0 Items
WOOCS 2.1.8
Vyberte stránku

Jak zvýšit svoji frekvenci – a nenechat se vysát!

Jak je uvedeno v 7 hermetických principech, nejvyšší vibrační frekvencí je sebeláska a nejnižší nenávist. Je důležité si uvědomit, že pracujete na nejvyšší frekvenci ve svém vlastním těle. Konkrétně ve svých vlastních myšlenkách. Vyšší frekvence jsou evidentně zaměřeny na to, že sebeláska je nejvyšší vibrace. Ve srovnání s tím jsou nižší frekvence neurčené, obecně se Zvýšení vibrační frekvence

Všichni živí tvorové komunikují odlišně, protože naše frekvence jsou v různých rozsazích. Například to, co dítě slyší a rozumí mu, nemůže dospělý v tomto frekvenčním rozsahu dát smysl. Tyto různé komunikační metody mění naše vztahy mezi duchovní, fyzickou a mentální oblastí, díky čemuž vibrujeme odlišně.

Hackování vaší úrovně frekvence vám nejen pomůže pochopit, proč se cítíte tak, jak se cítíte, ale také vám pomůže prolomit bariéry v duchovní oblasti. Nakonec budete schopni detekovat ty, kteří zlepšují nebo snižují vaši frekvenci ve fyzické oblasti. Můžete se také naučit, jak dekódovat symboly a číst mezi řádky v každodenních zprávách.projevuje

Nenávist jako nejnižší vibrace. Z hlediska nominální hodnoty lze na téma frekvencí pohlížet jako na čistě emocionální stav, ale za tím je věda, kterou vysvětlím, jak budeme pokračovat.

Chraňte se před nižšími frekvencemi Říkají, že prevence je lepší než léčba. I když mám nějaké postupy pro zlepšení vibračních frekvencí, podívejme se trochu blíže na to, jak to funguje jako první. Cokoli má nižší vibrace, má tendenci absorbovat energii od lidí s vyššími vibracemi. Všichni jsme se dostali do situace, kdy jsme zastrašováni někým, kdo vypadá neuvěřitelně sebevědomě. To je známka toho, že slabší člověk, zastrašený, internalizuje vibrace silnějšího člověka.

 

Musíte být velmi opatrní, abyste ne internalizovali něčí vibrace. Nejen, že to naruší rovnováhu energie v sobě, ale můžete začít svou energii obvykle nabízet. Být nejslabším článkem v dané situaci je nebezpečné, protože podle univerzálního zákona se stanete smolařem. To je místo, kde začíná nízká sebeúcta a projevuje se ve fyzické oblasti, jako je špatná řeč těla. Vrátíme-li se k citátu Nikoly Tesly, zmiňuje, že vidět vše jako frekvenci je klíčem k pochopení vesmíru. Dovolte mi, abych vám připomněl, že jste součástí univerzální mysli! Pochopení vašich myšlenek a jejich pořadí v četnosti vám může pomoci odrazit negativitu a vytvořit kolem vás auru, která představuje vaši jedinečnou osobnost. Pokud jste již byli vyčerpáni energií z nižších frekvencí vibrací, zkuste znovu poslouchat zvukotěsná videa nebo použít zpívající mísy, abyste dosáhli rovnováhy!

V praxi to může vypadat tak že když potkáte třeba partnera, který vibruje na nižš frekvenci  a vy na vyšší nebudete spolu schopni vyjít i když se sobě sebe víc líbíte, prostě to nebude fungovat.
Facebook

Pin It on Pinterest

Share This