0 Items
WOOCS 2.1.8
Vyberte stránku

Historie stále vládne!

Templářský kříž je symbol, který má kořeny v mnoha starověkých kulturách po celém světě, přičemž všechny měly podobné ilustrace zahrnující 4 kvadranty; Čtverec a kružítko jsou logem svobodného zednářství a tyto nástroje kreslí kruh a čtverec. Kruh ve čtverci a čtverec v kruhu jsou klíčové prvky na zdech zednářských chrámů. Vědci, kteří vám přinesli model sluneční soustavy, byli svobodní zednáři (a jak jste si již možná uvědomili, svobodní zednáři nejsou vaši přátelé…) Hvězdy na noční obloze se pohybují způsobem, který vypadá jako soví oči, což je v modelu světa, který nám předkládají svobodní zednáři, fyzikálně nemožné.

Nyní jsme viděli, že svobodní zednáři pokračovali v tradicích Egypťanů, Aztéků, Mezopotámců atd., pokud jde o uctívání sovy (Molech), takže je nadmíru jasné, že jakékoli znalosti, které tito staří měli, byly předány moderní zednáři. S ohledem na to, jaký důvod měli svobodní zednáři, aby chtěli znovu spustit a přebalit tyto informace pro veřejnou spotřebu?…Vatikán skrz úhel 3,6,9, na slunečních hodinách odklání skrz vesmírné satelity energii pro lidské bytosti které ji potřebují k osobnímu vývoji a zdraví.

V tomto příspěvku se znovu objeví několik věcí, kterými jsme se zabývali v úplně prvním příspěvku (Tajemství kymatiky, DNA a Egypťanů), takže možná bude užitečné si tento příspěvek znovu přečíst, než začneme, nebo se vrátit na to při čtení tohoto.

Země je rotující koule baal rotující kolem obrovské koule baal explodujícího plynu rychlostí 66 600 mph; Naše sluneční soustava – Země a vše – víří kolem středu naší galaxie rychlostí asi 220 kilometrů za sekundu, neboli 490 000 mph; Točíte se rychlostí 1 000 mph (na rovníku), ale nic necítíte, protože koule, na které jste, je tak velká; Lidé dále od rovníku se točí pomaleji než 1000 mph, ale nepociťují žádný znatelný rozdíl; Vakuum ve vesmíru nějak neovlivňuje život na Zemi; Zabránit vám odlétnout z míče (jako voda na točícím se tenisovém míčku nebo děti na kole na hřišti) je „gravitace“; Gravitace je teorie (ano, stále je to jen teorie!), jejíž vysvětlení si vyžádalo Newtona 3 svazky – a už tehdy musel vytvořit zcela novou formu matematiky a jeho 1. díl začínal slovy „Pokud…., pak……“; a Polaris zůstala přesně nad severním pólem tisíce a tisíce let, přestože se Země a sluneční soustava pohybovaly stovky tisíc mil náhodným směrem.

… nevěděl už někdo jiný, jak se hvězdy a planety pohybují, tisíce let předtím, než je tato skupina intelektuálů „objevila“?… …jako ehm… Egypťané, Mayové, Číňané a Kambodžané (abychom jmenovali jen některé)…

Nikoho by nemělo překvapit, když vidí, že Vatikán kóduje obrovskou osmihrannou hvězdu

magnetismus souvisí s phi, posvátnou geometrií a kymatikou.

Tento objev poprvé odhaluje, co je PRAVDA, a odstraňuje nedorozumění a dezinterpretace toho, co je známé jako matematický vzorec Phi. SKUTEČNÉ Phi, jak je zde poprvé odhaleno, je mnohem dynamičtějším Principem než umělý systém omezeného počtu, který se v současnosti pokouší využít Phi.Rozdělit nedělitelné tedy singular. Aby přijímalo zkažený plural —- tomu podléhali mořské národy v historii a tím jsou i rusové – chetité atd.

Ve fyzice rezonance popisuje, když vibrující systém nebo vnější síla pohání jiný systém, aby osciloval s větší amplitudou při specifické preferenční frekvenci. Nárůst amplitudy, když se tlumení snižuje a frekvence se blíží rezonanční frekvenci buzeného tlumeného jednoduchého harmonického oscilátoru.

