0 Items
WOOCS 2.1.8

We Support Websites, Portfolios,Creative People – Advertising

 


 Kontakt – Helena Sadovská klikni

Občas potřebujeme všichni něco zašít , opravit a chceme to co nejdříve. Zcela náhodou jsem jednou našla tuhle malou firmičku ne v katalogu ale na ulici. Překvapila mě ochota a vstřícnost těchto 2 švadlenek.Tyhle dámy nemají problém s ničím. A v pardubicích jsou čím dál populárnější. Holt dělají to dobře… I když nemnoho lidí dává hodnocení my je musíme vychválit z vlastní zkušenosti dávám menším podnikatelkám přednost.

A Proč ???

Malé firmy jsou většinou variabilnější, mají více času na zpracování vašich požadavků, více u práce přemýšlí, a hlavně mají lepší přístup protože to dělají srdcem. Potom se i vy rádi vracíte …


Nabídka práce v zahraničí pro muže…. 

Pokuď hledá váš syn, manžel či nějaký chlapík ve vaší rodině  práci a nebojí se pracovat v zahraničí, je schopný na několik týdnů opustit domov – a je z místních montoven aut a neplatících firem unavený…. Doporučujeme zde odzkoušený odkaz ….

JABA montáže regálů s.r.o. kontakt – klikni

Majitel a jednatel společnosti Jan Bartek

 


 Podporujeme Ester29 naši žačku a novou prodejkyni na handmade vyrábí totiž úžasné kousky z džínoviny a nikdo na ni nemá .)) Precizně ušité v nabídce na fleru jen klikni ….

 https://www.fler.cz/ester29

 


Nejlevnější potisk Patchworkových panelů se scrapbookovými obrázky s legální licencí ke komerčnímu prodeji ale i tisk vlastních motivů na bavlněné látky najdete – zde – klik- http://www.niceprint.cz/ Kupujte u výrobců …


Facebook

Pin It on Pinterest

Share This