0 Items
WOOCS 2.1.8

Pokuď máte problém – Komunikujte

Jsem malé studio založené na snu více než byznys mě zajímá váš názor, vaše spokojenost a vaše hodnocení….. Pokuď se vám stane že máte problém a něco se vám zdá že je špatně nebojte se na mě obrátit kdykoliv v jakoukoliv hodinu a den.

Moje výrobky jsou vyráběné po kuse a na zakázku týká se to většinou šitých věcí. O průběhu vás předem informuji aby jste měli přehled o tom co se děje,neexistuje že by se vám nikdo neozval.Vážím si každého zákazníka a sama vím jak spousta eshopů funguje špatně a proč? protože nekomunikují, nereagují ! a vy ani nevíte co se děje kam jste poslali peníze atd….

Příklad…………………

Dojde vám moje kabelka čekala jste na ni dlouho protože nám trochu trvá než vytiskne tiskárna látku .) a než ji ušiji a ejhle jezdec na zipu vyletí…Popadne vás panika není lehké to opravit,sama to nezvládnete a je vám trapné otravovat…. ??? Pak napište do kontaktu nebo přímo zavolejte nic není nemožné kabelku v pohodě pošlete zpět… já opravím, dám vám vědět a odešlu vám ji zpátky. Ano takhle funguje hyndussidart .)) Za jezdce na zipu nemůžu to se stane při výrobě. Některé komponenty občas mají nějaký nedostatek,proto se snažím vybírat ty dražší a kvalitnější po zkušenosti.

Věřím že vás moje práce zaujme a něco vám padne do oka…. Leona Marešová majitel hyndussidart.com

 

Facebook

Pin It on Pinterest

Share This