0 Items
WOOCS 2.1.8

Magazín and Journal DÓM od Hyndussidart.com                             

Magazín jenž vychází občas bude k vidění tady…


Po delší době se opět hlásíme jak víte milujeme art a tisky, servírujeme je trošku jinak než na co jste zvyklí v mainstreamu. Naše výrobky mají svůj příběh není to jenom o kočičkách ale i o věcech které nás zajímají a v mnoha případech i inspirují. Ostatně to můžete vidět i na našem facebookovém profilu. Protože digitální tvorba je v české republice stále v plínách a lidem trvá než se pro něco nadchnou, tak prostřednictvím našich stránek vám chceme ukázat jak se můžete zapojit i vy. Na světě je spousta krásných věcí které můžete díky internetu spatřit i mimo reklamní kanály. Protože tvorba není jen o tom kdo jí tvoří ale co přináší vám. Pokuď je to radost a zážitek bude to vždycky fajn. My se vyjadřujeme prostřednictvím grafik a našich nápadů které občas zhmotníme do praktických věcí, které jsou nositelné, nápadité a přinášejí radost nejen nám ale i vám.. Většina časopisů propaguje jednoduchost ale nemyslim si že je to ta jediná cesta. Barvy jsou krásné když je grafika poctivě zpracovaná může vypadat ůžasně.A protože i já nosím hodně černého oblečení vždycky ho doplním barevnou taškou,kabelkou nebo botama.Tak nějak se rozzáříte a outfit osvěžíte.

Jednoduché věci můžete nosit pořád, ale užijete si je hlavně v pozdějším věku to už na sebe i těžko něco seženete  a za každou barevnou látku budete rádi.)) Naší tvorbou se snažíme oslovit různé generace a hlavně ty co se nebojí být jiní a trochu se lišit. Občas mě překvapuje že naše kabely nosí dámy v pokročilém věku zdá se že mají více odvahy. Na tomtu shopu momentálně vítězí tvorba polštářků ale kabelky,tašky budou postupně přibývat.

Protože se podílíme i na jiných projektech a snažíme se podporovat ty malé shopíky které ještě nemají takovou klientskou základnu toho času tolik není.

Jak víte nejsem moc velký pisálek proto vždy uvedu jen jednu stranu v magazínu. Aby nebyl dlouhý ale alespoň trochu zajímavý.

Dneska mám teda jenom papuče a ty jsou zrovna černé ale pozor domácí kalhoty jsou barevné….

 

O rychlosti to u nás není …

Tento projekt vznikl pro moji maminku až šla do důchodu aby měla prostor kde tvořit protože nehodláme být milionáři a předhánět se s velkými firmami sázíme na originalitu. Původně jsem se rozmýšlela jesti nestvořit handmade server ale už jich je tady dost a když si představím té urputné práce, zaměstnávat lidi a třídit je, tak radši ne. Když vidím své znavené kamarády  byznysem s očima nalepenýma na mobilu tak to taky ne. Rádi ale  podpoříme malé projekty formou reklamy u nás na webu, protože v nich vidíme smysl. Sama novinky miluju a když jsou přínosné tak voala. Jedné takové paní pomáháme na fléru najdete ji zde https://www.fler.cz/ester29 vymýšlíme designy.

Tvoříme tak jak přijdou nápady …..

Kdysi jsem byla prací posedlá, a pak jsem zjistila že mám už vysoků rychlosť jak zpívá Katarina Knechtová. A výsledek…..jenom závist a pomluvy kdyby mi to nenapsali tak to ani nevím. Zahlcena do vintáže a ladění jsem si toho ani nevšimla. Na závist nejste nikdy připraveni …. A na kopírování také ne…. ale jedno je fakt když vás kopírují a pomlouvají znamená to že to děláte dobře.

Pokuď nekradete obrázky k potisku z internetu nemůžete vyrábět a tisknout levně.

My si vyrábíme grafiky sami k většímu efektu používáme speciální fotobanky na scrapbookový art ke komerčnímu využití v limitovaných edicích. Proto tvoříme pouze po jednom kuse. Fotografové,rendři a grafici poskytující tyto líbivé efektní elementy, kity nebo fotografiee nemají zájem aby se jejich práce tiskla v číně jako o život. A vyžadují k zakoupení licenci nebo speciální povolení. A to něco stojí, tiskárna,materiál a doprava s poštou taky nedělají zadarmo.

Do handmade serverů nahráváme málo ….

