0 Items
WOOCS 2.1.8
Vyberte stránku

Manželství a láska

Dokonalé manželství

Proč jsou sex a náboženství neoddělitelné

„Láska je nejvyšší náboženství…” – Samael Aun Weor

Pokud chcete pouze jedinou knihu o skutečné duchovní praxe, pak dokonalé manželství má vše, co potřebujete. Připravte se na duchovní revoluci.

Ve skutečnosti, tato kniha je tak působivá, že právě díky tomu, v roce 1950 katolická církev poslala Samaela Aun Weora do vězení. Obvinili ho z „obtěžování veřejnosti a uzdravování nemocných.“

Dokonalé manželství je kompletní úvod do hlubokého a krásného mystického poznání, ze kterého rozkvetly všechny světové velká náboženství. Existuje posvátné učení, které je zdrojem tajných učení judaismu, křesťanství, buddhismu, taoismu, hinduismu, alchymie, tantry, kabaly a tajemstvím Mayů, Aztéků, Egypťanů, Tibeťanů, Eulisinů, Essejců a stovky dalších. Všechny mají sexuální tajemství. Všechny pocházejí ze stejného kořene poznání.

Dokonalé manželství vysvětluje, jak vyřešit problém, který vznikl s Adamem a Evou: událost jasně zakořeněná v sexu. Ježíš také učil, jak vyřešit tento problém (konec konců, jeho první zázrak byl na svatbě), ale církev jeho učení upravila. Když Samael Aun Weor veřejně odhalil pravé učení, pobouřena církev ho uvěznila ve snaze potlačit to, co odhalil.

Vše, co žije, bylo vytvořeno prostřednictvím sexu. Stejně tak prostřednictvím sexu, je vytvořena i duše, ale ne sexem řadového občana. Chcete-li vytvořit božstvo, je třeba pochopit božskou sexualitu. Taková znalost byla vždy zachována v tajnosti a bezpečně střežena pro ty, kteří prokázali schopnost, že ji umí správně použít. Nyní, poprvé v historii, toto poznání bylo odhaleno: tato kniha, původně vydána v roce 1950, označila jeho první veřejné odhalení.

„Láska je nejvyšší náboženství…” – Samael Aun Weor, Dokonalé manželství (1950)

S vysvětleními v této knize budete rozumět nejen spoustu zdánlivě nejasným a nesrozumitelným písmům, ale i tomu, jak každé skutečné duchovní cvičení funguje. Po přečtení této knihy, vám náboženství a sex dají smysl. Kromě toho, uvidíte, že náboženství se nenachází v organizacích, budovách nebo v knihách, ale se nachází v srdci, které je rozpálené božskou láskou.

Původně vydané ve španělštině jako „El Matrimonio Perfecto“ (1950. Upravené a rozšířené v roce 1961).

Přeloženo z anglického vydání „The Perfect Matrimony: The Door To Enter Into Initation“ (2010) od vydavatelství Glorian.

 

Úvod

  1. Láska
  2. Syn člověka
  3. Velký boj
  4. Propast
  5. Normální sexualita
  6. Suprasexualita
  7. Sedm církví
  8. Štěstí, hudba, tanec a polibky
  9. Gaio
  10. Přímé poznání
  11. Vyvíjejte se a množte se
  12. Dva rituály
  13. Dvě Marie
  14. Práce s démonem
  15. Celibát
  16. Probuzení vědomí
  17. Sny a vize
  18. Vědomí, podvědomí, supravědomí, jasnovidné vědomí
  19. Zasvěcení
  20. Vzkříšení a reinkarnace
  21. Devátá sféra
  22. Sexuální jóga
  23. Létající had
  24. Tajný Egypt
  25. Fatálnost
  26. Totemismus
  27. Posvátné uctívání falu
  28. Kult ohně
  29. Edda
  30. Pěticípá hvězda
  31. Eskymáci ze severu
  32. Božská trojice
  33. Kristus

 

Facebook

Pin It on Pinterest

Share This