0 Items
WOOCS 2.1.8

O Nás

Pardubické studio Hyndussidart vzniklo ve východočeských pardubicích v roce 2011. Studio je založené na scrapbookovém artu a digitálním umění. Začalo to scrapbookovými papíry,přáníčky,cedulkami,albumy,obrázky v digitální formě k natištění potom patchworkovými panely a nakonec i výrobou užitkových předmětů k denímu nošení.

V současné době studio zásobuje zahraniční minibutiky pro handmade art, malé limitované série vyváží do zahraničí. Studio nepodléhá trendům a komerční scéně. Není financováno z alternativních zdrojů.

Majitelkou je obuvnická designérka,malířka,švadlena,grafička Leona Marešová ve spolupráci s její 44 letou dcerou Simonou Al Nseir která tíhne k viktoriánskému umění,scrapbooku,steampunku a mixed media artu se rozhodli že budou tvořit po svém.Výrobky tohoto studia jsou vyráběné na zakázku pouze v limitovaných sériích.Doba dodání je 2 až 3 týdny. Co se týče šitého zboží.

Speciální výrobky jsou vytvářené pouze po jednom kuse design se nikdy neopakuje.

Studio získává značnou oblibu zejména na zahraniční scéně.

Látky my a art…..

Nechtěli jsme tvořit z dovozové metráže tak jsme začali tisknout svoje. Digitální koláže s designovými prvky přenášené většinou sublimačním potiskem na látky si vás buď získá nebo ne.Postupem času si studio získává své zákazníky i v domácím prostředí.Kolikrát šokující a až bizarní motivy oslovují spíše speciální zákazníky než běžného uživatele. Na které mimochodem studio cílí.

Zajímá nás kvalita ne kvantita. Říká Simona Al Nseir

Posedlost a oživení vintage artu…

Není potisk jako potisk chcete – li mít doma sběratelský kousek jste u Hyndusek správně v tomto obchodě nenajdete čínské zboží ani překup ale originální autorskou tvorbu k vašemu nošení ale i dalšímu využití. Vintagové snění u nás to fakt o ničem jiném není.Láska ke starým fotografiím a různým druhům umění, předmětů a dekoračních kuriozit,které nás vrací zpátky navazují symbiozu starých časů v novém a moderním zpracování. Zamilujte si art jako my. Noste art a buďte jiný.Neberte oblečení jako nějaký zastírací stržek který vás zakryje.

Scrapbook v digitálu a tištěný ….

Malé sady ale po našem zdobíme tak jak my to máme rádi. Pro šikovné v digitálu. Ale i tištěný.

Design nás baví a děláme ho tak jak nejlépe umíme…

 

Facebook

Pin It on Pinterest

Share This