0 Items
WOOCS 2.1.8
Vyberte stránku

Duchovní Léčitelé

Duchovní léčitel je také zraněný léčitel.Jinými slovy, tím, že se uzdraví, uzdraví ostatní. Toto je absolutně nejlepší druh vzdělání, jaké je k dispozici.

Duchovní léčitelé přicházejí v mnoha tvarech a podobách. Například svou práci duchovního léčitele naplňuji svým psaním. Jiní lidé naplňují své povolání praktikováním reiki, kineziologie, jógy, meditace, hypnoterapie, psychoterapie, bylinářství, akupunktury, EFT a celé řady dalších praktik.

Duchovní léčitelé jsou sami o sobě šamani. Jsou to lidé, kteří umožňují, aby nimi proudila energie Ducha způsobem, který vede, omlazuje a posiluje ostatní.

Jste duchovní léčitel?

Tady je 30 známek, které jsem sestavila v reakci na své vlastní zkušenosti ..

Jste vysoce citliví na energii.

Cítíte emoce a fyzické nemoci jiných lidí jako své vlastní (empatie).

Jste intuitivní a můžete snadno číst ostatní.

Jste myslitelem „velkého obrazu“ (a příliš se nezabývejte podrobnostmi).

Prošli jste záchvaty existenciální deprese. Po většinu svého života jste se cítili jako vyvrhel.

Myslíš jinak než ostatní. Na veřejnosti jste snadno zaplaveni. Už jste dříve bojovali s úzkostí nebo panikou.

Jste přirozeným mírotvorcem mezi lidmi. Jste důvěrníkem, na kterého se lidé obracejí v době nouze.

Zažijete zažívací potíže, bolesti dolní části zad nebo přibíráte na břiše (poruchy čakry solar plexus). Cítíte se vyčerpaní poté, co jste trávili příliš mnoho času kolem lidí Citlivé bytosti jako zvířata a děti k vám tíhnou.

Jiní lidé mají tendenci „skládat“ na sebe emocionální zavazadlo, aby se s nimi vypořádali. Myslíte spíše v odstínech šedé než v černé a bílé. Velmi dobře si uvědomujete propojenost života a hluboce jej respektujete.

Věříte v synchronicitu více než v náhody. V minulosti jste měli v rodině léčitele, např. Zdravotní sestry, psychology, maséry Zažili jste ve svém životě velké trauma, například ztrátu rodiny, život ohrožující nemoc, zkušenost blízkou smrti, fyzické / sexuální / emoční týrání.válka, duševní nemoc.

Prošli jste duchovním probuzením. Zažili jste temnou noc duše. Máte tendenci být spíše myslitelem pravého mozku než myslitelem levým. Zažijete chronickou bolest v těle nebo autoimunitní onemocnění (energetické blokády).

Jste citlivý na EMF (elektromagnetická přecitlivělost). Máte tendenci přitahovat lidi, kteří potřebují „zafixování“, ale často jsou uvězněni v oběťových rolích.

Jste vynikajícím a soucitným posluchačem.

Přirozeně vás přitahují léčebné profese, které pomáhají ostatním zažít rovnováhu a celistvost. Můžete cítit, rozlišovat mezi a měnit energii uvnitř i bez sebe.

Facebook

Pin It on Pinterest

Share This