0 Items
WOOCS 2.1.8
Vyberte stránku

Duchovní průvodci a Nanebevstoupení 

 

Nežijeme izolovaně, ani fyzicky, ani duchovně i když si to myslíme. Stejně jako máme kolem sebe lidi, kteří nám mohou poskytnout dobrou radu, učení a moudrost v hmotné rovině, žijeme také ve sférách existence na duchovní úrovni, které jsou také osídleny jinými duchovními bytostmi. Ve skutečnosti přicházíme na Zemi doprovázeni celým doprovodem, podpůrným týmem, duchovními průvodci, učiteli a pomocníky. Tito lidé byli různými kulturami, anděly, nanebevzatými pány, duchovními průvodci, Ježíšem, zvířecími průvodci nazvány různými jmény …  Tvar, identita nebo vibrace, které vodítka berou, jsou velmi navrženy pro naše osobní a kulturní přijetí. Jsou všichni stejná entita? Stejně jako my jsme stejná entita jako naši sousedé, učitelé, bratři, sestry, rodiče a známí. Jsme skutečně Jednotou v Jednotě, ale v naší trojrozměrné realitě jsme samostatní a individuální.

JSOU DVA HLAVNÍ VĚCI, KTERÉ SI MUSÍTE PAMATOVAT O PRŮVODCÍCH, POKUD JEJ hledáte

1. Nejsou tu proto, aby vám říkali, co máte dělat, a aby vám dávali rozkazy.

Nemohu vám říci, kolik lidí se mě zeptalo: „Co po mně chtějí moji průvodci?“. Nejsou to vaši rodiče a vy nejste dítě. Zeptat se jich, co od nás chtějí, je prostě forma vyhýbání se odpovědnosti za náš růst, život a jednání.

Vaši průvodci jsou zde, aby vám pomohli dostat se tam, kde CHCETE BÝT. A nemají žádný soud, takže pokud je vaším hlavním zájmem myšlenka, že jste chudí, postarají se o to, abyste zůstali chudí, protože vibrace, kterou dáváte, jsou „Jsem chudý“. Pokud je vaším hlavním zájmem pokračovat na vaší cestě duší, postaví vám do cesty učitele, knihy, televizní pořady a lidi, kteří vám na této cestě pomohou. A ano, cesta bude ochucena tím, co si myslíte, že by mělo být. Takže pokud věříte, že musíte trpět, abyste se dostali do nebe … hádejte co? Zobrazí se vám způsoby, jak trpět. Jsou to energetické entity, živé bytosti, ne nadpřirozené, stvoření podobná Bohu nebo výplody vaší představivosti. Jako takové mají svůj vlastní evoluční proces, jehož součástí je příchod na Zemi a pomoc s vaší duší nebo vzestupem. 2. Způsob, jak komunikovat s vašimi průvodci, je stejný, jako byste se setkali s dobrým přítelem, který má náhodou přístup k Univerzální knihovně všech. Vytvoříte vztah důvěry a poté požádáte o radu ohledně svého nejnovějšího problému. Například to tak není: „řekněte mi, co chcete, abych udělal, abych se stal vyvinutou bytostí.“ Nebo přichází s nákupním seznamem položek, jako například: „Můžete mi poslat peníze na péči o děti, nové auto, krásný dům, moji spřízněnou duši, novou práci.“ Ale: „Když se pokusím sloučit s Jednotou, obávám se, že ztratím svou identitu. Můžete mi říct, jestli se to stane nebo ne? “ Jinými slovy buďte konkrétní. Průvodci jsou zde, aby nás provedli, podobně jako průvodce na dovolené na Zemi. Nejdeme za průvodcem a neřekneme mu, co od nás chtějí dál! Ne, řekneme jim, kam chceme jít, a oni nám ukáží weby a vysvětlí historii a co můžete dělat v této oblasti. Ale je to naše volba cíle.

Například, když jsem se šel podívat na film Avatar, který mimochodem velmi doporučuji, připomnělo mi vzájemné propojení Země a všeho, co je na Zemi, včetně nás. Té noci jsem každopádně šla do postele a přemýšlela, jestli je tato vzájemná provázanost stejně silná jako dnes, když jsem byla dítě, nebo zda jsme ji ve skutečnosti „zničili“ pro nás všechny využíváním přírodních zdrojů. Požádal jsem matku Zemi o znamení, zprávu, cokoli, abych mi dal vědět, jaká je situace.

Následujícího dne se probudím a jdu dolů, nasadím konvici a poté přejdu k počítači a zkontroluji e-mail. Moje pracovna měla velmi velké okno s výhledem na zahradu na předměstí. Vzadu byly dvě velké vrby, jedna přímo před mým oknem. Najednou vidím obrovskou, a tím myslím OBROVSKOU,

Redtail Hawk přistát na tomto konkrétním stromu. Moje čelist poklesla. Vidíte, byl jsem uprostřed předměstí a nikdy jsem ho za všechny své roky neviděl. Někteří kosi, kteří byli asi 1/3 velikosti tohoto obrovského jestřába, se ho pokusili odradit, jen tam seděli a sledovali je a také mě. Potom se mezi větvemi probral malý ptáček, který stál přímo vedle něj a díval se na něj, pravděpodobně takového tvora za celý svůj život neviděl. Jestřáb se na to jen podíval, stejně jako oni, a pak se podíval zpět na mě. Znáte ten pocit, který máte, když víte, že se na vás dívá inteligentní bytost? To byl ten pocit, který jsem měl.

Část role dvounohého muže, vedle kterého letí Red Tailed Hawk, je role Guardian of the Earth Mother. Jedná se o jednotlivce, kteří budou mít bystré povědomí o konceptu propojenosti všech věcí a budou mít vnitřní úctu ke všemu životu. “ Stránka, na které byla, již neexistuje, takže vám nemůže poskytnout zdroj věty. Sdělovala se však věta. Zábavné je, že člověk, který zná ptáky, mi řekl, že to vůbec není jestřáb, ale orel. Kdybych věděl, že jde o orla, určitě bych našel něco podobného, ​​protože to bylo v té době pro mě důležité potvrzení a informace.

Zdroj: https://ineliabenz.com/spiritual-guides-and-ascension/

Facebook

Pin It on Pinterest

Share This