Dříve jsem řekl, že magnety jsou fraktální, stejně jako kruh/kolo. Doufejme, že výše uvedené diagramy vám naznačí, proč tomu tak je. Kruh lze nekonečně dělit (protože je to fraktál), a to platí i pro magnety! Na základě všeho, co jsme se naučili výše, pokud máme magnetický motor naladěný na frekvenci a vibrace Země (nebo spíše Vesmíru!) – z matematického návrhu zahrnujícího 3, 6 a 9; k fraktální povaze kola a magnetů; k doplnění přírodní energie v její samotné „základní jednotce“, pak by váš magnetický „motor“ byl schopen využít absolutně obrovské množství přirozeně se vyskytující magnetické energie! Na závěr, pokud byste si měli z tohoto příspěvku odnést JEDNU věc, mělo by to být toto: Phi a posvátná geometrie odvozená z květu života představují magnetické proudy všude kolem nás!

Tesla mluvil o magnetické energii a frekvenci a vibraci této magnetické energie, která se nachází všude v našem vesmíru!

Pokud jde o lidi, „obyčejné“ myšlenkové vlny vytvářené lidským mozkem se pohybují od 14 Hz do 40 Hz. Tento rozsah zahrnuje pouze určité typy dendritů patřících k mozkovým buňkám, převážně v levé (rozumnější) hemisféře mozku, která je centrem aktivity. Pokud jsou obě hemisféry našeho mozku vzájemně synchronizovány na frekvenci 8 Hz, pracují harmoničtěji a s maximálním tokem informací. Jinými slovy, frekvence 8Hz se zdá být klíčem k plnému a suverénnímu aktivačnímu potenciálu našeho mozku. A když už mluvíme o aktivovaných mozcích, zde jsou slova někoho, kdo si byl vědom rezonanční frekvence Země a jejího spojení s námi:

8Hz není jen přirozená frekvence Země, ale jak už to tak bývá, 8Hz je také frekvence dvojité šroubovice při replikaci DNA. Melatonin a pinolin působí na DNA a indukují 8Hz signál, který umožňuje metózu a replikaci DNA. V tomto procesu je patrná forma supravodivosti tělesné teploty. Při dalším zkoumání Schumannovy rezonance (můžete začít zde) je naprosto jasné, že jsme velmi hluboce spojeni s přírodou. Není divu, že hraním a poslechem hudby naladěné na 432 Hz bude vaše tělo a organický svět, který ho obklopuje, přirozeně rezonovat. To by vás naplnilo pocitem klidu a pohody, bez ohledu na to, jakou skladbu si vyberete k hraní nebo poslechu. Otevření uší pro hudbu, která byla naladěna na „vědeckou“ frekvenci 432 Hz, by prospělo celé planetě a všem, kdo na ní žijí. Poslech hudby o frekvenci 432 Hz rezonuje uvnitř vašeho těla, uvolňuje emocionální blokády a rozšiřuje vědomí. 432Hz hudba vám umožňuje naladit se na znalosti vesmíru kolem nás intuitivnějším způsobem.

S ohledem na to se lze jen divit, proč byla standardní frekvence ladění změněna z A=432Hz na A=440Hz asi před 80 lety… vzhledem k tomu, že poslech hudby naladěné na „disharmonickou“ frekvenci 440 Hz škodí tím, že způsobuje stres, negativní chování. a nestabilní emoce…

Každá molekula báze po vystavení světlu poskytla přibližně 15 nebo 18 frekvencí; 60 celkem. Jakmile byla tato data shromážděna, byla iterizována do rozsahu sluchu a naprogramována do syntezátoru Yamaha DX7 IID, který by vytvořil zvukové banky z libovolných hertzových čísel poskytnutých jako vstup. Bylo zapotřebí speciální elektronické klaviatury, protože ladění, která byla odvozena, byly téměř všechny mikrotóny nebo tóny menší než normální půlkrok (například jakékoli c až c#) na klavíru. Chcete-li získat další informace o tom, jak se DNA mění v hudbu nebo kymatiku obecně, je to skvělé místo, kde začít.

Jak je zde vysvětleno, Susan Alexjander a Dr. Deamer zjistili, že v DNA se objevují čtyři základní frekvence: F#, C#, A a D#. Alexjander dále říká: „Jsou frekvence v bázích DNA harmonicky uspořádány? Určitě jsou. Porovnáním všech 60 výšek lze nalézt všechny přesné poměry nalezené v prvních 16 harmonických řady alikvotů: oktávy, P5., P4., velká a malá tercie, velká a mollová 2. a 7.; i ‚plochou‘ sedmou. Matematicky je pravděpodobnost, že se to stane náhodně, téměř nulová. MATH zviditelní procesy. Dekóduje významy. Můžeme vidět samoorganizující se sílu vesmíru, a protože vesmír je společenstvím, neustále komunikuje. Sdělují nám něco zvuky DNA?

