0 Items
WOOCS 2.1.8
Vyberte stránku

Co o tobě řeknou barvy které nosíš a které barvy chrání !

Černá barva:

Barva Důstojnosti a také moje nejoblíbenější

Vážíte si svého vnitřního světa, udržujete svůj soukromý život v soukromí. Pouze blízcí příbuzní a přátelé jsou zasvěceni do vašich myšlenek a pocitů. Jste artikulovaní a občas dramatičtí, ale neomezení. Vy víte, jak sdílet svůj názor s přesvědčením a autoritou. Snadno si udržujete sebeovládání a můžete ovládat také většinu situací. Jiní vás vnímají jako vážného možná do té míry, že vás zastrašují. Je pro vás důležité zaměřit se na detaily a napravit věci. Je vám příjemné promítat atmosféru tajemství, která vám může pomoci maskovat okamžiky nejistoty. Lidé považují vaši kombinaci tradičního a nekonvenčního za zajímavou.Jste nadprůměrní, světští, konvenční, řádní, zdvořilí a královští.

 

Fialová barva:

Bílá barva:

Jste organizovaní a velmi nezávislí a při řešení každého problému se spoléháte na logiku. Oceníte pořádek a jednoduchou eleganci. Váš vkus je vytříbený, užíváte si věci, které jsou dobře zpracované a krásné. Máte speciální talent pro hledání pokladů na těch nejneočekávanějších místech. Jste konkrétní a máte velká očekávání pro sebe i pro ostatní. Když se vám nedaří podle plánu, neřešíte vždy zklamání. Vaše schopnost vykreslit pocit kontroly bez ohledu na to, co může skrýt vaše skutečné pocity. Lidé vás mohou chybně číst jako rezervovaného kvůli vaší sebevědomí a přirozeně rezervované povaze. Když vás lidé poznají, ocení vaši všímavost a moudrost. Jste často popisováni jako stará duše.

Zelená barva:

Jste v pohodě a vyrovnaný a velmi spolehlivý člověk, který má sklon udržovat mír. Zvýhodněná šedá ukazuje, že jste opatrní a snažíte se dosáhnout kompromisu ve většině situací, se kterými se setkáte. Hledáte vyrovnanost a mír a velmi se snažíte zapadnout do formy svého vlastního designu. Vaše ochranná známka je propracovaná diplomacie. Způsoby a etiketa jsou pro vás důležité. Cítíte, že vyleštěné sociální milosti prokazují úctu k sobě i ostatním. Profesionálně vám ostatní věří, abyste nastavili laťku pro vhodné chování a slušnost. Svázání vlastního podnikání a udržování sebe sama je vaše mantra. Pokud se vás někdo zeptá, můžete hrát roli mírotvorce. Lidé vás vnímají jako vyrovnaného, ​​stabilního a důvěryhodného. Jiní oceňují váš dar za identifikaci alternativních cest a usnadnění kompromisu. Přirozeně spravedlivé a objektivní, můžete dát svůj osobní názor a pocity stranou a vidět problém ze všech úhlů.

Rudá barva:

Máte odhodlání a  dáváte přednost jednání a riskování. Vaše největší potřeba je pro fyzické naplnění a kondici. Červená ukazuje, že jste odchozí, asertivní, energičtí a náchylní k impulzivním činům a proměnlivým náladám. Cítíte hluboké sympatie k bližním a máte silnou sexuální touhu. Jste optimista, ale nikdy neváhejte vyjádřit své stížnosti. Červená není jen vaše oblíbená barva – vášnivě toužíte po červené! Jste informovaní, přítomní a vždy jste si vědomi toho, co se kolem vás děje. Vyzařuje z vás mocná energie. Když vstoupíte do místnosti, váš příjezd je okamžitě znám. Odcházíte a obvykle si užíváte život večírku a střed pozornosti. Když milujete, milujete velké. Pokud někdo zklame nebo vám stoupne na prsty, neváhejte přesně říct, jak se cítíte a proč. Ani jeden neskrývá své pocity, utíráte neshody v zárodku. Nedržíš zášť a ráda se rychle posuneš dál. Jde vám o to, co bude dál – další dobrodružství nebo projekt. Jste přirozeným vůdcem a snadno si získáváte respekt od ostatních. Vedete s optimismem a animovaným přístupem, který je nakažlivý.

