0 Items
WOOCS 2.1.8
Vyberte stránku

Ahoj krásné duše

Dnes jsem chtěla mluvit o negativních energiích, které získáváme od ostatních lidí, a co to znamená, když k tomu dojde. Prostřednictvím několika bolestivých vztahů, psychických útoků a žárlivosti od ostatních jsem se naučila, že všechno začíná a končí u vás a u mě. To znamená, že vše, co v sobě zažíváme, je dokonalým zrcadlem toho, co k sobě cítíme. Vím, že je to těžká pilulka na spolknutí. Přesto si nyní uvědomuji, že pokaždé, když se ke mně chovali neuctivě, podváděli, cítili se zrazeni, nenáviděni nebo použity; bylo to kvůli tomu, jak jsem „byla“ a jak jsem se ukázala těm lidem, kterým jsme dovolila nebo„dovolili“ manipulovat a shodit na mě,nás svoji toxicitu. Byla jsem perfektním partnerem pro negativitu, protože jsem na ně promítala svou potřebu a nezahojené části sebe sama. Přirozeně jsem byla v zápase, který přijímal více tohoto typu energie, což potvrzovalo moji energii s nízkou vibrací a to, jak jsem „byl“byla kolem ostatních.

Práce na odstraňování připoutanosti entit a útočných energií od ostatních jde ruku v ruce. Přisátí entit  mohou podporovat negativní víry a emoce a měnit energii, kterou vydáváme. Například plazová energie je velmi agresivní, ovládající a dominující a zjistíte, že lidé, jejichž osobnosti tomu odpovídají, pravděpodobně mají plazí připoutání. Pokud vás má člověk s připoutáním, jako je tento kabel, potenciál pro to, aby vám byla část této plazivé energie přisáta, je také vysoká. Touto šňůrou tedy do vás proudí veškerá řídící, dominující a manipulativní energie a naše vibrace okamžitě klesají. Vždy je dobré zkontrolovat nejen své světelné skóre pro tmavé entity a připoutání ducha, ale také svalový test, abyste zjistili, jaké je vaše světelné skóre pro útočné energie od ostatních lidí, které jste absorbovali. Toto skóre by mělo být nula, což znamená, že není přítomna žádná útočná energie. Práce s oběma těmito skóre současně skutečně katapultuje vaše uzdravení na další úroveň.

Jak víte, ve své práci chci vždy pomáhat ostatním na jejich cestě. Jsou chvíle, kdy musím svou energii stáhnout zpět, protože mi to nakonec neslouží a může to být dokonce na škodu i mému či vašemu zdraví – jako když jsem energicky napaden osobou nebo entitou, která je k nim připojena, se rozhodne, že chce přijít a pověsit se i na mě! Když se to stane, vím, že jsem překročil své hranice v tom, co mohu udělat, abych pomohl. Začněme si tedy všímat, kam směřujeme naši energii a frekvenci této energie. Hodně lásky ♥

Způsoby k odstranění negativní energie :

Prostě dýchej – 

Pokud máte pocit, že jste zahlceni negativní energií, emocemi  někoho jiného, ​​věnujte několik minut regulaci dechu a resetování myšlenek.

Vykuřování Prostoru –

Vykuřování prostoru je indiánský rituál, kde se k čištění aury používá kouř ze sušené bílé šalvěje nebo jiných bylin. Zapalte konec smudge nebo svazku a počkejte, až plamen zhasne. Hůl bude doutnat a produkovat kouř. Obklopte hůl kolem sebe a natahujte se nahoru a dolů a dopředu a dozadu co nejdále. Kouř čistí vaši energii, jak proniká do vašeho energetického pole. Např. – bylinky, které jsou užitečné při čištění aury, mohou zahrnovat: sladká tráva; levandule; šalvěj.

Řekněte očistnou mantru Existuje mnoho purifikačních manter, o kterých můžete říci, že rozptýlí negativní energii. Ať už se rozhodnete říci cokoli, ujistěte se, že to říkáte nahlas, protože to mu dodá potřebnou sílu.

Pomodlete se –

Klidně po svém

 

Zdržujte se u vody –

Věda ukázala atributy a výhody, které vyplývají z pouhé přítomnosti kolem vody. Navozuje meditativní a klidný stav, což nám umožňuje pocit chladného čištění. Řeka,rybník,moře!

