0 Items
WOOCS 2.1.8
Vyberte stránku

5 znamení, že jste nositelem své rodinné karmy!

Mnoho lidí žijících na tomto světě nese karmu svých předků a rodin. Viděli jste někdy známky toho, že byste mohli být nositelem vaší rodinné karmy? Karma rodové pokrevní linie se nazývá rodinná karma. Ti nejvíce duchovně vyvinutí v rodině budou nést tyto „energetické blokády“ v karmickém rodinném životě od narození po celou dobu jejich života, pokud je neuvolní. Toto předávání energie bylo možné provádět fyzicky, slovně, energeticky nebo podvědomě. Někdy to, že nevycházíme se svými rodiči, souvisí s energetickými vazbami na minulé zkušenosti.

Vy a vaši rodiče jste v minulosti mohli mít karmické zkušenosti s budováním tím, že jste ublížili druhému nebo jste se odmítli poučit. Rodinné vzory se dědí od předků k praprarodičům, prarodičům, rodičům a poté k vám.

Příkladem toho je, řekněme, vaše babička je přehnaně benigní. Postarala se o všechny do té míry, že ji mohli používat všichni, včetně vašeho dědečka alkoholika a kuřáka. Vaše matka se poté stává obětavou energií, chybí jí soustředěná pozornost a láska k sobě nebo svým dětem. Tyto tradice se předávají přesně jako útlak a falešná pravda, udržují systém a udržují masové vědomí na nižší, husté úrovni.

Jako dítě svých rodičů nosíte karmickou DNA, která vám byla předána. Může to být neuvěřitelně mírné nebo extrémně intenzivní.5 znamení, že jste nositelem své rodinné karmy

Nositel rodinné karmy má tyto specifické rysy:

– Jste nejvíce duchovně rozvinutí a nejvíce uvědomělí mezi svými rodiči a sourozenci. – Cítíš, že se od své rodiny velmi lišíš. – Občas trpíte nevysvětlitelnou nemocí a můžete dokonce cítit, že na vašich bedrech leží břemena světa. – Mnohokrát jste chyceni v bizarních rodinných záležitostech. – Rozpoznáváte opakující se rodinné vzorce ve svých rodičích a předcích a máte touhu to změnit.

Jak snížit energetické kabely? Chcete-li uvolnit pouta z rodičovské energie, musíte uvolnit první ve své vlastní mysli a emocích. Podívejte se dovnitř a zjistěte, do jaké míry žijete podle pravidel vašeho rodiče a iluzí. Zjistěte, že jsou většinou založeny na strachu a úsudku. Jakmile vše vyjasníte a necháte to být, máte svobodu a můžete odpustit rodičům a okamžitě „opustit rodičovský dům“. Přerušení vnitřních šňůr uvnitř a převzetí odpovědnosti za svůj život je svým způsobem tak, jak to nechávají vaši rodiče. Když řeknete „ne“ jejich obavám a iluzím, znamená to, že vaše rodiče nejsou považováni za totožné s jejich obavami a iluzemi. Stejně jako vy jsou také kosmickými cestujícími, kteří se snaží plnit své poslání duše. Jakmile to pocítíte, považujete je za nevinné a potřebujete odpuštění. Dělali maximum, aby vás milovali tak, jak věděli, i když to nejlepší nebylo dost dobré. Můžete se zdát, že jste od dětství obětí vědomí svého rodiče založeného na egu, a možná jste žili podle svých iluzí, ale překonání role oběti je průlom, který si můžete dát sami. Chcete vědět více o tom, jak můžete přerušit energetické vazby svých předků?

Přečtěte si Family Karma: Jak uvolnit energetické pouta od svých předků Transformujte energetické vzorce své rodiny následujícím způsobem:

1. Meditujte a provádějte sebepozorování, abyste se dostali k jádru opakujících se problémů.

2. Pochopte vzorce chování a změňte je.

3. Rozhodněte se být svým vlastním pánem, svou vlastní energetickou duší, svým vlastním nositelem karmy.

Facebook

Pin It on Pinterest

Share This