0 Items
WOOCS 2.1.8
Vyberte stránku

 

 

Vážení a Milý tento shopík nechce jenom brát ale i dávat, alespoń nějaké nápomocné informace k lepší cestě sebepoznání a seberozvoje, tento život je pouhá hra a cesta k vašemu osobnímu růstu.Je čas se transformovat a soustředit se i na cestu za zrcadlem….

Všechno, čeho se na světě bojíme a co chceme změnit, lze transformovat díky štěstí. Nejen jednoduché touhy, ale také ty nejhlubší. Deepak Chopra

Úplná transcendence je ve skutečnosti stavem vědomí, kterým oplývá jogín, jakmile se úspěšně osvobodil od pout nevědomosti (avidjá). Pokud již vzorových způsobem zakouší a je ponořen do transcendence, může jogín snadno dosáhnout božské extáze, která je v józe i v jiných duchovních naukách nazývaná samádhi.

                                         

Siddha lék  Tattva (lék Siddha) Siddha systém tradiční medicíny  Ze staré Indii byl odvozen od tamilských Siddhy nebo duchovních vědců Tamil Nadu . Podle této tradice je lidské tělo složeno z 96 základních principů neboli tattv. Siddhové základní principy nikdy neodlišovaly člověka od vesmíru. Podle nich „Příroda je člověk a člověk je příroda, a proto jsou obě v podstatě jedno. Člověk je považován za mikrokosmos a vesmír je makrokosmos, protože to, co existuje ve vesmíru, existuje v člověku.

Web
Facebook

Pin It on Pinterest

Share This