0 Items
WOOCS 2.1.8
Vyberte stránku

 

https://www.youtube.com/watch?v=XozrghdqYNYLudlul bēl nēmeqi (Budu chválit Pána Moudrosti), častěji Babylonský Jób nebo Báseň o trpícím spravedlivém, je mezopotamská báseň se 135 verši v akkadštině objevená v Nippuru. Spravedlivý člověk v ní prožívá utrpení a nechápe proč, pokorně předstupuje před božstvo, vyznává své viny a je utrpení zbaven.[1] Báseň je připodobňována biblické knize Jób.

Interpretace

Obsah odráží babylonské chápání morálky. Když si nemocný nebyl vědom svých chyb, uvěřil, že to, co je v lidských očích dobré, může být pro bohy zlé. Náboženská reforma I. babylonské dynastie přispěla ke změně chápání koncepce. Pesimismus obsažený v původní verzi byl zmírněn a konec upraven.

Zdroj: https://cs.wikipedia.org/wiki/Ludlul_b%C4%93l_n%C4%93meqi

Všem kdo cítíte změny ve svém chování nebo v chování blízkých a máte dost odvahy vzdorovat a osvobodit svou duši,(od ovládání  a znovuzrozování tady v té zóně rození, smrti,tedy z utrpení) požádejte v kostele boha o odpuštění a nevědomé skutky, které jste komu kdy udělali, a zažádejte o očištění duše úleva přijde ihned.

Můžete mít zděděný generační problém z vaší pokrevní linie, který se dědí na potomky z 5 i více generací pokuď vaši předci, nedokončili na základě nastavení osobního vědomí, nebo vědomí doby ve které žili nic z toho co měli a sešli díky mimozemským z cesty. Z životního plánu osudu a nějakým způsobem podlehli penězům,prodali bratra nebo cokoliv – no zkrátka prodali se za 3 stříbrný a klanělí a klanějí se zlatému teleti.

V opačnem případě když neprojdete regresí – přijdete o mozek a duši. Ostatně domovy důchodců a psychiatrie nyní vidíte. Onemocnění které přichází z ničehož nic jsou též likvidační ————– dostane vás z toho akorát všemohoucí.

Assasian Creed ve filmu ti co neprojdou regresí – jsou živý zombies napadeni!

Mnoho z vás můžou mít obsazená těla těmito bytostmi již je to po celém světě!

Někteří z vás je můžou vidět když z vás vylezou zmrazí vás na místě a vy je budete moct vidět jako se to děje po celém světě.

Facebook
Přidejte se do našeho seznamu

Přidejte se do našeho seznamu

Napište svůj email a dostávejte informace o nových produktech.

You have Successfully Subscribed!

Pin It on Pinterest

Share This