0 Items
WOOCS 2.1.8
Vyberte stránku

 

 

Vážení a Milý tento shopík nechce jenom brát ale i dávat, alespoń nějaké nápomocné informace k lepší cestě sebepoznání a seberozvoje, tento život je pouhá hra a cesta k vašemu osobnímu růstu.Je čas se transformovat a soustředit se i na cestu za zrcadlem….

Všechno, čeho se na světě bojíme a co chceme změnit, lze transformovat díky štěstí. Nejen jednoduché touhy, ale také ty nejhlubší. Deepak Chopra

„Uzdravit se a vnitřně se posunout stojí peníze. Současně platí, že uzdravení a osobní růst peníze přináší.“

JIM STANFORD

Úplná transcendence je ve skutečnosti stavem vědomí, kterým oplývá jogín, jakmile se úspěšně osvobodil od pout nevědomosti (avidjá). Pokud již vzorových způsobem zakouší a je ponořen do transcendence, může jogín snadno dosáhnout božské extáze, která je v józe i v jiných duchovních naukách nazývaná samádhi.

                                         

Siddha lék  Tattva (lék Siddha) Siddha systém tradiční medicíny  Ze staré Indii byl odvozen od tamilských Siddhy nebo duchovních vědců Tamil Nadu . Podle této tradice je lidské tělo složeno z 96 základních principů neboli tattv. Siddhové základní principy nikdy neodlišovaly člověka od vesmíru. Podle nich „Příroda je člověk a člověk je příroda, a proto jsou obě v podstatě jedno. Člověk je považován za mikrokosmos a vesmír je makrokosmos, protože to, co existuje ve vesmíru, existuje v člověku.

Web
Facebook

Pin It on Pinterest

Share This