0 Items
WOOCS 2.1.8
Vyberte stránku

O Nás – Hlava, Srdce a Cit

Tvoříme tedy jsme vznikli jsme v roce 2011 v pardubicích

Speciální výrobky jsou vytvářené pouze po jednom kuse design se nikdy neopakuje.

Zajímá nás kvalita ne kvantita.


Inspirace …

Bereme ji všude kolem inspirují nás barvy,výstřední tvorba, hudba, film, zahrady, květiny, věda,kvantová fyzika,náboženství,architektura prostě všechno co je jiné, evoluční,výstřední, krásné poučné a naučné….


Někdy tvoříme jindy píšeme.))

Přes karanténu jsme prošli transformací a uvědomili jsme si že je třeba také rozšiřovat uvědomění že nic není jak vypadá a že to konečně začíná dávat smysl…..takže tu jsme .))


Design nás baví a děláme ho tak jak nejlépe umíme…

V poslední době se transformujeme na má dáti dal, nechceme jenom brát ale i dávat třeba formou vědění rozdej vědomosti a najdeš světlo….třeba i vám pár našich poznatků pomůže…


Trochu vědomostí není na škodu ….

Rozhodli jsme se vám poskytnout trochu informací o tom co zajímá nás a trochu rozhodit fylosofii pro blahoslavené chudé duchem.Informace jsou více než zlato, vyřeší spoustu věcí ve světě fyzickém který je propojen se světem duchovním. Veškeré problémy které přicházejí do mezilidských vztahů se dají vyřešit pomocí starodávného nářadí které je v tajných knihách, v knihách filozofických,esoterických a duchovních od prastarých mudrců a mistrů. Nesporná genialita myslitelů nejen z raného středověku se potichu vkrádá do dnešní doby,mezi nás všechny,Ale s jejich pomocí se můžete dostat na podstatu našeho fyzického bytí. Tedy proč jsme tady a co to má znamenat. Ani jeden z nás na této zemi není poprvé máme pouze vyměněné šaty  – tedy fyzické tělo. Vždycky mi připadalo podivné že je náboženství ve školách zakázáno a přitom je tak důležité jen si vybrat tu správnou cestu.


Život a my :

Někdy v životě musíme připustit, že jsou věci, které nejdou změřit ani zvážit, ba dokonce nejsou vidět a přesto je vnímáme. Chci vám ukázat pár poznatků a myšlenek které jsou o nás všech i když je spousta z nás roky nevnímá a přesto k nim časem dojde a někdo v tomto životě nikdy nepochopí a ani nepovstane aby pochopil oč tu běží .))) Život je v podstatě gladiátorská aréna s překážkami a my je buď překonáme nebo se budeme dalších 200 životů plácat na místě. Kdyby jsem osobně neprošla životními zkušenostmi,ránami  nechápala bych nic tak jako většina z vás.Skoro jsem si říkala jaký to tady má smysl, to mám jenom platit nájem a kupovat si blbosti jak já říkám hračky k potěšení, a co dál. V různých odstavcích jsem se tedy rozhodla alespoń trochu šířit podstatu bytí nás všech, aby jste věděli že tento život je hra o duši protože ta je důležitá a pokračuje dál do vesmíru kde se rozhodne co dál. Naprosto šokující svět za oponou který mi bylo umožněno vidět mě nadchnul a zároveń vyděsil. Nikdy jsem neměla ani tušení že můžu astrálně cestovat nebo se nějak probudit a vidět až za hranici lidského vnímání..a získat tím naprosto jiný pohled na svět. Takový nějaký šťastnější, vyrovnanější postoj plný optimismu a lásky k vám všem.

Číst znamená vidět a vědět víc :

Neuvěřitelné bohatství které ukrývají knihy, kolem kterých chodíme a ani si jich nevšimneme bo nejsou COOL možná právě teď nastala doba k vyleštění brýlí a načerpání nových poznatků a informací o tobě a o mě. Teď je čas zamyslet se nad sebou samým jestli je všechno ok ve vašich životech. Jestli ta hrůza a šílená krysí kola která tu běháme nás naplňují a obšťasńují ? Nejsem si jistá jestli vás naplňují drahá auta,oblečení,domy na hypotéky a pitomosti ze zaplacené televize. Obávám se že nás má tento vesmír plný zuby .)) A je jen na nás jak to tady zvládnem.


Duchovní rozvoj a energie :

Deepak Chopra vede čtenáře k odhalení toho, co nazývá „skutečným já“. S poznáním skutečného já přichází naprostá důvěra v sebe sama, klid, jasnost a moudrost, které slouží jako průvodci pro období krizí. Kniha nabízí nástroje a strategie, které vám umožní utkat se s životními výzvami a pocítit skutečné naplnění.Svět potřebuje a vždy potřeboval superhrdiny – neohrožené muže i ženy s neobyčejnými a nadpřirozenými schopnostmi, kteří si dokážou poradit v náročných podmínkách, kteří neutíkají z boje, jsou na straně slabších a utiskovaných, bojují proti bezpráví. Lidé na ně a na jejich sílu odnepaměti spoléhali a vkládali do nich to lepší ze sebe samých. Deepak Chopra je přesvědčen, že každý z nás v sobě může najít duchovního superhrdinu. Ve své vnímavé meditaci radí, jak toho dosáhnout, a ukazuje nám, jak v sobě můžeme odemknout svého vnitřního Supermana. Tvrdí, že každý z nás má možnost přispět k záchraně planety a učinit ze sebe lepšího člověka. Sedm spirituálních zákonů superhrdinů nám může otevřít jiný pohled na sebe, na naše okolí i na svět. Cesta je otevřená pro každého, kdo má odvahu se na ni vydat.


Duchovní Zákony :

Vysvětlují duchovní zákonitosti, jejichž dodržování umožní člověku harmonický a úspěšný život.Duchovní vůdce prozradí, jak osvíceně vést, jak správně naslouchat a pozorovat, být zodpovědný, pěstovat důležitá emocionální pouta, vhodně jednat a posílit moc svou i svých bližních. Poté si teprve můžete troufnout třeba na astrální cestování.


Z destrukce ke světlu:

Tvrdí, že za většinou špatných věcí, které se nám v životě dějí, stojí právě naše negativní vzpomínky a dokážeme-li se jich zbavit, zbavíme se tím i problémů, které s nimi souvisejí. „Uzdravte vzpomínky založené na strachu, jež jsou skutečným zdrojem vašich problémů.“A začněte něco tvořit  .)) Třeba opusťte nesmyslný vztah a vydejte se výš…


 

Facebook

Pin It on Pinterest

Share This