0 Items
WOOCS 2.1.8
Vyberte stránku

Hvězdní lidé a bytosti

Druhy hvězdicových semen a jejich vlastnosti magický návrh Hvězdní  lidé byli už dávno bytosti v lidské podobě žijící na Zemi a jejich lidské životy. Dnes se pokusíme definovat typy hvězdných lidí mezi námi a poskytnout jim společné fyzické a duchovní vlastnosti.

1.Hvězdná semena Orionu pocházejí ze souhvězdí Orion. Existuje mnoho bytostí ze souhvězdí Orion, které tam migrovaly z jiných hvězdných systémů. Takže pokud jste Orion Starseed, pravděpodobně jste se před Orionem inkarnovali do jiných hvězdných systémů. Orion však může být inkarnací, kterou jste měli nedávno před svou pozemskou. V souhvězdí Orionu jsou různé planety / hvězdy, na kterých jste mohli žít. Vlastnosti Orion Starseed: První jsou vědecké bytosti. Budete se zajímat o všechny věci, které vás zajímají o vědu, chemii, astronomii, genetiku atd. Druhý je o mentálních, ale ne emocionálních bytostech, které vyjadřují způsob, jak se naučit milovat a prožívat emoce. Některá hvězdná semena Orion mají jasnou barvu, nebesky modré nebo ledově modré oči.

2.Arcturiani jsou druh hvězdného semene z hvězdy Arcturus, červeného obra umístěného v souhvězdí Bootes. Jsou to trojrozměrné, pokročilé hvězdné bytosti, které se na Zemi často inkarnují. Hvězdu lze kontaktovat prostřednictvím směrování a věštění. Podle mnoha starých příběhů někteří věří, že jakmile zemřeme, projdeme arkturiánskou říší během procesu návratu. Thoth, který je znám jako egyptský bůh moudrosti, má domov v Arcturu.

3.Mají poslání vytvořit novou společnost, kde se technologie a duchovnost spojí soudržně. Nejsou sladěni se svými emocemi, a proto je to jedna z jejich lekcí zde na Zemi. Mají telepatické schopnosti: dokážou snadno číst myšlenky lidí nebo telepaticky přenášet jejich zprávy ostatním. 

4.Plejáďané – Plejáďané jsou druh hvězdných semen z hvězdného systému Plejáďané. Plejády se skládají ze sedmi jasných hvězd. Plejáďané žijí v mnoha aspektech. Mohou se také vtělit na Zemi z kterékoli z těchto dimenzí.

5.Empatický: cítit a přijímat energie ostatních, může se proměnit, když jsou v souladu. Lidé potěšení, kteří někdy mají chybu, protože jim to umožňuje využít. Pokud nejsou v souladu, může dojít k potížím s citlivostí na jídlo, smyslovými problémy a úzkostí.

6.Draconian – Proto je mnoho drakonických hvězdných semen spojeno s draky a plazy různých druhů. Reptiliánská rasa, Lifgarians a další drakonici pocházejí z Draka. jinak jsou někteří Drakoniáni sobečtí a někteří říkají „zlo“, zatímco jiní jsou zde, aby pomohli probudit lidstvo a zvýšit vědomí.

7.Sirian – Starověký Egypt, africké kmeny a další lidé na světě mají legendy a spojení s hvězdou Sirius na základě dobrého důvodu. Jsou nejjasnější hvězdou na noční obloze, které se také říká Alpha Canis Majoris. V posledních letech bylo vědcům objeveno, že Sirius je dvouhvězdičkový systém … což je fakt, který kmen Dogonů v Africe říká už léta. Vlastnosti Sirian Starseed: Lidé typu „sůl Země“: duchovní jednotlivci, kteří také přijímají způsoby Země. Naznačuje to: „Nevyjadřujte dobře své emoce; mít potíže s komunikací ve vztazích “. tetování a piercing a umělecky se vyjádřete prostřednictvím oblečení a doplňků.

8. Lyřané jsou typem hvězdných semen z souhvězdí Lyry. V souhvězdí Lyry je několik hvězd, ale Vega je hlavní původní planeta. Říká se, že první lidé pocházejí z Lyry. Rasa starověkých bytostí, která se nazývá Felines, také pochází z Lyry a pomohla založit velkou část starověkého světa na Zemi, včetně Atlantidy a starověkého Egypta. Mezi bytosti z Lyry patří Felines, Vegans a Lyrans. Lyran Starseed Vlastnosti: Mohou mít velkou radost z dobrého a exotického jídla, nápojů, sexuality atd. Užívají si sociální prostředí, ale raději pozorují, než by měli být „životem večírku“. Milujte cestování a objevování – mějte kočičí zvědavost.


Indigo  a empati – Bytosti jak je poznat?

Vysoce inteligentní sami o sobě

Extrémně živé sny

Extrémně citliví na energii druhých

Řízeni pocitem mise a úkolu, účelu své cesty

Vize návštěvy z jiného světa

Pocit že patří jinam rozhodně ne na svět

Pocit, že jsme zde, abychom zvýšili planetární důsledky

Extrémně intuitivní

Filozofové

Duchovní a spirituální

Mystici a mágové


Co empati Milují –

Zvláštní věci

Čas strávený v přírodě

Čtení sebevzdělávacích knih, seberozvoj

Řeky, jezera, oceany, vodu

Trávení času víc se zvířaty než s lidmi

Sledování pozvedacích komediíí

Pomoc druhým najít pravdu a otevřít oči

Rozhovory o vesmíru

Pobývání v posteli s čajem nebo kávou

hudbu a umění


 

Co nemají rádi

Faleš

Lži

Podvody

Špatnou společnost

Povrchní řeči

Nedodržování slibů


 

 

 

Facebook

Pin It on Pinterest

Share This