Položte obě ruce na své srdce a nahlas řekněte svůj záměr. Zopakujte svůj záměr několikrát. Získáváme a ztrácíme hodně energie z naší Višuddha (hrdlové) čakry. Použijte svůj hlas pro ochranu a vyčištění.

Sluníčko a čerstvý vzduch –

Sluneční svit a čerstvý vzduch mají úžasné čisticí schopnosti. Jak teplý polibek slunečních paprsků na tváři a vítr fouká do vašich vlasů, díky energii přírody se budete vždy cítit znovu. Proto, pokud to počasí dovolí, se projděte ven. Cítíte, jak vám dýchá očistný vzduch do plic, poté vydechněte negativní energii a opakujte. Meditujte Láska je nejvyšší vibrace a vy můžete svou láskou a meditací naplnit sebe i své pracovní a životní prostory, kde se soustředíte na vyzařování lásky každému, koho znáte. 

Choďte Bosky v trávě –

2000 receptorů umístěných na chodidle přenáší do posledního detailu všechny vjemy, které lze pocítit při chůzi –ať už v terénu, nebo v obyčejných ulicích.  Dokud člověk chodil bos, byl mu umožněn zdravý vývoj nohou.

V momentě, kdy se lidé začali obouvat, přizpůsobovali si boty svým nohám.Chůze naboso je sice velmi zdravá, ale mnoho lidí se toho obává.

Trpíte často bolestmi zad, hlavy a krční páteře? Jednou z příčin mohou být vaše nohy, a zejména to, jak chodíte. Úzké boty, vysoké podpatky či zcela nevhodně zvolená obuv vaši nohu deformují a páteř se vlivem nekomfortní chůze různě kříví. Abyste ulevili svým nohám a zádům a posílili ty správné svaly, zkuste začít chodit alespoň nějaký čas naboso.

Na lidském chodidle se nachází 52 kostí z celkových 206. K tomu každé chodidlo disponuje více než třiceti svaly. „Nožní klenba chodidla absorbuje energii došlapu a plní funkci takových tlumičů nárazů při chůzi a běhu,“ vysvětluje : „Kdyby chodidlo neplnilo svou fyziologickou funkci, odnesly by to naše klouby od nohy až k páteři. Ale to se postupně děje, pokud si obujeme boty. Obuv chodidlo znehybňuje, brání mu v jeho přirozené funkci a ono slábne a degeneruje.“

Během chůze naboso se chodidla se dotýkají drobných nerovností a tím stimulují akupresurní body, které ovlivňují funkce různých tělesných orgánů. Chůze naboso poskytne člověku spojení se zemí, ze kterého podle různých alternativních směrů může čerpat energii. Toto uzemnění, známé také jako grounding nebo earthing napomáhá například v hojení zánětů nebo může mít pozitivní vliv na spáínek. Zejména jeden z rozsáhlých výzkumů, publikovaných v The Journal of Alternative and Complementary Medicine , zjistil, že uzemnění zvyšuje povrchový náboj červených krvinek. V důsledku toho se buňky vyhnou shlukování, což snižuje viskozitu krve. Vysoká viskozita pak zvyšuje rizika srdečních onemocnění.Další doplňková studie poukazuje na pozitivní dopad bosé chůze na regulaci jak endokrinního, tak nervového systému, stimuluje imunitní systém a dochází k energetickému dobití organizmu. Už půl hodiny pravidelné bosé chůze denně může snížit riziko rakoviny zlepšit kardiovaskulární zdraví, snížit váhu a snížit riziko onemocnění cukrovkou. Chůze navíc zlepšuje okysličování krve, odstraňuje toxiny a uvolňuje stres. Zároveň bojujete též proti nožním plísním a infekcím způsobených převážně nedostatkem kyslíku v uzavřené obuvi.

Jízda na kole kdekoliv a kdykoliv .))

Facebook
Přidejte se do našeho seznamu

Přidejte se do našeho seznamu

Napište svůj email a dostávejte informace o nových produktech.

You have Successfully Subscribed!

Pin It on Pinterest

Share This