0 Items
WOOCS 2.1.8
Vyberte stránku

Hledač Pravdy Tim Rifat a objasnění proč jste v depresích a stárnete rychleji a mízí z vás radost!

V této válce mezi světlem a temnotou a ve snaze napravit rovnováhu polarit na Zemi jsou všichni lidé kouzelníci a co člověk dokáže, VŠECHNO DOKÁŽE. Je to ve vás! Když budu dělat rozhovory s jednotlivci, kteří využívají své různé síly a dary, pamatujte si prosím na toto…všechno je ve vás. A kdyby každý z vás využil všech svých schopností a darů, my – lidstvo jako celek – bychom se osvobodili a všichni utlačovatelé v minulosti, současnosti i budoucnosti by byli bezmocní! – Kerry Cassidy, Project Camelot

Poté, co se Tim Rifat rozčaroval z doktorátu z organické chemie na Southhampton University, odešel a téměř okamžitě potkal Colina Bloye. Bloy byl nepopiratelný 007 MI6, který byl pokračovatelem dlouhé linie Dr. Dee a uvedl Tima Rifata do magického světa Illuminati. Byl to Bloy, kdo naučil Tima Rifata veškerou magii templářských rytířů, archetypy, zemské energie: která pokračuje až k technologiím stavu Grálu a veškerému strojovému kódu Elohimů. Po pádu se Tim Rifat vydal svou vlastní cestou a Ilumináti obětovali Colina Bloye tak, jak je to jejich cestou: z multimilionáře se stal Lloyd’s jménem ztrátou všeho a zemřel v nouzi jako Aleister Crowley v roce 2003. Tim Rifat těžce trpěl za díla Carlose Castanedy, o kterém kritici říkají, že je falešný: přesto Tim Rifat zažil všechny aspekty prostředí Don Juan. Cestou do intradimenzionálních světů a skryté povahy reality souhlasil s Donem Juanem, že lidská rasa byla parazitována entitami, které šamani nazývají bahenní stíny a které Rifat nazýval intradimenzionální parazitičtí predátoři, kteří ovládali mysl lidí a živili se jejich energiemi do předčasného stárnutí. a uzamkněte je do matice  jak se říká zapečeťtte je uprostřed.

Odpor britského hlubokého státu byl extrémní, protože si nepřáli, aby byly tyto znalosti odhaleny. Aby v létě 2019 vymazal svou nadvládu nad magií Iluminátů, sjednotil veškerou magii Iluminátů do komplexního odladěného zjednodušeného systému, který otevřel dveře každému, kdo bude moci magii Iluminátů používat. Magie z pohledu Tima Rifata je jednoduše schopnost procházet multivesmírem popsaným fyzikem, abyste našli časovou osu, kterou si přejete: protože existují nekonečné možnosti, z nichž některé jsou tak nepravděpodobné, že jsou nemožné, ale přesto jsou možné multiverzálním cestováním, nebe je limitem toho, co je pro Iluminátského mága možné.

To poskytuje jednoduché vysvětlení, proč světu vládnou Ilumináti, a tak se Tim Rifat rozhodl, jestli je nemůžete porazit, přidejte se k nim a jednoduše změníte systém zevnitř tím, že si pro sebe vezmete veškerou jejich magii.

Jak lze vidět na epickém neštěstí Koruny a Rothschildů přes Epsteina, Weinsteina…stejně jako na katastrofálním debaklu Brexitu ve Spojeném království, šílenství o impeachmentu v Americe, masových stávkách ve Francii a invazi migrantů v západní Evropě, magie Iluminátů odešla jinam a uvrhla je do neštěstí.

Což dokazuje, když Colin Bloy vycvičil 007 MI6 Magus, aby zaujal jeho místo, síla byla přenesena pomocí klíčů na Enochianskou magii, která ovládá západní matrix, na Tima Rifata, který nyní používá magii Iluminátů, aby změnil svět. jeho výhoda: takže se k němu elita může buď připojit, nebo čelit osudu Crowleyho, Bloye a Assange, kteří byli obětováni jako luciferští proutí.

Za tímto účelem Tim Rifat sjednotil ruský výzkum psychické války a buněčnou biologii, aby přišel s kompletním funkčním modelem psychické války založeném na tvrdé vědě, který vytváří metodologii, podle níž může kdokoli onemocnět, zestarnout předčasně nebo zemřít i při nejmenším rozmaru. Operátor Psychic Warfare. Obrácená (obrácené zrcadlo) tato technologie nabízí postupné prodlužování životnosti, které, když je rozšířeno o nové medicínské – lékové režimy v čele s profesorem Davidem Sinclairem z lékařské fakulty Harvardské univerzity, otevírá dveře k 1000 letům životnosti pro ty, kterým tato technologie umožňuje.

Jsme na vrcholu nového světa, kde byla magie Iluminátů Polymath Tim Rifat proměněna ve vědu a jeho informační augmentace umožňuje, aby genové terapie Yamanaka byly znovu a znovu používány pro neustálé omlazování buněk. To vše se může zdát jako fantazie, ale věda pokročila tak daleko, že obyčejný člověk zůstal pozadu svým vývojem a magii Iluminátů, která umožňuje elitě dominovat, nyní přeměnil Tim Rifat ve vědu, která chce podporovat magickou vědu pro masy, aby je nejen učinily mladými a krásnými, ale aby měly přístup ke Zdrojovému motoru, který z nich, jakmile budou plně realizovány, udělá aspekt Božství.

„Zednářská mřížka a vývoj Enochianské magie, který vytváří Psychické tlumící pole, které zastaví Psi a Magii v práci. Není to tak, že by Psi a Magie nefungovaly, je to jen tak, že Psi a Magie jsou potlačeny nesmírným použitím egyptské technologie a Enochian Technologie pro tlumení/uhašení Paranormal“.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=R7tec1arsmQ

 

Zabránění odsávání vaší životní energie skrz deprese, zastavení a totální vyčerpání vašeho organismu předčasného stárnutí atd…Tkzv. Obrácení zrcadla…. Bohužel je to skrytá skutečnost která je zatajována k ovládnutí našich myslí, spousta lidí začíná vidět pravdu víc a víc.Bohužel spousta lidí léčí deprese které jsou uměle vyvolané z jakéhokoli nedostatku otrávenými léky. Příčina je však manipulace a duchovní!

Paraziti v lidských tělech kteří se nemohou inkarnovat sami, zmenšené semínko které  se zaseje do lidských těl a roste a roste….. vám může ukrást osobnost  a získáte opresi následně končíte zamlčená fakta o kterých se ví…Muži je roznášejí aniž by to věděli jsou v bibli pojmenovaní jako rozsévači většinou nedospělí s nižším mentálním nastavením žijí z lidské bio energie

Facebook

Pin It on Pinterest

Share This