0 Items
WOOCS 2.1.8
Vyberte stránku

Arkturiáni! Kdo to je?

Arkturiáni oplývají velkou zásobou energie

Ti, jejichž planetárním původem je Arcturus, mají silnou osobnost, hlubokou vnitřní sílu a vědění. Na povrchu se jeví silní, schopní a výkonní. Od dětství mají pocit, že mají důležitý životní účel, ačkoliv obvykle nevědí jaký. Pátrání po tomto účelu je často přivede až ke zkoumání duchovna. Pokud svůj účel nenaleznou, může to u nich vést k pocitu nespokojenosti nebo smutku, aniž by tušili, jaká je příčina těchto pocitů.

Arkturiáni jsou velmi kreativní. Mnoho Arkturiánů se stává spisovateli, umělci, designéry nebo své schopnosti využívají k jiné tvůrčí činnost. Arkturiané jsou často dobří veřejní řečníci, mají smysl pro načasování a humor a jsou králi večírků. Rádi rozesmívají druhé. Milují cestování.

Snadno se začnou nudit a hledají nové zážitky, aby se nudě vyhnuli. Pokud se však nudí, mohou vytvářet dramata – jen aby rozvířili hladinu či vnesli trochu vzrušení. Může se to projevovat zveličováním a protahováním problémů nebo dramatizováním situací za účelem získání pozornosti.

Někdy se může zdát těžké k nim proniknout. Nemají mnoho blízkých a intimních osobních přátel, zato mají dostatek těch neformálních. Pokud vás Arkturián přijme za svého osobního přítele a sdílí s vámi své nitro, vězte, že jste před tím prošli pečlivým posouzením.

Arkturiáni přitahují lidi: jejich energií a magnetismem jsou přitahování i naprosto neznámí lidé. Jsou to dobří rádci a díky své auře budí u druhých dojem, že jsou silní a celiství. Ostatním pak může přijít překvapivé, že mají problémy a city stejně jako kdokoliv jiný. Nezřídka mají široký okruh známých, kteří jsou závislí na jejich radách a vedení. Ačkoliv jsou ochotní naslouchat a udělovat rady, mohou být Arkturiáni netrpěliví k těm, kteří nezkoušejí dosáhnout svých cílů nebo pro to nevyvíjejí dostatečné úsilí. Pokud někdo hledá radu a nevyužije tu, kterou dostal, může o svého arkturiánského mentora přijít.

Arkturiáni mají mnoho energie jak psychické, tak fyzické. Mohou skákat z jednoho tématu nebo místa na jiné. Obvykle neradi sedí tiše a v klidu a potřebují cítit, že na něčem pracují. Bývají zapálení a optimističtí. Pokud je jejich energie soustředěná a dobře využitá, zvládnou takřka cokoliv. Pokud je však roztříštěná a nesoustředěná, mnoho projektů, které začnou, nedokončí.

V milostných vztazích potřebují Arkturiáni osobní svobodu. V omezujících vztazích se cítí uvězněni. Potřebují být občas sami či s přáteli a to bez pocitů viny nebo nutnosti vysvětlovat. Podle jejich pojetí by tato svoboda měla platit pro všechny zúčastněné – podmínky, které chtějí pro sebe, chtějí i pro ostatní.

Arcturiáni neradi vyjadřují své nejhlubší emoce a v situacích, které se jich dotýkají, se snaží odvádět pozornost. Z emocí umí nejsnáze vyjádřit hněv a humor. Aby se vyhnuli otevřenému probírání svých emocí, mohou vytvářet hádky, vykládat příběhy (Arcturiáni jsou skvělí vypravěči!), snažit se navodit smích nebo mít náhlou potřebu něco podniknout.

z knihy Jo Amidonové „Where Are You Really From?“ (Odkud skutečně pocházíte?)
zdroj: www.in5d.com https://www.energiezivota.com/skryte-moudrosti/arkturiani-oplyvaji-velkou-zasobou-energie/?fbclid=IwAR1babsfTOS__bd8zJ2x6-tqlSrJNQcF-Cc6kv5cw0CwdfyrlRwMJRfKVJA 

Arkturiáni patří vedle Plejáďanů k mimozemšťanům, o nichž se v poslední době dost mluví i píše. Jejich štíhlé postavy dosahují výšky od 90 cm do 120 cm. Kůže je zelenavá, mají velké tmavohnědé nebo černé oči mandlového tvaru a na rukách jenom tři prsty.

Arkturiáni – jedna z nejvyspělejších pozitivních civilizací

Arkturiáni jsou velmi láskyplní a duchovně vyspělí mimozemšťané ze souhvězdí Pastýře.

Encyklopedie mimozemšťanů: Arkturiáni

Arcturus je nejjasnější hvězda souhvězdí Pastýře (Bootes), vzdálená od Země asi 36 světelných let. Arkturiáni patří vedle Plejáďanů k mimozemšťanům, o nichž se v poslední době dost mluví i píše.

 

Jejich štíhlé postavy dosahují výšky od 90 cm do 120 cm. Kůže je zelenavá, mají velké tmavohnědé nebo černé oči mandlového tvaru a na rukách jenom tři prsty. Ovládají dokonale telepatii a dokáží pohybovat předměty jen silou mysli.

 

Žijí v průměru 350 až 400 let. Nestárnou, protože jejich velmi pokročilá duchovní podstata jim umožňuje, aby podle potřeby měnili časoprostor, ani netrpí nemocemi. Ukončují svůj fyzický život, když se naplní smlouva, kterou uzavřeli.

Arkturiáni žijí v jedné z nejpokročilejších civilizací v naší galaxii. Jde o pětidimenzionální civilizaci, která představuje prototyp budoucí Země. Podle Plejádské knihovny má arkturiánská energie na lidstvo pozitivní, léčivý vliv v oblasti duševní i duchovní. Tato energie tvoří bránu, kterou procházejí lidské duše po smrti ke svému znovuzrození. Funguje jako mezistanice pro nefyzické vědomí, aby se mohlo přizpůsobit materiálnímu světu. Kniha The Keys of Enoch (Enochovy klíče) tento prostor popisuje jako mezistanici nebo programovací centrum.

 

Arkturiáni se zcela zaměřují na realizaci Boží cesty. Učí, že nejzákladnější součástí života v páté dimenzi je láska a že je nutné překonat negativitu, strach, vinu a transformovat je na lásku a světlo.

 

Arkturiáni úzce spolupracují se vzestoupenými mistry a s Galaktickým velením. Cestují vesmírem ve svých mezihvězdných lodích, které patří k nejlepším ve vesmíru. Jeden z důvodů, proč na Zemi ještě nezaútočili válkychtiví negativní mimozemšťané, je ten, že se obávají arkturiánských lodí, které Zemi střeží. K lidem, kteří byli nebo stále jsou s Arkturiány telepaticky ve spojení, patřil například tzv. „spící prorok“ Edgar Cayce, Suzan Caroll a Norma Milanovich.

 

Zdroje: www.bibliotecapleyades.net, www.rahunta.cz

Další mimozemské bytosti najdete zde: http://internetweek.cz/encyklopedie-mimozemstanu/encyklopedie-mimozemstanu-astarovova-flotila

Facebook

Pin It on Pinterest

Share This