0 Items
WOOCS 2.1.8
Vyberte stránku

Čísla – Numerologie – Význam

Číslo 0 – jste na správné cestě Toto číslo je často spojováno s nicotou. Proto to nemůže být číslo vaší životní cesty, ale může být přidáno na konec jiných čísel, aby se přidal větší význam, například násobky deseti, které naznačují zvýšený význam a energii než jediné.Pokud stále vidíte nuly, neměňte nic, co děláte! Toto číslo je spojeno s tím, že jste úplně na správné cestě, a směřujete k nejlepší verzi sebe sama. Je to obzvláště uklidňující číslo, abyste zjistili, kdy pochybujete o sobě nebo o svých schopnostech, takže na něj dávejte pozor, i když se cítíte nejistě.

Číslo 1 – Udělejte změnu a přijměte nové začátky Vidět číslo 1 naznačuje, že možná bojujete s negativitou. Navíc, protože si vytváříte vlastní realitu, toto číslo připomíná, že můžete náhodou vytvářet více negativity. Přemýšlejte o tom, proč, a zaměřte svou mysl spíše na své touhy než na své obavy, abyste zajistili, že budete vibrovat spíše na frekvenci hojnosti než na nedostatek. Jakmile tuto negativitu překonáte, ujistěte se, že přijmete jakékoli změny. Jedním z nich je odrazový můstek a číslo, které představuje začátky. Další vlastnosti spojené s tímto číslem jsou síla a vedení.

Číslo 2 – Očekávejte harmonii a rovnováhu Byly pro vás v poslední době těžké věci? Dva symbolizují rovnováhu, takže pokud jste v současné době obklopeni konflikty a stále vidíte číslo 2, věřte, že se to zlepší. Opakování čísla 2 vám říkají, že pokud se jen držíte a počkáte, až přijde rovnováha. Zůstaňte věrni vizi, kterou máte do budoucna. Kromě toho vězte, že optimismus je oprávněný. Alternativně, pokud máte pocit, že se nic nemůže pokazit, pokračujte v pozitivním myšlení a buďte připraveni na cokoli, co by se mohlo pokusit ovlivnit vaši mysl negativitou. Navrhněte některá potvrzení založená na myšlence síly a odolnosti a řekněte každé dvakrát. Zaměřte se také na vztahy, obchodní partnerství a týmovou práci. To, že je číslo dva všude, může být znamením, že musíte pracovat na svých vztazích s jinou osobou.

Číslo 3 – Pronásledujte své sny – 3 naznačuje, že zdroje lásky a moudrosti jsou poblíž a je na vás, abyste z nich měli užitek. Často je také spojováno se štěstím a štěstím. Pokud například s někým obědváte a vidíte na šeku hodně 3 s, přemýšlejte více o tom, jak vám tato osoba může pomoci dosáhnout toho, co v životě chcete. Může to být přesně ten pravý čas na rozšíření vaší znalostní základny, pronásledování snů a vyzývání. Koneckonců, možná máte štěstí a moudrost na své straně. To má širokou použitelnost, takže se může týkat všeho od lásky po peníze, úspěchy a osobní růst.

Číslo 4 – Vezměte skok víry Číslo 4 může představovat stabilitu a rutinu. Například čtyři roční období (jaro, léto, podzim a zima). Pokud jste však v poslední době hodně viděli číslo 4, můžete hrát věci jen trochu bezpečně. Možná jste svůj život žili podle přísné rutiny, intenzivně plánujete a čekáte na ‚ten pravý čas ‚, abyste pronásledovali své sny. Součástí práce na produktivním projevu je vytlačování se ze své komfortní zóny a experimentování s novými způsoby bytí. Opakování 4 s je známkou toho, že by vám prospělo, kdybyste v určitém ohledu využili skok víry.

Číslo 5 – nabídněte vděčnost světu kolem vás Číslo 5 je často spojováno s dobrodružstvím a změnami. Často se to objeví, když je čas začít poslouchat své tělo (svých pět smyslů) a lidi kolem vás. Možná s něčím bojujete sami, příliš mnoho přijímáte nebo nespolupracujete s ostatními. Číslo 5 vám říká, že nejpozitivnější změna bude výsledkem ocenění světa kolem vás. Nabídněte vděčnost za to, co vidíte, slyšíte, dotýkáte se, cítíte a cítíte. Navrhuje také, že se můžete vydat na cestu (ať už jde o cestu duševní, duchovní nebo fyzickou).

Číslo 6 – Zbavte svůj život negativní energie V Tarotu šest představuje Milence. Tímto způsobem, pokud stále vidíte číslo šest, může to být znamení, které potřebujete k přijetí vnitřního míru a sebelásky. Podobně, když vás brzdí úzkost nebo strach, je běžné vidět číslo 6 všude kolem vás. Dá vám vědět, že musíte najít způsoby, jak tyto pocity překonat, pokud se chystáte projevit, co chcete. Práce v deníku, terapie a pozitivní potvrzení jsou jedny z nejlepších nástrojů, které máte k dispozici, pokud stále vidíte číslo 6.

