0 Items
WOOCS 2.1.8

Údržba,Materiál

MateriálKortexin

  • vodoodpudivý materiál, vyšší gramáž
  • sublimace
  • bez potisku
  • využívá se především v kombinaci se zakázkovým šitím – tašky, batohy…Nebo jako obalový materiál na golfové hole,vaky,hokejové tašky,obaly na tenisové rakety…

Dresovina

  • polyesterové hedvábí s příměsí lycry
  • perforovaný materiál
  • bez potisku
  • „savý efekt“
  • cyklodresy,polštáře,minidresy

Toto jsou základní materiály, na které běžně sublimujeme. Nabídku neustále obměňujeme, nebráníme se zkoumání a testování nových materiálů.

Nově v nabídce přibude egyptská bavlna na polštáře bez potisku…


SUBLIMAČNÍ TISK


Sublimační tisk se od klasického digitálního inkjetového tisku liší. Odlišný je způsobem aplikace inkoustu na tiskové médium, složením inkoustů i materiálů. Jeho nespornými výhodami jsou špičková kvalita tiskových výstupů, nízká gramáž a vysoká odolnost polyesterových textilií, a také ekologická a zdravotní nezávadnost. Polyesterové textilie mají široké uplatnění a to jak v exteriérové, tak i v interiérové reklamě, designu i šicí výrobě.

Speciální sublimační inkousty bez obsahu ředidel mají tu vlastnost, že se dokáží měnit z pevného skupenství na plynné (sublimovat). Inkoust je nejprve natištěn na transferový papír, který se posléze pomocí tepelného lisu přenese na tiskové médium. Materiály vhodné pro tento typ tisku jsou na bázi polyesteru (alespoň z 80%) a jsou charakteristické tím, že při vysokých teplotách okolo 200 °C roztáhnou své póry, takže umožní inkoustu vniknout dovnitř své struktury. Při ochlazení se pak póry opět zatáhnou, takže barva nezůstává na povrchu, ale je fixovaná uvnitř materiálu.

Výsledkem tohoto procesu je pak špičková reprodukce barev. Především jejich sytost, hloubka a ostrost kontur. Tisk je zároveň odolný proti otěru, vodě i chemickým látkám. Sublimační inkousty jsou na vodní bázi, takže tisk je absolutně bez zápachu a negativních dopadů na životní prostředí.

Velkoplošnou sublimaci provádíme na tiskárně Mutoh Viper a válcovém lisu Monti Antonio.


Údržba Zavazadel,Kabelek,Cestovních Tašek

Mokrým hadříkem,nebo hubkou pouze setřete…Tento materiál se nepere! Přesto naše výrobky nemají plastový nebo umělý vzhled ani na dotek.

Oděvy,halenky

Praní na 30°C,nežehlit,pouze nechat uschnout

 Bavlna

Jednobarevná egyptská bavlna je v našem případě využita pouze na luxusní polštáře nikolv na kabelkách

Facebook

Pin It on Pinterest

Share This