0 Items
WOOCS 2.1.8
Vyberte stránku

Petr Davídek Léčitel a Petr Chobot jen díky vám zapadlo poslední puzzle! Jak jsem odhalila pravdu la dvojplamen satan!

 

 

 

Slova Šrí Mátadží Nirmala Déví nesou důvěru pro každého, kdo svou realizaci bere upřímně, jsou velice slyšitelná a jasná. Nevybírala peníze, naopak trvala na tom, že právo na sebepoznání má být dostupné zdarma pro všechny, kdo si ho přejí. Nezávisle na rase, vyznání, věku nebo postavení se statisíce lidí naučily, jak se přiblížit ke své vnitřní duchovní síle prostřednictvím sahadža meditace. Po celou dobu trvala na tom, že lidé nemohou platit za své duchovní osvícení a odsuzovala falešné samozvané „duchovní mistry“, kteří se více zajímali o peníze než o duchovní vzestup. V roce 2005 osobně darovala majetek světové kolektivitě Sahadža jógy. Kdekoli se octla, vyzařovala z ní laskavost a důstojnost, poskytovala trvale láskyplné vedení všem, kdo si to přáli. Život Šrí Mátadží byl opravdu pozoruhodnou cestou. Čtyřicet let soustavně cestovala po světě a vyučovala meditaci. Byla milovanou a milující duchovní učitelkou.

Šrí Mátadží Nirmala- Co je vlastně Kundaliní? Za prvé a to je myslím to nejdůležitější, čemu musíte porozumět o vaší vlastní ,velice intimní Kundaliní, je, že seberealizace znamená sebepoznání. A tou, která vám dává vaší sebeznalost, je Vaše Kundaliní, protože když stoupá, zjistí, jaké jsou problémy vašich čaker. Říkáme, že je čistým přáním, ale nevíme, co je ta čistota. Znamená to vaše cudné přání. Nemá v sobě žádný chtíč, žádnou nenasytnost, nic takového. Tato síla je vaší vlastní matkou a je umístěna v křížové kosti. Je vaší vlastní matkou a ví o vás všechno. Je jako magnetofonový pásek. Všechno o Vás ví. A je absolutním věděním, protože je absolutně čistá. A jakékoliv čakry se dotkne, ví také, co je s touto čakrou v nepořádku. Ví to dopředu, je na to připravena a sama se plně přizpůsobí tak, abyste vy neucítili žádný problém při jejím probuzení. Když je kterákoliv čakra uzavřena, počká a dále pokračuje pomalu otevírajíc tuto čakru…../ pokračování ve videu.

 

 

Před 2 lety jsem vypadala přesně takhle …. málem mě dostala vlastní vášeň! Trvalo mi 12 let jen kvůli vlastní nevědomosti zjistit co se to stalo, musela jsem dozrát. Přečíst spoustu náboženských textů,požádala jsem Krista aby mi pomohl a zjistila jsem že skutečně pár režisérů je placeno vyšší mocí aby se to dostalo díky poslům světla, mezi lidi. Např. formou článků a videíí protože nastala doba kdy lidi přestali číst!  Musíme číst mezi řádky, nejvíce se učíme přes vlastní vztahy a neštěstí. Kdy se z veselé optimistické ženy, může stát trosku jen kvůli zvolení špatného partnera, který ani neví co dělá. Ego je naprosto šílená věc, neměla jsem ani ponětí že existuje dvojplamen , nikdy jsem nečetla bibli a nenápadně mě energie jisté rodiny, málem položila na záda. Bože jak jsme povrchní a hloupí když nás lapne vášeň. Kdyby se tyhle věci učili, nemuseli by lidi končit v blázinci a páchat sebevraždy.Nebyla by ovlivněna lidská rasa, a nevědomá materiálně založená většina lidí,politici a bezcitní pracháčí a vysavači energiíí.Nemusel by být teror v rodinách a neschopnost komunikace mezi partnery, by díky pochopení s kým jste se střetli zmizel daleko rychleji. Není jen to co vidíme, ale můžeme to cítit a ponořit se hluboko do sebe. Musíme překonat sami sebe,abychom zjistili kdo je škodná v revíru a proč! Můžou vám pomoct i tarotové výklady karet, vraťte se na výklaldech zpět u svého znamení aby jste mohli porovnat co se dělo v minulosti a co se děje teď, tím vytvoříte most a zrušíte čas mezi minulostí ze které čerpáte a spojí se vám to s přítomností. Sledujte čísla,filmy a požádejte vyšší moc, aby  vám pomohli, ale musíte žít  podle neviditelného světa, řídít se pravidly slušného chování, netřísnit sexualní energiíí to jest nepodvádět partnery,neporušovat 7 hříchů a můžete se z toho a myslím tím z čehokoliv co vás stahuje dolů, trápí a zůstane vám to zaseknuté v hlavě jako šrapnel, dostat.

