0 Items
WOOCS 2.1.8

Blog

 

Místo blogu zde jsme pro vás otevřeli mezinárodní skupinu na facebooku která by vás měla inspirovat najdete tam zahrady,fotografie,design a vše co se nám líbí.

Inspirace hyndussidart.com – Show Room

https://www.facebook.com/groups/OldCajk/photos/?filter=albums


Oznámení –

Nově jsme do prodeje zařadili pozvánky na narozeniny a jiné události v elektronické podobě bez poštovného, text vám přepíšeme a pozvánky,přáníčka ozdobíme vaší fotografiíí nebo grafikou,pro milovnice jednoduchého stylu třeba jen elegantní písmo.Doufáme že se vám budou líbit.


Co se děje –

Momentálně pracujeme pomalu protože se nám dosypávají malé zakázky ze zahraničí, web ještě není úplně naplněn ale jak víte pracujeme z domu pomalu ale jistě.Po kouskách se snažíme náš web rozšiřovat o další produkty které bychom vám mohli nabídnout.


Výzva –

Napadla nás taková výzva rádi bychom vytvořili přáníčka ze svatebních fotografií,ale fotografie z fotobank jsou na jedno brdo navíc je potkáváme na každém kroku tak když budete chtít rádi vytvoříme diplomy,obrázky,grafiky,samolepky do vašich zápisníků z vašich zaslaných fotografiíí  které nám věnujete a samozřejmě je dostanete zdarma v grafické úpravě zpět a budete si je moct vystavit s tím že nás nebo sebe budete více sdílet. Posílejte na watene@seznam.cz viz kontakt.Rádi vás vystavíme.))

Tato nabídka je omezená a platí do vymazání.)))

Přejeme krásný Den


 

Facebook

Pin It on Pinterest

Share This