0 Items
WOOCS 2.1.8
Vyberte stránku

Jak překonat mentální únos – satanistické energie, obrací osobnost vzhůru nohama!

Satan dělá všechno proto, aby jste si mysleli že není – pokuď o tom nevíte dostanete se do fáze mentálního únosu a vše budete dělat napůl, např. opustí vás manžel a vy se s tím nesmíříte, nebo někdo drahý zemře, nebo se vám zabije dítě, nebo vás někdo okrade, nebo je někdo nespravedlivý, jak z toho ven ? Některé knihy nevycházejí schválně kvůli manipulaci lidstva!

Ďábel nalejzá do lidí  kteří nevědí co ze sebou, bývají to prostituti, zlý a arogantní pitomci nepoučující se z vlastních chyb, ustrašení a ulhaní srabi, do těch co se bojí smrti,stáří a bídy. Lidi neschopní učit se z příčin a následků, lidi bez názorů a manipulanty.

Zvyky – například vytvořite si z chlapa nebo ženské idola, jakože když se s vámi rozvede, nemůžete bez něj být a jiného nechcete! A čekáte roky až se k vám vrátí a opustí milenku! Nikdy neovládá svobodné duše ale jen otroky!

Co vysíláte to přitahujete!

S kým žijete tím jste!

Co tolerujete jste i vy!

Dodržujte desatero!

Tak hurá ……………. motivační video…….

Někdy se člověk špatně rozhodne a je slepý, odpouští věci které jsou nesnesitelné někomu koho miluje  a přitom je to jen ďáblova hra jak vás obrat o duši – v momentě vaší sebevržady – vyhrává ďábel!

Sebekontrolu a ovládání svých emocí se bohužel neučí a psychiatři to sami neumějí! Proto tolik nešťastných lidí a žen, matek s dětmi!

Dostanete se do opakujících myšlenek, nesnesitelného cyklování a nevíte jak z toho. Musíte sami převibrovat svou energii, a rozhodnout se odejít od toho co už vám nedělá radost a jenom vás ničí. Když vám to samotným nejde požádejte boha o pomoc. A pak to přijde ———————– Restart vědomí ,pokuď nejste úplně hříšný začněte věřit protože on – bůh – půjde před vámi! Neodmítejte regresi – mohli jste vidět v Assasínech ty lidi jak dopadli

Zákon odměny a ordálu funguje! nechte to na bohu ať rozsekne váš problém ! A pak nudete zase š´tastný jako děti!

Bez boží síly a energie nevstanete ani z postele!

Facebook

Pin It on Pinterest

Share This