0 Items
WOOCS 2.1.8
Vyberte stránku

Energie jsi ty – Solfeggio Frekvence Mozku

Zvuk je jednou z nejčistších forem energie. Zvuk nás inspiruje, povznáší, pomáhá nám komunikovat, vyjadřovat se a dokonce léčit na hluboké úrovni. Přestali jste někdy uvažovat o tom, jak úžasné je, že všechno kolem vás je v zásadě složeno z energie, která vibruje na různých frekvencích? Díky vědě víme, že čím je předmět hustší, tím nižší je jeho vibrace a čím je něco lehčí, tím vyšší je jeho vibrace.Vibrací také odpovídají emoce. Když se ztotožňujeme s emocemi, jako je hněv, nenávist, žárlivost, vina, paranoia a nenávist k sobě, ve skutečnosti snižujeme naši vibraci. Na druhou stranu, když se přestaneme ztotožňovat s těmito emocemi a místo toho je vidíme jednoduše jako energii, která v nás kolísá, začneme zažívat stavy „vysoké vibrace“, jako je láska, mír, vděčnost, kreativita a seberealizace. Zde je důležité si uvědomit, že není nic špatného na pocitu jakéhokoli typu emocí, včetně nepohodlných. Bohužel mnoho autorů New Age používá termín „nízké vibrace“ k odsouzení, a proto duchovně obchází emoce, jako je hněv nebo smutek. Je ironií, že odsouzení těchto emocí ve skutečnosti vytváří větší strach a odpor v psychice, což dále upevňuje „nízko vibrační“ stav bytí.

Zatímco nejlepším způsobem, jak zažít stavy vysokých vibrací, jako je láska a blaženost, je přestat se identifikovat a připoutat k myšlenkám a emocím, existují užitečné katalyzátory, které pomáhají soustředit vaši energii. Jeden z těchto katalyzátorů je známý jako Solfeggio Frekvence.

Co jsou frekvence Solfeggio?

Frequencies je řada 6 elektromagnetických hudebních tónů, které podle gregoriánských mnichů používali při meditaci. Solfeggio Frequencies, které znovuobjevil v roce 1974 Dr. Joseph Puleo, údajně hluboce pronikají do vědomé apodvědomé mysli a stimulují vnitřní uzdravení. Dr. Puleo byl intuitivně veden k znovuobjevení těchto léčivých frekvencí v Knize čísel (kniha v hebrejské Bibli) pomocí numerologické techniky k dešifrování šesti opakujících se kódů, které našel. Výsledkem bylo znovuobjevení Solfeggio Frekvence.

UT – 396 Hz – transformace smutku na radost a viny na odpuštění, RE – 417 Hz – odstraní negativitu a odstraní podvědomé blokády, MI – 528 Hz – stimuluje lásku, obnovuje rovnováhu, opravuje DNA, FA – 639 Hz – posiluje vztahy, rodinnou a komunitní jednotu SOL – 741 Hz – fyzicky čistí tělo od všech typů toxinů ,LA – 852 Hz – probouzí intuici a pomáhá vám vrátit se k duchovní rovnováze Každá ze slabik, které popisují Solfeggio Frekvence, byla převzata z první sloky středověkého hymnu do St. John the Baptist:

Ut queant laxis Resonare fibris Mira gestorum Famuli tuorum Vyřešit polluti Labii reatum Sancte Iohannes Doslovný překlad z latiny je: „Aby vaši služebníci mohli uvolněnými hlasy rozeznít zázraky vašich skutků, očistit vinu od našich pošpiněných rtů, ó svatý Johne.“ (Zdroj.)