Šedá barva :

Jste v pohodě a vyrovnaný a velmi spolehlivý člověk, který má sklon udržovat mír. Zvýhodněná šedá ukazuje, že jste opatrní a snažíte se dosáhnout kompromisu ve většině situací, se kterými se setkáte. Hledáte vyrovnanost a mír a velmi se snažíte zapadnout do formy svého vlastního designu. Vaše ochranná známka je propracovaná diplomacie. Způsoby a etiketa jsou pro vás důležité. Cítíte, že vyleštěné sociální milosti prokazují úctu k sobě i ostatním. Profesionálně vám ostatní věří, abyste nastavili laťku pro vhodné chování a slušnost. Svázání vlastního podnikání a udržování sebe sama je vaše mantra. Pokud se vás někdo zeptá, můžete hrát roli mírotvorce. Lidé vás vnímají jako vyrovnaného, ​​stabilního a důvěryhodného. Jiní oceňují váš dar za identifikaci alternativních cest a usnadnění kompromisu. Přirozeně spravedlivé a objektivní, můžete dát svůj osobní názor a pocity stranou a vidět problém ze všech úhlů.

Růžová barva : PINK

Vše, co v životě chcete, je bezpodmínečná láska a to, aby vás vaši vrstevníci přijali za to, kým jste. Máte příjemnou, přístupnou energii. Pocházíte z místa, kde předpokládáte, že dobré převažuje nad špatným ve všech a v každé situaci. Vtipní a chytří, jiskříte společensky, zejména v malých skupinách. Vaše starostlivé a povzbuzující chování podporuje vaše dlouholetá přátelství. Skutečně si libujete v úspěchu a štěstí druhých, zejména svých přátel a rodiny. Soucitný, možná k poruše, jste tím, na koho ti nejblíže záleží, když potřebují rameno k pláči nebo posílení důvěry. Výrok o vidění života přes růžové brýle shrnuje vaši růžovou perspektivu. Mír, harmonie a klid jsou pro vaši každodenní rutinu důležité. Oceníte příležitostné uvolnění a užíváte si vše, co život nabízí.

Oranžová barva :

Milujete být s lidmi a stýkat se s nimi, protože chcete být přijímáni a respektováni jako součást skupiny. Zvýhodněná oranžová ukazuje, že jste dobří, rádi jste s ostatními lidmi a že vás ovlivňují názory zvenčí. Děláte dobrou práci, máte silnou loajalitu, cítíte dobrou vůli k ostatním a máte pečlivé srdce. Večírek je kdekoli. Navždy optimista, plně očekáváte, že se stane něco úžasného. Zdokonalili jste přítomnost, žijete v daném okamžiku a soustředíte se na to, co a kdo je před vámi. Můžete být popisováni jako společenské zvíře, sociální motýl a / nebo prostředník. V srdci řešíte problém, nasměrujete svou vysokou energii, abyste inspirovali a ovlivňovali ostatní. Budování týmu je přirozená dovednost, protože ostatní jsou přitahováni k vaší chuti do života a rovnoměrné pozitivitě. Létání za sedlo kalhot vám obvykle dobře dopadne. Bez ohledu na to, co vám život vrhne do cesty, neskládáte se pod tlakem ani nespadáte do paniky. Berete věci s rozvahou, protože se určitě stane něco úžasného!

Modrá barva :

Chcete najít vnitřní klid a absolutní pravdu a vždy se snažíte myslet na ostatní a na jejich potřeby. Preferování modré ukazuje, že jste promyšlený a sebevědomý. Máte konzervativní přesvědčení, v dobách stresu ustupujete do jemnějšího prostředí a jste citliví na pocity druhých. Jste věrní přátelé a vedete střízlivý život. Vážíte si své blízké skupiny přátel a rodiny. Pokud jde o přátelství, jste loajální – možná k chybě. Rozpoznávání a dávání potřeb druhých na první místo funguje pro vás. Zjistíte, že služba je naplňující. Přesto nedovolíte, aby vás někdo využíval nebo poskytoval jako samozřejmost. Pokud bude testováno, obstojíte s půvabem a vyrovnaností. Máte intenzivní smysl pro fair play a máte rádi, když máte na starosti udržování pořádku. Kvůli vaší pověsti, že jste důvěryhodný a dobrý v detailech, obvykle skončíte s prací zapisovatele. Rychle se zalíbíte své podivné schopnosti vybavit si jména a informace o ostatních. Lidé si vás pamatují, že jste vřelí, přátelští a poutaví. P.S. Vyzkoušeli jste oblíbený test barevné osobnosti? Najděte více barevných odstínů, jako jsou tyrkysové a indigo, v infografice.

