0 Items
WOOCS 2.1.8

O Nás

Pardubické studio Hyndussidart vzniklo ve východočeských pardubicích v roce 2011. Studio je založené na scrapbookovém artu a digitálním umění. Začalo to scrapbookovými papíry,přáníčky,cedulkami,albumy,obrázky v digitální formě k natištění potom patchworkovými panely a nakonec i výrobou užitkových předmětů k denímu nošení.

V současné době studio zásobuje zahraniční minibutiky pro handmade art, malé limitované série vyváží do zahraničí. Studio nepodléhá trendům a komerční scéně. Není financováno z alternativních zdrojů.

Majitelkou je obuvnická designérka,malířka,švadlena,grafička Leona Marešová ve spolupráci s její 45 letou dcerou Simonou Al Nseir která tíhne k viktoriánskému umění,scrapbooku,steampunku a mixed media artu se rozhodli že budou tvořit po svém.Výrobky tohoto studia jsou vyráběné na zakázku pouze v limitovaných sériích.Doba dodání je 2 až 3 týdny. Co se týče šitého zboží.

Speciální výrobky jsou vytvářené pouze po jednom kuse design se nikdy neopakuje.

Studio získává značnou oblibu zejména na zahraniční scéně.

Látky my a art…..

Nechtěli jsme tvořit z dovozové metráže tak jsme začali tisknout svoje. Digitální koláže s designovými prvky přenášené většinou sublimačním potiskem na látky si vás buď získá nebo ne.Postupem času si studio získává své zákazníky i v domácím prostředí.Kolikrát šokující a až bizarní motivy oslovují spíše speciální zákazníky než běžného uživatele. Na které mimochodem studio cílí.

Zajímá nás kvalita ne kvantita. Říká Simona Al Nseir

Posedlost a oživení vintage artu…

Není potisk jako potisk chcete – li mít doma sběratelský kousek jste u Hyndusek správně v tomto obchodě nenajdete čínské zboží ani překup ale originální autorskou tvorbu k vašemu nošení ale i dalšímu využití. Vintagové snění u nás to fakt o ničem jiném není.Láska ke starým fotografiím a různým druhům umění, předmětů a dekoračních kuriozit,které nás vrací zpátky navazují symbiozu starých časů v novém a moderním zpracování. Zamilujte si art jako my. Noste art a buďte jiný.Neberte oblečení jako nějaký zastírací stržek který vás zakryje.

Scrapbook v digitálu a tištěný ….

Malé sady ale po našem zdobíme tak jak my to máme rádi. Pro šikovné v digitálu. Ale i tištěný.

Inspirace …

Bereme ji všude kolem inspirují nás barvy,výstřední tvorba, hudba, film, zahrady, květiny, věda prostě všechno co je jiné, evoluční,výstřední.

Jsme velkými fanoušky  Cirque du Soleil jejich vystoupení vám doporučujeme.

Design nás baví a děláme ho tak jak nejlépe umíme…

Facebook

Pin It on Pinterest

Share This