432 Hz je harmonická intonace přírody a úzce souvisí s 8 Hz, o kterých se říká, že je to základní „doba“ Země, známá jako Schumannova rezonance. Abych si vypůjčil pár slov z tohoto krátkého článku, Schumannova rezonance je elektromagnetická rezonance, která má svůj původ v elektrických výbojích blesku v dutině existující mezi zemským povrchem a ionosférou. Tato dutina rezonuje s elektromagnetickými vlnami v extrémně nízkých frekvencích přibližně 7,86 Hz – 8 Hz.

Pokud jde o lidi, „obyčejné“ myšlenkové vlny vytvářené lidským mozkem se pohybují od 14 Hz do 40 Hz. Tento rozsah zahrnuje pouze určité typy dendritů patřících k mozkovým buňkám, převážně v levé (rozumnější) hemisféře mozku, která je centrem aktivity. Pokud jsou obě hemisféry našeho mozku vzájemně synchronizovány na frekvenci 8 Hz, pracují harmoničtěji a s maximálním tokem informací. Jinými slovy, frekvence 8Hz se zdá být klíčem k plnému a suverénnímu aktivačnímu potenciálu našeho mozku. A když už mluvíme o aktivovaných mozcích, zde jsou slova někoho, kdo si byl vědom rezonanční frekvence Země a jejího spojení s námi:

Když víte, co nyní víte o rezonanci a frekvencích, možná by nemělo být velkým překvapením, že japonský výzkumník jménem Masaru Emoto zjistil, že vodní buňky reagují odlišně na různá slova a dokonce i myšlenky. Jinými slovy, slova a myšlenky mají frekvence, které mohou rezonovat s vodou… což je zvláště pozoruhodné vzhledem k tomu, že lidé se skládají převážně z vody!

o je docela úžasné, ale ještě úžasnější je, že voda není jediná věc, která má rezonanční frekvenci, se kterou lze manipulovat, jak v minulém století zjistili konkrétně tři lidé: 1. Nikola Tesla Tesla vynalezl prostředek pro bezdrátovou přepravu elektřiny (tj. Wardenclyffe Tower, na obrázku níže) pochopením přirozené rezonanční frekvence Země. Naneštěstí mocné (v tomto případě Teslovi finančníci JP Morgan a Westinghouse) stáhli veškeré finance a on byl po zbytek života držen na mizině a izolovaný v hotelovém pokoji, protože neexistovala žádná možnost bezdrátové elektřiny (nebo mnoha jeho další geniální vynálezy) ke zpeněžení. Každému, kdo se chce o tomto příběhu dozvědět více, doporučuji přečíst si tento životopis.

Dr. Royal Rife Americký vynálezce jménem Dr. Royal Raymond Rife (1888-1971) zjistil, že patogeny, bakterie a viry (včetně rakoviny) mají každý rezonanční frekvenci a byl schopen zacílit a zničit tyto buňky pomocí elektronického rezonátoru. . Netřeba dodávat, že i on byl zavřen farmaceutickými mocnostmi s velkými penězi, protože na léčení lidí se nedají vydělat peníze… Vřele doporučuji přečíst si více o Royal Rife a jeho vynálezu, možná začněte tímto článkem.

Jak tento článek nastiňuje, rozměry pyramidy se liší od phi (diskutované dříve) pouze o 0,025 % (3,67 cm) a od Pi pouze o 0,121 % (17,7 cm). Pyramidy mají také neuvěřitelně precizní architekturu a inženýrské výkony (např. řezání a měření obrovských kamenů tak, aby perfektně seděly, a zároveň zahrnují.

Každá ze čtyř komor pyramidy v Gíze má stejné čtyři základní rezonanční frekvence jako DNA… F#, C#, A a D#!

Rychlost světla ve skutečnosti není taková, jak se říká (299 792 458 m/s), a je pouze libovolně zvolena mocnostmi. Vzhledem k tomu, že o svobodných zednářích je známo, že mají silné vazby na Egypt a okultismus – a na skutečnost, že RÁDI propašují svá okultní čísla do vědy, může to být další příklad toho. Pocta jejich bohu Slunce Horovi, chcete-li.

Facebook

Pin It on Pinterest

Share This