WOOCS 2.1.8
0 Items العربيةČeština‎EnglishFrançaisDeutschItalianoSlovenčinaEspañol

Blog

 

 

♥ Dobrý Den ♥→→→

Jak vidíte stále web upravujeme a snad jsme i v konečné fázi, dole je doinstalovaný pomocník online, jmenuje se Anton služebníček když svítí online můžete si s ním a námi živě povídat, když svítí že je pryč tak je asi na špagetkách.

Tento malý chlapík by vás měl a snad se to i podařilo pobavit. Doufáme že se neurazíte…

 

 

Můj shopík byl vytvořen s velkou radostí aniž bych si uvědomila co práce na tom bude .

Veškeré prdloušoviny pro vás vymýšlí moje dcera Simona Al Nseir grafika ji moc baví a opravdu si vyhraje.

Na její popud jsem tento shop dokázala otevřít a bez její pomoci bych to ani nezvládla.

Jeden z důvodů také byl udržet ji doma aby mi zase neutekla do zahraničí kde mnoho let pobývala.

Po mnoha letech strávených na handmade serverech, jsem došla k názoru proč neotevřít svoje a zároveň poskytnout trochu místa k zviditelnění také někomu jinému.


Vážení a milý na náš shop připravujeme fajnové digitální autorské panely nejen na Patchwork z našich designů pro limitované komerční využití s licencí. A pro osobní využití bez licence. Vzhledem k tomu že grafiky sami vyrábíme a nepoužíváme obrázky které najdeme na netu budou se cenově lišit. Ale ručíme vám za to že pokuď si naši látku vyberete! Nikdo jiný z ní už šít nebude.Nestane se vám tedy že bude mít celý handmade server stejný design. Proto ta licence. Nakupování elektronických digitálních fotografii a kitů není laciná záležitost a to nemluvím o několikahodinové práci nad grafickými kolážemi a povolení k limitovanému využití.Látkynebudeme vracet po prodeji s licencí zmizí z obchodu.


Jak si jednoduše vytvořit dům nebo byt snů


Krásné bydlení je snem každé rodiny, ale kde vzít nápady nebo dokonce inspiraci. Můžete se pokochat designem od těch nejlepších světových designerů, já u těchto fotografiíí vydržím hodiny a neustále žasnu co všechno se dá nakombinovat a vymyslet. To je také důvodem proč mám nyní v nabídce i digitální printy…..

 

 

 


 

 

  

Dlouho jsme přemýšlela jak něco pozměnit a je to tady digitální printy, které si sami vytisknete. Snadno si můžete vybrat povrch grafického papíru lesklý , matný a rozhodnout se co je pro vás lepší…Nemusíte se obtěžovat s dlouhým čekáním na tiskárnu …Nápisy jsou stále velkým hitem pro každou nejenom domácnost.

  


Vážení a milý na náš shop připravujeme fajnové digitální autorské panely nejen na Patchwork z našich designů pro limitované komerční využití s licencí. A pro osobní využití bez licence. Vzhledem k tomu že grafiky sami vyrábíme a nepoužíváme obrázky které najdeme na netu budou se cenově lišit. Ale ručíme vám za to že pokuď si naši látku vyberete! Nikdo jiný z ní už šít nebude.Nestane se vám tedy že bude mít celý handmade server stejný design. Proto ta licence. Nakupování elektronických digitálních fotografii a kitů není laciná záležitost a to nemluvím o několikahodinové práci nad grafickými kolážemi a povolení k limitovanému využití.Látky nebudeme vracet po prodeji s licencí zmizí z obchodu.

 

 

 

Facebook

Pin It on Pinterest

Share This