Přehršle prodejců a málo nakupujících … tučné odměny za poskytnutí prostoru  Ti co hledají poklady na tyto servery naráží jen málo. Většina nakupujících jsou jenom lidé co tam sami prodávají. Pokuď není server schopný překládat do více jazyků lokál vás neuživí. Ale nemáte  – li jinou možnost do začátku to postačí…Nechte to tam, topněte a astala vista. Nebo od rána do večera hopsejte po ostatních odměnou vám bude děkuji za srdíčko….Ti co nějak vynikají to mají těžké, osazenstvo očekává výrobek za 30 kčs…

Naprostá odlidštěnost a nátlak na zákazníky ….

Jako mladá holka jsem si přivydělávala ve strašidelných pseudofirmách, které nejen že neměli zorganizovanou práci,ale neměli ani na výplaty pro své zaměstnance o jednání ani nemluvím. Když se na některé přeživší z těchto firem podívám dnes stále cítím tu pachuť z té doby. A je to cítit i z těch nových webů. Jako kdyby na vás volali děleeeej zaplať a vypadni !!! Zdá se že to už lidi přestává bavit…. naleštěné a vypulírované eshopy bez vlastní identity přestávají zajímat aspoň mě … a když vám objednané zboží přistane doma je to jen zgarb na jedno použití,otočíte výrobek a culí se na vás etiketa made in china.. Pravda je že ji občas strhnou a je tam štítek vyrobeno s láskou .Co to ? psali že je to originální výrobek… ???

A co se změnilo ???

Několik z těchto firmiček nyní disponuje nabušenými weby, předhazují různá lákadla a slevy, dárkové poukázky, masáže kotníků a kdo ví co ještě v zákulisích těchto companies jsou ale stále stejní lidé jen o něco bohatší než předtím. Ano vydělávají na těch, kteří jsou stále v jakémsi bezvědomí. Těch poctivých, úslužných a pokorných je opravdu málo. Proto jsem velkým zastáncem  malých podnikatelů co to pořád zkouší třeba jen tím že šíří myšlenky,novinky a učí nás smrtelníky např. ovládat weby. Aby jsme nebyli v područí těch Big byznysů….. a pronajímali si od nich třeba eshopy . A oni z nás lámaly peníze za každý prd.

Ale léta plynou…díky internetu a informacím se mění i myšlení lidí aspoň tam kde je kábel …

Vyrostla jsem za komunistů a jsem člen seance husákových dětí , mám radost ze všech nových věcí, jsem věřící, pankáč, virtuální skejťák,nomád duší a indián tělem,miluju filmy a pamatuju si frontu na banány, céčka, tuzex, bony a za všechno tohle jsem vděčná. Jsem vděčná i za cestování které jsem mohla zažít a poznávat svět. Lidé jsou jinde opravdu jiní…

Tento web a obchůdek v online podobě je vyústěním naší práce ….

Prodejem těchto výrobků my nezbohatneme toho se nemusíte bát.. Ale vy budete nosit originální specoš který už nikdy jindy nebude vyroben. Podpoříte přímo naší tvorbu bez toho že my by jsme museli platit poplatky majitelům handmade serverů.Takže zboží putuje od výrobce to jsme my, k zákazníkovi to jste vy.

Vzkaz pro lidi co si chtějí otevřít nové Handmade servery …

Když chcete dostat lidi na svůj server a mít z nich peníze !!! Mohli by jste o nich a to o všech bez rozdílu, nejen o těch ve vašich očích úspěšných napsát články zdarma, za to že vám tam nechávají poplatky a měsíčně to pár tisíc hodí je to jenom maličkost co pro ně můžete udělat. Každá zmínka na netu je pro začátečníky fajn…Přece jenom vám platí za prostor a budete z nich žít . :))

 

Přejeme ať se vám u nás líbí a nezapomeňte nás sdílet .) A třeba i lajknout .)) Když zanecháte komentář na facebooku bude to pro nás velký dárek nic to nestojí ne ? .))

Krásné a děkujeme vám všem přátelům i nepřátelům sledovanost úžasná.

Dnes jsme definitivně odešli ze slovenského handmade sashe.sk po 5 letech, tento server pro nás nebyl delší čas přínosem . A nadále jej nebudeme a nechceme podporovat z 600 lidí denně nám skopli návštěvnost na 21 lidí na den… to je po 5 letech divné ne. Paní majitelka nám také nebude hrozit že nás vymaže .))) Kdyby bylo na mě nejsme tam už dávno.

Facebook

Pin It on Pinterest

Share This