Číslo 7 – Připravte se na duchovní probuzení Číslo 7 je úzce spojeno s novými příležitostmi, zejména těmi, u kterých jste nečekali, že vám přijdou do cesty. Může se to objevit v souvislosti s inzeráty na zaměstnání, vyhlídkami na randění, místy k bydlení nebo novými třídami, ale bez ohledu na to, kde uvidíte opakované 7, můžete si být jisti, že v očích je něco velmi výhodného. Naučte se dále poslouchat vaše střeva. Důvěřujte svým instinktům, když stále vidíte číslo sedm a připravujte se na duchovní probuzení.

Číslo 8 – známka úspěchu V Číně je 8 neuvěřitelně šťastné číslo. Toto číslo je často symbolem hojnosti a prosperity. Tvar čísla osm také naznačuje témata hybnosti a opakování kvůli jeho cyklům a vazbě na nekonečno. Pokud tedy stále vidíte číslo osm, nezapomeňte očistit veškeré negativní myšlení a umožnit exponenciálnímu růstu pozitivity uvnitř vás. Vidět opakované výskyty čísla 8 je obecně pozitivní znamení, protože toto číslo je také spojeno s rovnováhou a úspěchem. Kdykoli uvidíte toto číslo, může vás nasměrovat ke změnám, které vám pomohou posílit se, zvýšit vaše sebevědomí a stát se vlivnějším ve vašem zvoleném oboru.

Číslo 9 – Podělte se o svou moudrost se světem Nakonec je číslo 9 spojeno se soucitem a empatií. Může se stát, že jste přirozený empat. Pokud to vidíte ve svém životě, existuje velká šance, že do života ostatních vnesete mnoho dobrého. Devět může být znamením, že byste se měli podělit o svůj talent a moudrost se světem! Na druhou stranu, 9 je tu, aby vás přimělo přemýšlet o tom, zda pracujete příliš tvrdě, abyste uspokojili potřeby ostatních. Může být čas přesměrovat část této energie na své vlastní záměry a cíle. Bez ohledu na to však určitě důvěřujte svým vlastním schopnostem a obejměte svou charitativní povahu.

Když vidíš 11 : 11

Význam 11:11 Číslo 1 souvisí s novými začátky, novými starty, samostatností a ambicemi. Když se objeví ve formě 11:11 nebo 1111, síla čísla se zesílí. Pokud stále vidíte 11:11, naznačuje to velmi pozitivní věci o vaší budoucnosti! Obecně je číslo 1 hluboce spojeno se zákonem přitažlivosti. Numerologičtí odborníci odkazují na skutečnost 1, že si vytváříme vlastní realitu silou svých záměrů, tužeb a přesvědčení. Možná to dokážeme lépe ve chvílích, kdy se nám stále objevuje číslo 1. 11:11 nebo 1111 je často první opakující se číselná řada, kterou si lidé všimnou, že se v jejich životě objevuje. Často se o něm uvažuje jako o typu probuzení. Je to známka toho, že se vaše podvědomí aktuálně odemyká. Jakmile se vám tedy objeví 11:11, je pravděpodobné, že zažijete více náhod, silnější smysl pro intuici a více zdánlivě „šťastných“ událostí, než jste zvyklí.

Když vidíš 21 : 21

Význam 21:21 21:21 nebo 2121 symbolizuje kombinaci energií spojených s čísly 2 a 1. Přítomnost 1 zde opět naznačuje, že vibrujete vysokou frekvencí. Jste velmi schopní utvářet svou realitu v souladu s vaší vůlí. Znamená to také fázi inspirace nebo probuzení, jak je uvedeno. Číslo 2 je však v této kombinaci stejně důležité. Konotace čísla 2 jsou rovnováha, harmonie, vnímavost a naplnění. Když se tato dvě čísla spojí, váš život se aktuálně soustředí na téma sebepoznání, identifikace vašich skutečných hodnot a zjišťování toho, co opravdu chcete. Lidé často vidí tuto kombinaci čísel, když jsou ve své práci Zákon přitažlivosti na křižovatce. Například jste možná zdokonalili mnoho klíčových dovedností. Možná si však nejste úplně jisti, kam chcete věnovat svoji projevovací energii

 21:21? 21:21 nebo 2121 vám říká, že nyní je přesně ten pravý čas hledat nové příležitosti a zapojit se do seriózní sebereflexe, která vám pomůže pochopit sami sebe na hlubší úrovni. Za zmínku stojí také to, že 21:21 a 2121 jsou připomenutí, abyste byli vděční za všechno dobré ve vašem životě. Udělejte si čas na vyjádření pozitivity a vděčnosti ostatním, když uvidíte toto číslo, a všimněte si, jak vesmír začíná odrážet tuto dobrotu zpět k vám.

Facebook

Pin It on Pinterest

Share This