WOOCS 2.1.8
0 Items العربيةČeština‎EnglishFrançaisDeutschItalianoSlovenčinaEspañol

Magazin DÓM by Hyndus Sid Art Studio

Jak již možná víte na stránkách mého studia je k nahlédnutí mini revoluční magazín, který vznik proto, aby pomohl každému človíčku, který podniká a to v jakémkoli oboru. Mějte prosím na paměti, že propagace každé osůbky je dost důležitá, jelikož, čím více o sobě dáte vědět, tím více se objevíte nejen na Google robotech, ale i mezi Vašimi potencionálními zákazníky. Sama jsem měla možnost vyzkoušet několik doporučovaných věhlasný firem na reklamu, ale stále to nebylo to, co jsem očekávala. Chtěla jsem něco víc a originálnějšího. Proto jsem začala přemýšlet o tom jak to udělat, aby reklama u mě byla odlišná od ostatních firem.  Pokud zvolíte reklamu u mě budete mít větší šanci, jelikož nabízím svá autorská díla, a s přibývající návštěvností mých stránek, budete více vidět i Vy a to za „lidový poplatek“.

 

 

Magazín, který Vás zviditelní, aneb reklamu udělám za Vás !


A konečně je to tady! Každý z Vás má teď šanci být vidět. Ptáte se, jak je to možné?

Čtěte dál a dozvíte se více…
Jednou z předností mé stránky je umožnit reklamu všem právě začínajícím, tvořivým lidičkám, kteří mají šikovné ručičky. A nejen těm! Obrátit se na nás může každý, kdo si přeje zviditelnit, nebo má pocit, že právě jeho dílo by mělo spatřit světlo světa.
A jak to udělat? Na našem webu máte šanci za jednorázový poplatek, který činí 200,- Kč získat reklamu, která zázáří v davu!
A co k tomu od Vás budeme potřebovat? Abych Vás mohla vystřelit do světel reflektorů, tak určitě foto Vašich výrobků, nebo toho čím chcete zaujmout ve formátu jpg. a krátké představení Vaší osoby.
My Vám na oplátku nabídneme celou stranu A4 v našem DOM by Hyndus Sid Art magazínu a jako bonus od nás dostanete design zdarma!

    
Článek vám samozřejmě přijde do emailu a budete si ho moct vystavit u sebe na blogu nebo na webu……Se zpětným odkazem na nás……

 

Látky jsou lehké, vzdušné a příjemné na omak. Jsou vyrobeny z polysteru (obvykle 100%), takže v sobě neobahují PVC. Vydrží tak vysoké teploty a mnohé mají rovněž certifikát o nehořlavosti.

Látky potiskujeme technologií sublimačního tisku. Sublimační inkousty jsou na vodní bázi, neobsahují v sobě tedy ředidla a jiné zdraví škodlivé látky.
Tiskové výstupy se vyznačují vysokou kvalitou a bezkonkurenční sytostí barev. Barva je zafixována uvnitř materiálu a tisk je tedy maximálně odolný proti mechanickému poškození. Potištěné látky lze také prát a chemicky čistit.

Sublimační tisk se od klasického digitálního inkjetového tisku liší. Odlišný je způsobem aplikace inkoustu na tiskové médium, složením inkoustů i materiálů. Jeho nespornými výhodami jsou špičková kvalita tiskových výstupů, nízká gramáž a vysoká odolnostpolyesterových textilií, a také ekologická a zdravotní nezávadnost. Polyesterové textilie mají široké uplatnění a to jak v exteriérové, tak i v interiérové reklamě, designu i šicí výrobě.

Speciální sublimační inkousty bez obsahu ředidel mají tu vlastnost, že se dokáží měnit z pevného skupenství na plynné (sublimovat). Inkoust je nejprve natištěn na transferový papír, který se posléze pomocí tepelného lisu přenese na tiskové médium. Materiály vhodné pro tento typ tisku jsou na bázi polyesteru (alespoň z 80%) a jsou charakteristické tím, že při vysokých teplotách okolo 200 °C roztáhnou své póry, takže umožní inkoustu vniknout dovnitř své struktury. Při ochlazení se pak póry opět zatáhnou, takže barva nezůstává na povrchu, ale je fixovaná uvnitř materiálu.

Výsledkem tohoto procesu je pak špičková reprodukce barev. Především jejich sytost, hloubka a ostrost kontur. Tisk je zároveň odolný proti otěru, vodě i chemickým látkám. Sublimační inkousty jsou na vodní bázi, takže tisk je absolutně bez zápachu a negativních dopadů na životní prostředí.

Velkoplošnou sublimaci provádíme na tiskárně Mutoh Viper a válcovém lisu Monti Antonio.

 

Facebook

Pin It on Pinterest

Share This