6 výkonných frekvencí Solfeggio, které zvyšují vaši vibraci Frekvence Solfeggio se údajně používají ve více než 150 gregoriánských chorálech a při poslechu se říká, že zvyšují vaši vibraci. Každý Solfeggio tón pomáhá odlupovat vrstvy negativity a energetických blokád, což vám pomůže zažít emoční a duchovní uvolnění. Mnoho lidí popisuje poslech těchto tónů jako uklidňující, inspirativní, očistné a dokonce zjevující v tom, že nám pomáhají zažít jasnost a porozumění problémům v našich životech. Jiní, kteří poslouchají Solfeggio Frequencies, mohou pociťovat bolesti hlavy nebo dokonce potlačované emoce, jako je vztek, který vystupuje na povrch v reakci na nesoulad vibrací. Jinými slovy, tyto frekvence léčení zvuku mohou mít „očistný“ účinek na vaše energetické pole, což může způsobit cítíte se trochu nevolně! Na druhou stranu můžete na tyto zvuky reagovat velmi dobře, takže poslouchejte a experimentujte.

Takže ………..

Frekvence 396 Hz Solfeggio pomáhá těm, kteří bojují s pocity, jako je vina, strach a žal. Tento tón je vysoce uzemňující a očistný. Také velmi doporučuji vyzkoušet binaurální rytmy jako formu léčení, jako je tato stopa, která pomáhá odstranit úzkost.

RE – 417 Hz

Tato zvuková frekvence vám pomůže odstranit negativitu a odstraní podvědomé blokády v podobě omezení základních přesvědčení, vzorců toxického myšlení a škodlivých návyků. Tón 417 Hz je primárně o usnadnění změn a propojení zpět s Božským zdrojem. Binaurální rytmy jsou další formou hudební terapie, která může pomoci při odstraňování negativity (podívejte se na tuto skladbu).

 MI – 528 Hz

Tón „MI“ je často považován za „milostnou frekvenci“. Tato zvuková vibrace je také považována za klíčovou pro stvoření a předpokládá se, že obnovuje vnitřní rovnováhu, zvyšuje povědomí, opravuje DNA a stimuluje transformaci.


 FA – 639 Hz

Tato zvuková vibrace zvyšuje porozumění, toleranci, mezilidskou harmonii a empatii. Tón „FA“ jako takový říká, že posiluje vztahy, rodinné spojení a jednotu s ostatními. Pokud se ve svých pracovních nebo osobních vztazích potýkáte, tato zvuková frekvence vám může pomoci vytvořit více harmonie. Pokud máte zájem přilákat a projevit více lásky, je tato binaurální meditace úderů také skvělým nástrojem.

SOL – 741 Hz

SOL je frekvence, o které se říká, že pomáhá detoxikovat tělo od všech typů znečišťujících látek (virové, plísňové, bakteriální, elektromagnetické). O této zvukové vibraci se také říká, že je užitečná, když se snažíte vyřešit problémy, protože zvýší duševní jasnost. Pokud bojujete s chronickými bolestmi, můžete se také podívat na binaurální rytmy, což je další forma léčení hudbou.

LA – 852 Hz

Zvuková frekvence „LA“ probouzí vaši intuici a pomáhá vám vrátit se k duchovní rovnováze. Tento tón vám také pomůže prohlédnout iluze a objevit nejvyšší pravdu, což vám pomůže v otevřenější komunikaci s Duchem. Pro více pomoci ve spojení s univerzálním vědomím.

Při poslechu výše uvedených frekvencí Solfeggio pomáhá věnovat všímavou pozornost svému tělu a jakýmkoli emocím, které ve vás vzniknou. Jak se cítíš? Jaké myšlenky nebo potlačované nutkání (pokud existují) vystupují na povrch? Které zvuky způsobují, že se cítíte lehké a které vás znepokojují? Zavřete oči, pokud vám pomůže soustředit se. Tyto frekvence můžete také poslouchat se sluchátky na uších pro intenzivnější zážitek. Pamatujte, že skutečné uzdravení a transformace je o přestání identifikovat a připoutat se k vašim myšlenkám a pocitům. V tomto smyslu jsou Solfeggio Frequencies vynikajícími katalyzátory a facilitátory všímavosti a duchovně probuzeného vědomí.

https://www.youtube.com/watch?v=-vvpsIiUVKY&feature=emb_logo

 

Facebook

Pin It on Pinterest

Share This