0 Items
WOOCS 2.1.8
Vyberte stránku

5 znaků že procházíme duševní transformací !

Život nastává jako řada cyklů. Za jediný lidský život je prvním cyklem početí a posledním cyklem je smrt. Smrt není konec, ale pouze začátek nového cyklu. Spíše než nahlížet na tyto cykly jako na samostatné kruhy, existují téměř jako spirála. Existuje tok a vše je propojeno, abychom mohli vykvést do svého plného potenciálu. Lidské tělo se transformuje každých 7 let. V sedmiletém cyklu jsou všechny naše buňky obnovovány a doplňovány a věří se také, že tento cyklus zahrnuje také duchovní transformaci.

Transformace se stane každému. Je to přirozená součást života, ale největší dopad má obvykle duchovní transformace.

Než proměníte svůj život, musíte se nějakým způsobem rozpadnout. Některá část z vás musí být pohřbena nebo odlomena, aby se mohla transformovat. Tento proces může být bolestivý, ale je to také jedna z nejkouzelnějších a osvícujících zkušeností, jaké můžeme mít. Pomysli na pokornou housenku. V určité fázi svého života jde housenka do temnoty kokonu, aby se mohla transformovat. Myslíte si, že housenka ví, co se s ní v kokonu děje? Myslíte si, že to může vidět skrz temnotu?

Pokud víme, housenka nemá tušení, co se s ní má stát. Možná na určité úrovni dokáže intuitivně pochopit, čím se stane, ale v průběhu celého procesu je housenka sama a tváří v tvář ničemu kromě vzpomínky na to, co kdysi věděla jako pravda. Zvířecí říše nám může poskytnout vodítka ohledně procesu transformace. Nejen, že se housenka promění v krásného motýla, ale hadi také svléknou kůži a mýtický fénix vstane z popela. Zvířata nám mohou poskytnout vodítka ohledně procesu transformace a v mnoha ohledech nám mohou pomoci porozumět tomu našemu.

Často může být obtížné vědět, kam nás transformace povede, dokud nebude dokončena. Ačkoli se znaky u jednotlivých lidí liší.

1. Věci se začínají hroutit V závislosti na velikosti vaší transformace je pravděpodobné, že je třeba uvolnit nějakou část vás a vašeho života, aby se proces transformace usnadnil. Pokud máte pocit, že se váš život rozpadá kolem vás nebo jste nějakým způsobem zažili trvalé ztráty, obvykle je to jasný signál toho, že se chystáte podstoupit určitou formu transformace. Drobení zní negativně, ale opravdu to, co se z vašeho života rozpadá, pravděpodobně už nebude sloužit vašemu nejvyššímu dobru nebo je třeba ho aktualizovat, aby podpořilo vaši novou cestu.

2. Cítíš touhu být sám Stejně jako housenka tráví své dny v kokonu sama, když se transformuje i touha být sama, objeví se také. Je to proto, že transformace přináší proces rekalibrace. Během tohoto období se snažíte přijít na to, kdo jste a čím se stanete. Můžete začít zpochybňovat svůj život, váš myšlenkový proces a všechno mezi tím. To může způsobit ohromující pocit, který může být zesílen, když je obklopen ostatními. Protože jste ve tmě, všechny vaše myšlenkové procesy vás pravděpodobně přivedou do vnitřního stavu, což způsobí, že skutečně vstoupíte dovnitř. Během tohoto procesu dochází k hlubšímu zpochybňování toho, kdo ve skutečnosti jste, a zkoumání všech věcí, které vás, vás, dělají.

3. Cítíte se ze všeho ztraceni nebo zmateni Transformace může být velmi matoucí proces, protože neexistuje způsob, jak se vrátit a často také neexistuje jasný směr vpřed. Dokud se kukla nezačne odtrhávat, je tu tma a to může být velmi konfrontační a matoucí. Pokud jste dostatečně citliví, můžete také cítit tuto temnotu přicházející od člověka. Během transformace nejste jen zmatení, kdo ve skutečnosti jste, ale najednou si už nejste jistí ničím. Jste ve tmě a není možné vědět, kterou cestou se vydáte. Transformace může také přinést změnu a překonfigurování myšlenkových procesů a intuice, což může v průběhu této změny způsobit další zmatek.

4. Zdá se, že vás konfrontuje konkrétní životní lekce Životní lekce obvykle plynou dovnitř a ven z našich životů ve formě cyklů a transformace je obvykle známkou toho, že jste na konci cyklu. Během transformačního procesu, zejména na jeho začátku, můžete obdržet závěrečnou konfrontaci své životní lekce. To vás může přinutit čelit svým obavám čelem a skutečně jednat se svými vnitřními démony jeden po druhém. Tato konečná konfrontace obvykle vede k rozpadu nebo kolapsu vašeho života a pomáhá usnadnit proces znovuzrození.

5. Těžký tranzit Pluta ve vaší astrologické tabulce Transformační cykly můžete vidět ve svém astrologickém diagramu obvykle sledováním planety Pluto.Pluto je planeta transformace. Je to planeta smrti a znovuzrození, a když ve vašem grafu provede silný přechod, může to být známka toho, že procházíte transformací nebo že transformace brzy začne. Tranzity Saturn mohou také naznačovat vážnou transformaci, ale Plutova práce je často cítit na mnohem hlubší a hlubší úrovni. Transformace nám může pomoci rozšířit naše vědomí, sladit se s naší vyšší cestou a pomoci nám dostat se do kontaktu s podstatou naší duše. I když tento proces může být konfrontační, matoucí a těžký, je to také mimořádně silný zážitek, který může skutečně transformovat a formovat váš život úžasnými způsoby.

Pokud máte pocit, že procházíte transformací, nejlepší způsob, jak se s tím vypořádat, je přijmout proces a užít si jízdu. Když konečně vykročíte na druhou stranu, když konečně uvidíte prasklinu světla vrcholící nad vrcholem vašeho vlastního kokonu, pak budete přesně vědět, jak se pohnout vpřed.

Připravte se na vyšší úroveň mentálně citově finančně duchovně energeticky – to všechno přichází.

Facebook

Pin It on Pinterest

Share This