Nikdy bych nevěřila jak to funguje kdybych to sama nezažila!  Nechápeme vůbec nic. Kabalistický strom života je jízdní řád fyzického světa! Vztahy z minulosti ,v ás můžou pronásledovat skrz několik životů dokud je nevyřešíte teď a tady. Zlo je všude,žijí z naší energie a tím nás můžou ovládat. Nevyřešené věci se stále vrací, dokuď nezměníte sami své chování a nepochopíte že musíte dát ruce z kola pryč!

Pokuď se vám některé situace, neustále opakují, máte z nich stres – začněte věci řešit hned! Ponořte se do sebe, hledejte vesmírné klíče a až pochopíte, zbavíte se strachu a začnete se mít rádi víc ,věc můžete definitivně uzavřít. Chyba je v nás samostných, zrcadlíme se s našimi partnery a na povrch vylézají staré rány, které máme všichni v duši, jsou to naše karmy rodíme se s nima přes tisíciletí. Je to jen naše lenost a strach vidět skutečnou pravdu!

 

Jediná věc, která nás může dostat na prdel je láska,neschopnost pochopit a tolerovat jeden druhého, mluvte spolu, neutíkejte jen protože máte strach že druhého ztratíte, protože ho nakonec ztratíte stejně. Než vy se odhodláte ten druhý se definitivně přetransformuje a ztretí zájem. Neubližujte a neponižujte ty na které nemáte, protože jsou silnější než vy. To je ten důvod, proč se muži snaží ponižovat a ubližovat ženám které je milují. Ženy, jsou skutečné bohyně mnohem silnější než chlapi, proto můžou rodit děti, jen se nechali na čas napálit, a aby otevřeli oči, museli dozrát, emočně dozrát a otevřít oči! Je to příšerný proces, který někdy můžete vidět , jen když  se stanete nechtěným svědkem nějaké hrůzy, kterou váš kdysi oblíbený způsobil a způsobuje svému okolí a nejbližším. Člověk který spíš připomíná robota bez mozku, nikdy nehledí na nic, jen na to co z toho získá, třeba peníze, otroka a obdivovatelku kterou jen oblbuje, aby mu prala  a vařila. Na fyzickém světě to těžko můžete vidět ale nahoře to vidí na 100%. Pak pochopíme, proč nemůžeme být s pomalou energiíí a hlupákem s negativní energiíí. Kterou na vás dotyčný člověk může spoustu let i na dálku přenášet i když s ním dávno nechodíte.

Pravda odmítá lež – proto se energeticky odpuzujete a máte ve vztahu, nepřekonatelné problémy, netolerujte nevěru a neodpouštějte sesbírejte se a běžte dál, vesmír vás odmění ještě lepším partnerem! Tím který je pro vás, vhodnější a připravenější, vzhled je jenom satanova nástraha!

V Ďáblově advokátovi(film) mnoho věcí ukazují ,jak rychle se z hodného kluka skrz vášeň stane bezohledný blb, který jen potrestal sám sebe.. Není to jen film – ale skrytá skutečnost z bible,Genesis a Poselství grálu.

 

 

 

 

 

Facebook

Pin It on Pinterest

Share This