0 Items
WOOCS 2.1.8

Magazín DÓM od Hyndussidart.comObčasník magazín jenž vychází občas bude k zakoupení na shopu

  

Obrázkový časopis v online podobě si budete moc zakoupit na shopu, najdete v něm hlavně naše obrázky a minimum čtení…. připravujeme…


Pár rad pro začínající prodejce na handmade serverech.Protože si myslíme že na handmade serverech nováčci bohužel zapadají, a nejen ti náš občasník se jim bude věnovat..

Zpočátku je fajn když jste někde vidět, rádi tvoříte a rádi by jste si přivydělali. Sami víme jaký je to pocit když něco vytvoříme a bonusem je že se to i líbí. Nemyslete si že když nedostáváte lajky tak se vaše zboží nelíbí. Ale je to spíš tím že vaše zboží není dostatečně vidět. Pokuď zrovna nejste zajetý skokani a uvítací komanda těžko se vám bude dařit.

Situace se mění každým okamžikem …

Když my jsme začínali mysleli jsme si že vystavit a nahrát produkt stačí. Ale není to pravda…Zapadnete jako ve sněhu..Prodej na handmade je celodenní nahrávání a poskakování po ostatních. A to je pro nováčky zdrcující. A pro ty co poctivě tvoří už vůbec nemyslitelné. Reklama je pro start drahá pokuď jste na mateřské nebo berete invalidní důchod. Psaní blogu zdarma se také míjí účinkem protože pokuď ho neposunete reklamou nikdo o něm skutečně neví, protože neznají vaše jméno.

Proč češi málo lajkují oproti cizincům …

Pravdou je že většina lidí díky svým osobním problémům ani nevnímá okolí natož nové věci. Lidi většinou registrují jenom vymýtačské strategické reklamy velkých firem které na to mají. A když náhodou zahlédnou nový produkt nevěří v něj protože ho neznají. Až ho uvidí na 50 lidech tak ho možná začnou vnímat a brát vážně. Všeobecně je známo že příznivce si můžete koupit pokuď na to máte.V očích lidí naprosto neznalých Know How sice stoupnete v ceně ale před vyhledávači typu Google neobstojíte.Protože je to uměle vytvořená klientela.Další věcí je že lidé chtějí být v anonymitě protože vědí jakmile dají lajk okamžitě na ně skočí konkurence aby koupili u nich. Závist je další problém proč by měla mít lajka ona a já ne.

My nejsme členy skupin, nejezdíme na handmade trhy protože nemáme čas a věříme že i spousta ostatních je na tom stejně.Naše rada zní vytvořte si svůj web a pracujte na něm,rozesílejte emaily a kupujte si reklamu.Oslovujte blogery kteří mají sledovanost poctivě vydřenou.A můžou pomoct vaším produktem sobě i vám.

Cizinci s novinkami nemají problém a naopak je vítají důkazem toho jsou firmy s vlastními designy a s vlastními výrobky a nejen ti.


Šokující poznání aneb když z nýmandů tvoří hvězdy …

Také vás zaráží že  servery píšou o těch nezajímavých kterých by jste si ani nevšimli… Mezi čechy je spousta šikovných a kreativních lidí s talentem jen se neumí tlačit a podbízet. Takže nejsou vidět a to je velká škoda. Osobně mě nezajímají servery plné blbostí jen aby těžili z návštěvnosti.Proto jsem vymyslela tento mini magazin….


Můžete si navzájem pomoct sdílením vašich kamarádů …

Nikde není psáno že vy nemáte žádnou šanci tak to je velký omyl… Handmade servery by měli být vytvořeny na vaši pomoc, přeci jen jim za to platíme a oni poskytují pouze prostor. Čili je to co ? placená služba !!! Poku´d se nestanete miláčkem majitelů, ještě nekončíte ale musíte pro sebe něco udělat jinak. Kupte si shop a makejte na něm, sranda to není ale jedině tak můžete svoji vlastní tvorbu dostat mezi jiné lidi než hanmade dravé prodejce a jejich zákazníky. Budujte své jméno třeba i na bazarech a sociálních sítích. Trvá to ale jde to…


Nešlo nám do hlavy proč si máme na Handmade skrývat zákazníky a nadšence….

Po letitém působení na handmade jsme zjistili že když si neskryjete nadšence a zákazníky tak jim bude závistivá konkurence psát a obtěžovat je aby od vás nekupovali. Tomu se nám nechtělo ani věřit ale opravdu se tak děje. My je tedy máme odkryté kdo chce koupí a kdo ne at jde dál…. zásadně nesoutěžíme jsme toho názoru že handmade je jen pro určitou skupinu…a většinová společnost o existenci těchto serverů ani neví, pokuď tam někdo ze známých nebo rodiny neprodává…

Handmade výrobky jsou všude na světě drahé, protože jsou vyráběny v limitovaných edicích….Nemůžete je kupovat za čínské ceny…

Važte si výrobku které vlastnoručně tvoříte, trávíte nad nimi čas , nápad, energii a peníze. Vytváříte originály a nedávejte je pod cenu.. Možná že vaše konkurence prodá víc těch levnějších ale Marušku z horní dolní si nikdo dlouho pamatovat nebude.

Respektujte práci těch druhých….

Když se vám něco nelíbí nechte si to pro sebe a nepomlouvejte, respektujte jejich dílo a nesnažte se ho napodobovat…Inspirujte se ale nekopírujte by měla být zásada většiny handmade serverů, dávejte šanci i těm nově příchozím. Sami jste kdysi taky začínali. Nemyslete si že ti co jsou na handmade na prvních místech v prodejcích že diktují trendy, Jsou to pouze oblíbenci podporovaní majiteli těchto stránek. Ptáte se proč prodávají víc? Jsou jenom díky majitelům více vidět !!!

Na trh vás dostane pouze skutečně dobrý programátor…. a to je běh na dlouhou trať…. ale i ten něco stojí…zbytek se můžete doučit sami…

Facebook

Pin It on Pinterest

Share This