0 Items
WOOCS 2.1.8
Vyberte stránku

7 duševních jedů ve vaší duši již od narození!

Koncept duchovního jedu se zabývá příčinami utrpení lidských mas. Předpokládá se, že existuje sedm duchovních jedů, které mohou být toxické pro štěstí vašeho života. Jak všichni víme, lidé jsou povinni využít touhy a očekávání. Tato očekávání způsobují nízký a vysoký životní stav člověka. Můžeme tedy uzavřít jednu věc, že ​​tato jedovatá očekávání způsobují utrpení a nízký životní stav. Dnes si povíme o těchto znepokojivých životních očekáváních. Budeme také diskutovat o způsobech, jak tyto problémy překonat.

12 věcí, díky nimž jste v životě nešťastní –

1. Život vytváří příležitosti. Je pravda, že život bude mysticky vytvářet příležitosti a budete mít znamení. To však neznamená, že byste se měli vzdát myšlenky hledat příležitost. Myslet si, že život přinese všechny možnosti na váš práh, je špatné. To povede k situaci, kdy vám v životě zůstanou omezené možnosti. Do jisté míry to také zbrzdí šance na váš rozvoj. Musíte mít víru v tvrdou práci. Úspěch dosažený pracným úsilím má velmi dlouhou životnost.

Tipy, jak hledat příležitosti: Staňte se zvídavými v životě. Nenechte si ujít příležitost vyzkoušet nové věci. Nežijte v mezích své vlastní pevnosti a setkávejte se s lidmi, kteří patří do různých oborů.

2. –  Nutkání, aby jste se každému líbily. Existují lidé, kteří chtějí být milováni každým, koho potkají. To vytváří v jejich životě obrovské problémy. Je třeba pochopit, že ani Bůh se nelíbí všem na světě. Jsme pouhé lidské bytosti. Takže bez ohledu na to, že jste vydali maximum, nikdy nedosáhnete, aby vás každý miloval. Jeden to nesmí brát jinak, protože ve většině případů je to druhá osoba, jejíž minulost a povaha ji zastaví, aby přijala vaši dobrou povahu. V těchto případech musíme udělat to, že se musíme oddělit od zbytečných potíží. Jakmile to začnete dělat, všimnete si, že jste navázali nějaká smysluplná přátelství. To vám nakonec přinese mír a úlevu. Zbavíte se zbytečných zármutků.

3. Život je spravedlivý. Všichni jsme v jednom okamžiku vyslovili toto prohlášení „Život není fér.“ Přijmout to jako fakt však není něco, co většině z nás vyhovuje. Na naší podvědomé úrovni očekáváme, že život bude spravedlivý. Stále očekáváme, že po nějaké době život vše vyváží. Dělá nám to odpočinek a nakonec ztrácíme čas a příležitosti. Pokud máte pocit, že děláte totéž už delší dobu, pak je načase to hned opustit. Musíte se připravit na boj a postavit se za sebe.

4. Budou rozumět. Tento problém se opakuje, když jste v romantickém vztahu. Stává se to však i na jiných místech. Co se stane, je, že začneme očekávat, že ten druhý bude vědět, jestli dáváte rady. Je dobré, pokud vám rozumějí, ale nestane se to pořád. Častěji než ne, budete z nich nepochopeni. Dokonce se zraníte, když se nebudou chovat podle vašich představ. Pokud se chcete tohoto problému zbavit, musíte se na všechno začít dívat a vzít v úvahu různá vnímání. „Co by si ten druhý mohl myslet?“ je otázka, která vás v těchto situacích musí napadnout. Přímý rozhovor je každopádně protijedem na tyto problémy.

5. Očekávání dohody všude. To je běžné a také pokroucený problém, který je třeba zvládnout. Člověk musí respektovat vaše myšlenky a nápady. Měli byste být vyslyšeni. Pokud však očekáváte, že každý bude souhlasit s čímkoli, co řeknete, stane se to docela problematické. Budete muset pochopit, že druhá osoba nebyla podmíněna tak, jak jste vy. Je tedy zcela přirozené mít rozdíly. Můžete si to představit, jako byste získali názor vycházející z jiného vnímání. Na cokoli se může dívat ze dvou různých úhlů. Začněte věnovat pozornost dalším důležitým věcem a ignorujte tyto střety, které jsou prostě neproduktivní.

6. Hledám štěstí v materialistickém naplnění. Materialistické věci jsou vymyšleny, aby usnadnily život. Mohou jen zvýšit úroveň pohodlí vašich každodenních činností. I když je dobré je mít, nesmíte se nechat unést, že vám tyto věci mohou přinést absolutní štěstí a mír.

Naše materiální potřeby mohou uspokojit pouze naše fyzické potřeby. Avšak uspokojení, které potřebujeme ke skutečnému štěstí, je na míle vzdálené od materialistického zisku. Dnes je všude, kde lidé utíkají za penězi a luxusem. Málokdy si však všimneme, že ti, kdo vlastní tento luxus, také nespí klidně. Abyste se zbavili této jedovaté myšlenky, musíte si jen přesvědčit, že za těmito luxusy existuje život. Fyzické předměty nepřinášejí mír a štěstí, a to je skutečnost, kterou je třeba učit od dětství.

7. Pochybování o sobě. Ti, kdo jsou uvězněni v tomto strachu, si ve skutečnosti nastavili sjezdovou cestu. Je v pořádku, pokud si myslíte, že nemůžete vyhrát pořád. Když si však začnete myslet, že nikdy nemůžete vyhrát; pak jste vlastně ztratili vůli vyhrát.

Začněte věřit v sebe. Musíte si myslet, že prohra je vlastně způsob, jak se naučit nové věci. Začněte se s nadšením pokaždé připravovat na nový čin. Jakmile si osvojíte cestu optimismu a víry v sebe sama, vyhrajete polovinu bitvy. Uzavřu to sugestivní poznámkou. Člověk nesmí nechat své emoce vládnout. Pokud začnete bojovat proti svému vlastnímu zlu, získáte velká vítězství a štěstí v životě.

Zdroj: https://themindsjournal.com/7-spirit-poisons/

Facebook

Pin It on Pinterest

Share This