0 Items
WOOCS 2.1.8

Blog

Instagram v provozu

Místo blogu zde jsme pro vás otevřeli mezinárodní skupinu na facebooku která by vás měla inspirovat najdete tam zahrady,fotografie,design a vše co se nám líbí.

Inspirace hyndussidart.com – Show Room

https://www.facebook.com/groups/OldCajk/photos/?filter=albums


Vážení a milý otevřeli jsme pro vás další skupinu se skvostnou inspirací ze světa, uvidíte v ní vše co nás inspiruje a moc se nám líbí heslo dne je kochat se .) https://www.facebook.com/groups/tonton/?multi_permalinks=211798489549592&notif_id=1528728920392325&notif_t=feedback_reaction_generic


Milé zákaznice pomalu vracíme designy na vaše oblíbené Bibi tašky rozměr 40 x 30 cm výroba 3 týdny jak jste byli zvyklé na handmade… Přejeme krásné pokoukání.)))

Snažíme se vyrábět takové tašky které nikdo nemá a budou mít sběratelskou hodnotu z tohoto důvodu pouze po jednom kuse, nejedeme množstevní chrlení,vážíme si každého zákazníka a objednávky zpracováváme individuálně. Naše výrobky nejsou možné zakoupit nikde jinde v překupnických galeriích, pouze u nás a od nás.

Proč na objednávku? Jedná se o exkluzivní kousky které se dají ulovit jen jednou, jak zboží zmizí není možné vyrobit znovu stejný kousek. Děkujeme za přízeň !!!


Barevné a hravé kombinace rozsvítí každou ženu máme to vyzkoušené .)) Snažíme se držet si svůj styl, občas se necháme inspirovat ale jednoduchých kousků je všude možně dost, takže proč být fádní a nudná. Na čínské ceny se bohužel nedostanerme ale máme radost že naše sběratelky stejně neváhají když manžel pomůže tak jde všechno .)) Luxusní zpracování a barvy které nikdo nepřehlédne ano to jsou hyndusky jak jim říkáte .))

Pomalu ale jistě vtahujeme do našeho mini studia ty kteří dbají na design a potrpí si na kousky a na cenu nehledí. Naše výrobky mají být zábavné,hravé,veselé i temné. Takové aby to nebyli jenom hrnky,nebo jenom kabelky na přenos každodeních věciček co jsou momentálně třeba. Na designy našich látek dbáme tvoříme je několik hodin i to je ten důvod proč jsme pomalejší ale snad i hezčí .))


Na titulní straně vždy když bude něco nového vám vystavíme to co vyrábíme na zakázku pro klienty. Tentokrát tam můžete vidět malou Joyu která měla v Bejrútu křesťanské křtiny a pro přátelé rodina potřebovala nějakou jemnou pozvánku. Tak snad se vám líbí.)) Jak vidíte scrapbook promítáme i na pozvánky. Pro vaši lepší představu.

Facebook

Pin It on Pinterest

Share This