Zelená barva :

Jste loajální a velmi upřímní k ostatním a svou pověst považujete za velmi důležitou součást vašeho života. Pokud je vaše barva zelená, jste dobrým občanem a pilířem komunity. Jste upřímní, morální, renomovaní a citliví na společenské zvyky a etiketu. Cítíte hlubokou náklonnost ke své rodině. Máte zvláštní spojení s přírodou. Krmí vaši duši. Ať už je to trávení času na zahradě nebo hledání kreativních způsobů, jak přivést venku, vaše oblíbené aktivity se točí kolem všeho, co matka příroda nabízí. Nelíbí se vám chaos a usilujete o důslednost a rovnováhu. Správa času je silnou stránkou, protože rychle stanovíte priority. Máte obchodní důvtip, protože se zaměřujete na to nejdůležitější a delegujete to, co není. Zřídka potíte malé věci. Jste si vědomi životního prostředí a podílíte se na záležitostech komunity. Máte talent vidět velký obraz a porozumět více pohledům. Jiní obdivují vaši jasnost a respektují váš objektivní a spravedlivý výhled.

Žlutá barva :

Baví vás učit se a sdílet znalosti s ostatními a cítíte potřebu vždy vyjádřit svou individualitu. Láska žlutá? To ukazuje, že máte živou představivost, nervózní energii, úhledně vytvořené myšlenky a potřebu pomoci světu. Máte však sklon být rezervovaný a stydlivý. Toužíte být respektován a toužit po obdivu za svou moudrost. Jste bezpečný přítel a spolehlivý důvěrník. Jednou z vašich nejatraktivnějších vlastností je vaše neustále slunná a zábavná dispozice. Váš optimismus je rozhodný a nakažlivý i v těch nejnáročnějších podmínkách. Nevědomost je blaženost a vy prostě odmítáte vidět sklenici jako poloprázdnou. Než se podíváte, máte pověst skákání. Vaše impulzivita se někdy vyplatí. Zatímco ostatní jsou zastaveni nerozhodností, vaše spontánnost a ochota zaujmout akční pozice vás staví o několik kroků před konkurencí. Vaše pozitivní povaha by neměla být nesprávně vykládána pro extrémní extraverzi. Dáváte přednost těsným sociálním kruhům před rozšířenými sítěmi. Ti, kteří vás nejlépe znají, vás popisují jako šťastného, ​​nápaditého a vysoce intelektuálního.

Hnědá barva :

Jste skvělý přítel a oceňujete stabilní a jednoduchý život nad hmotnými věcmi. Vaše láska k hnědé ukazuje, že jste chytří, pokud jde o peníze a neústupnost ve vašich zvycích a přesvědčeních. Jsi šetrný, spolehlivý a stabilní. Pohrdáte impulzivitou a jste také velmi dobrý vyjednávač. Týká se to jednoduchosti hnědé barvy. Máte tendenci být skuteční a transparentní se svými záměry. Ti, kteří mají skryté agendy a postranní úmysly, vás pletou. Neuvidíte hodnotu v překrucování faktů, když je pravda mnohem snazší zvládnout. Jste spolehlivý a přesný a máte vysoké standardy dokonalosti. Zkušenosti vás naučily, že pevný základ je pro úspěch povinný. Děláte věci pomalu a rovnoměrně – děláte to správně nebo vůbec ne. Žádné rychlé zbohatnutí pro vás. Máte málo trpělivosti s prodejci hadího oleje. Rodina je na prvním místě a vy si užíváte pohodlí stabilního domácího života. Vaše dobře vybavená a objednaná kuchyně je centrem domu, kde si rádi vaříte. Zahradnictví a pěstování jídla pro váš stůl je pro vás velmi uspokojivé.


Sytá čerevená barva chrání před vším co je negativní

Oranžová barva přináší optimistické myšlení

Žlutá barva posiluje paměť

Modrá barva pomáhá být více empatický

Zelená barva uklidńuje

Bílá barva je pokuď si potřebujete odpočinout od lidí a společnosti kromě toho bílá barva působí jako štít odrážející energii druhých.

Nesilnější ochranu před negativní energiíí, vám ale zajistí černá.

 

 

Facebook

Pin It on Pinterest

Share This