří by nás rádi odradili. Tedy neplatíme za regál jak se říká….Nemůžeme si dovolit platit 40 % z prodeje překupníkům a galerím tento způsob trhu nepodporujeme. Ve skutečnosti je to bohužel tak, kdo zaplatí tak jede my se sice plazíme ale čestně. Proto stále více vidíte čínské výrobky sponzorované, frančízové shopy na rozsetí po trhu založené na falešná jména a neexistující společnosti, nebo značkové věci které mají jména a prodávají se rychle..Žijeme v čechách nemůžeme tedy vyrábět, platit materiál,digitální kity,balné,poštu a překupníka. To by se všechno odrazilo na ceně pro koncového zákazníka.Navíc nelíbíme se všem ….

Naše vize…. Je být jiný protože takový jsme i ve skutečnosti

Přinést v malém dávkování na trh něco co bylo NO NAME a stalo se hyndusem a časem sběratelským skvostem,oko potěšit a duši rozplesat takové věci mám ráda já. Pomoct těm co chtějí něco tvořit ale nevědí jak. Být čestná i za tu cenu že se to nenosí že vládnou peníze.Dávat radost v podobě parádních kousků které rozveselí nebo  se nad nimi zamyslíte a třeba si jednou řeknete to dělal Hyndus i když je to ženská. Nyní už jsem v důchodu a tahle práce díky mé dceři mě vrátila zpátky do života po odchodu mých zlatých rodičů do nebe.

 

Elektronické pozvánky na narozeninyscrap-art-papír-samolepící

Polštář ve vintage stylu potěší sběratele

francie,plakát,luvík 14Šátek by hyndussidart.com

Halenka s potiskem,originál,dámy

Taštička na drobnostiBílé polštáře-art-bydlení-domov

Design,art,Hyndussidart.com-T -shirt-man

hyndussidart.com pillow

 

 

Facebook

Pin It on Pinterest

Share This